Naše profesionálne služby

Rezanie závitov

Rezanie závitov
Naša firma sa špecializuje na niektoré profesionálne práce, medzi ktoré patrí aj rezanie závitov. Ponúkame profesionálne práce, ktoré sú zamerané na čistenie a renováciu povrchov. Do portfólia sme vsadili rezanie závitov zámerne. Naším cieľom je ponúknuť presné normované rezanie závitov pre firmy a domácnosti. 

Potrebujete vyrezať precízny závit? Rezanie závitu je možné v našej firme a to nasledovnými spôsobmi:
 1. Príďte k nám, môžete si sami vyrezať závit
 2. Príďte k nám, závit vám my vyrežeme
 3. Požičajte si závitorez
 
Ktoré verzia sa vám viac páči? Pokiaľ potrebujete rezanie vonkajších závitov pre viac trubiek, neváhajte si požičať náš závitorez. Ak sa jedná o menšie počty alebo nie ste si istý, či zvládnete vyrezať precízny normovaný závit, neváhajte nás navštíviť. Na našej prevádzke ponúkame rezanie závitov v maximálnej možnej precíznosti. Naše ručné a elektrické závitorezy ponúkajú komfort pri práci. Hlavne elektrické závitorezy umožňujú absolútne pohodlne rezanie závitov.

Výhody našich ručných elektrických a stacionárnych závitorezov
Ručná a elektrická závitnica s rôznymi hlavami dokáže rezať rôzne veľkosti závitov. K rýchlemu a kvalitnému zhotoveniu bezpečných závitových spojov potrebujete poriadne stroje. Výhodou našich prístrojov sú nasledovné výhody:
 
 • Bezpečné uchopenie pre oba smery otáčania vďaka kvalitnému ozubenému protidržiaku
 • Stabilné a pevné uchopenie hláv na rezanie
 • Stroje sú vhodné na ťažšie prístupné miesta
 • Naše stroje zvládnu rezať viac trubiek vďaka kvalitnému pohonu a materiálu
 • Behom pár minút vieme vyhotoviť presné normované veľkosti závitov

Rezanie závitov postup
Ak máte požiadavku na rezanie závitov, postupujte prosím nasledovne. Potrebujeme od vás prvé potrebné informácie, ktoré nám pošlite do emailu alebo nám zavolajte:
 
 1. Veľkosť závitu
 2. Typ trubky
 3. Počet závitov
 4. Vaše miesto
 5. Prajete si prenájom stroja alebo chcete, aby sme pre vás závity vyrezali
 6. Váš kontakt 

Následne vás bude obchodný zástupca kontaktovať.

Jednoduchá, ale zato odborná práca so závitoremi
Rezačka závitov na trubky nie je stroj, ktorý je jednoduchý na ovládanie. Zvážte svoje skúsenosti a odborný prístup. Ak si nie ste istí, radi vám poradíme a zrealizujeme pre vás rezanie závitov. Vo všeobecnosti je sústruženie závitov jednoduchý, ale za to odborný postup. Závitorezná a rezná technika je v našej firmy postavená na kvalite. Rezanie závitov realizujeme profesionálnym náradím značky Rothenberger. Precnosť a kvalita našich strojov zohráva veľmi dôležitú úlohu pri ponuke profesionálnych služieb, ktoré sú orientované na rezanie trubiek, či už sú z tvrdých alebo plastových materiálov.

Väčšie závity a náročné rezanie? Strojové rezanie závitov.
Okrem ručných a elektrických závitorezov disponujeme v našej firme aj závitorezmi, ktoré sú určené pre väčšie priemery rúr. Strojové rezanie závitov je určené na časté a náročné rezanie závitov. Veľké priemery závitov realizujeme tiež na počkanie. Naše robustné strojové vybavenie na rezanie závitov disponuje veľkými strojmi, ktoré dokážu behom pár minút vyrezať kvalitné normované závity.
 
Rezanie rúr a trubiek
V našej firme ponúkame možnosť rezania rúr a trubiek. Môžete si nechať narezať rôzne typy trubiek, želené, oceľové alebo medené. Taktiež vám vieme narezať plastové rúry a trubky pomocou profesionálnych nožníc na plastové rúry.

Rezanie závitov vykonávame v Bratislave a okolí. 

Neváhajte nás kontaktovať