Naše profesionálne služby

Zváracie služby pre rodinné domy a firmy

Zváracie služby Bratislava ponúkajú zváranie hliníkových brán, mreží, plotov, oplotení, opravy predmetov z kovu a kovových konštrukcií. Zameriavame sa aj na zváranie garážových dvier, zábradlí, regálov, stojanov, stĺpov na parkovanie a iné. Našou prioritou pri zváraní je uspokojiť potreby domácností a firiem.Prioritou sú menšie ale náročné zváračské práce. Nezvárame žiadne veľké koľajnice, kotle a mosty. Našou snahou je uspokojiť potreby drobných firiem a domácností. Práve táto profesia na trhu trocha upadla a my sa ju snažíme znova postaviť na nohy. Naše skúsenosti so zváraním sú bohaté. Na jednej strane disponujeme predajom a požičovňou zváračiek, na druhej strane vykonávame zváračské služby. Naše zváračky sú kvalitné a zaručujú s vyškoleným personálom kvalitné zvary. Používame na zváranie značku Kemppi, ktorá je v špičkovej kvalite. Kvalitných zváračov máme v našom tíme a veríme, že s našimi zváracími službami budete spokojní.
 
Pre koho vykonávame zváracie služby?
Ste domácnosť? Potrebujete opraviť alebo zvariť materiál? Rekonštruujete dom a potrebujete niečo zvariť? Máte poškodený plot, bránu alebo iný kovovú konštrukciu? Neváhajte osloviť zváračov z Bratislavy, ktorí vedia pozvárať všetko v okolí rodinného domu. Zváranie prebieha priamo u zákazníka. K zváraniu potrebujeme pripojenie elektrickej energie a kúsok priestoru. Drobný materiál vieme zvariť rýchlo a kvalitne. Disponujeme mobilným personálom takže vieme za vami pricestovať.
 
Zváranie pre rodinné domy

 
Pozváraný plot

 
Ste firma? Potrebujete opraviť alebo zvariť materiál? Máte poškodené zábradlie, stĺpiky na parkovanie alebo regále v skladoch? Naša firma vám vie rýchlo a kvalitne pozvárať základné veci. Prioritou zváračských prác pre firmy je osloviť administratívne budovy, firmy v prenájme a iné subjekty, ktoré si nevedia dať rady s materiálom, ktorý je buď poškodený alebo ho treba znova zvariť. 
 
Kvalitný zvar je výsledkom trpezlivosti a skúseností

 
Časté otázky od zákazníkov
Môže byť v blízkosti zvárania dieťa? Nie, nemôže. Hrozí, že bude natoľko aktívne, že sa bude pozerať do zvaru. Hrozí zápal očí.
 
Koľko stojí zváranie?
Veľmi široký pojem. Všetko záleží od času a objemu, ktorý strávime pri zváraní. Môžeme sa pohybovať za hodinové zváranie cca 50 - 70 eur bez dph.
 
Pracujete aj cez víkendy? 
Áno pracujeme. Zváracie služby vykonávame v sobotu a aj v nedeľu. Zvárame cez víkend aj preto, pretože v týždni ľudia nemajú čas. 
 
Aká je garancia, že prevedená práca bude na 100%?
Naši ľudia sú vyškolení, zváračku mali mnohokrát v ruke. Musíte nám dôverovať. 
 
Akým typ zvárania používame?

Zváranie MIG/MAG
Zváranie MAG je skratka Metall Active Gas a ide o poloautomatické zváranie kovov v ochrannej atmosfére aktívneho plynu. Zváranie MIG je skratka pre Metall Inert Gas a ide o poloautomatické zváranie kovov v ochrannej atmosfére inertného plynu.
 
Zváranie MMA- obaľovanou elektródou
Zváranie MMA je metóda, kedy pri zváraní používame obaľované elektródy. Na zváranie predmetov je táto metóda vhodná, pretože zváranie elektrickým oblúkom s použitím elektród je vcelku rozšírené. 
 
Naša technika
Našou technikou pri zváraní sú profesionálne zváračky značky Kemppi. Ako sme už napísali vyššie, na zváranie používame zváračky MIG/MAG a MMA. To, akú metódu zvárania vybrať nechajte na nás. 
 
Naše zváračky na predaj/požičovňu a zváranie

 
Zváracie služby vykonávame v mestách Bratislava, Malacky, Senec, Pezinok, Dunajská Streda, Trnava a iné. 


 

Prečo využiť naše zváračské služby?

 
Menšie zváračské práce pre domácnosti a firmy
Mobilná firma, ktorá vie za vami prísť
Flexibilita, ústretovosť a kvalita
 


Benefity našich zváracích služieb

 
  • zváranie na mieru pre domácnosti a firmy
  • veľmi dobré ceny a kvalita
  • zváranie priamo u vás
  • zváranie aj počas víkendov

Služby

Neprevádzkujeme e-shop z dôvodu náročnosti výberu techniky. Náš prístup je zameraný na odborné poradenstvo v kamennej predajni., cez telefón alebo email. Radi Vám poradíme a predáme produkt, z ktorého budete mať profit a radosť.

Tovar môžete nakupovať
emailom - napíšte Vašu požiadavku na ibrein@mysmeprofici.sk
telefonicky -  kontaktujte nás s presnou požiadavkou 0903 864 181
osobne - navštívte nás v kamennej predajni v Bratislave

Tovar distribujeme po celom Slovensku.

Tovar si môžete požičať v kamennej predajni v Bratislave.
+42 1 903 864 181
IB Rein, s.r.o.
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein
821 04 Bratislava 2