Požičovňa náradia

Požičovňa kĺbových prívesných plošín Bratislava, Trenčín, Žilina, Nové Zámky, Malacky, Nitra, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice

Požičovňa kĺbových prívesných plošín Bratislava, Trenčín, Žilina, Nové Zámky, Malacky, Nitra, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Košice ponúka niektoré typy pracovných plošín pre pohodlnú prácu vo výškach. Spolupracujeme výlučne s firmou Rothlehner, pretože výrobca poskytuje kvalitné plošiny. V prípadoch, kedy potrebujete pre bezpečné vykonávanie výškových prác kvalitnú plošinu, ponúkame na prenájom prívesné kĺbové plošiny, ktoré umožňujú prácu v 18m výške. Plošiny na prenájom sú maximálne flexibilné z dôvodu, že sa vieme dostať až do väčších vzdialeností na stranu. 

V našej firme si môžete požičať aj lešenie. Viac nájdete v požičovni lešeniaNeváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)

Pozrite si kompletnú ponuku požičovne náradia a čistiacej techniky pre profesionálov. 

Ovládanie kĺbovej plošiny je jednoduché. Pracovník môže zvyšovať a znižovať svoju výšku vďaka prístrojovému panelu, ktorý sa nachádza na konštrukcii koša. Zároveň veľmi rýchlo meníme smer vpravo a vľavo. Plošina je maximálne bezpečná pre prácu vo výške. Jej výhodou je stabilita, výborná manévrovateľnosť a bezpečnosť. 

Prívesná kĺbová plošina TM 18 GT Rothlehner
Tento typ kĺbovej prívesnej plošiny je umiestnený na jednoosom brzdenom podvozku a je potrebné prepravovať tento typ kĺbovej plošiny za ťažným autom. Pracovný kôš je pripevnený k výložníku vďaka JIB ramenu. V praxi pri práci môžeme meniť miesto plošiny ručne alebo hydraulickým pojazdom. Vďaka hydraulickému pojazdu sa pohybuje plošina vlastnou silou i v ťažšom teréne s max. stúpaním cca 25%. Funkcia čerpadla je poháňať motor. Plošina sa pripája na sieť 230 V. Plošina disponuje nájazdovou brzdou s pripojením na guľu ISO 50. 

Upozornenie:
Na príves potrebujete vodičské oprávnenie typu BE! V prípade, že týmto vodičským oprávneným nedisponujete, ponúkame možnosť dovozu plošiny priamo na miesto určenia.Technické parametre plošiny
Maximálna pracovná výška 18m
Maximálna pracovná výška koša 16m
Stranový dosah pri 200 kg záťaže 8m
Stranový dosah pri 80 kg záťaže 10,50m
Nosnosť koša 200kg
Otáčanie 355 st.
Dĺžka ramena JIB 1,30m
Naťáčanie koša áno
Hmotnosť prívesu 2000kg
Dĺžka 6,40m


Cena dohodou

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.