Požičovňa náradia

Požičovňa kĺbových prívesných plošín Bratislava

Požičovňa kĺbových prívesných plošín Bratislava ponúka niektoré typy pracovných plošín pre pohodlnú prácu vo výškach. Spolupracujeme výlučne s firmou Rothlehner, pretože výrobca poskytuje kvalitné plošiny. V prípadoch, kedy potrebujete pre bezpečné vykonávanie výškových prác kvalitnú plošinu, ponúkame na prenájom prívesné kĺbové plošiny, ktoré umožňujú prácu v 13m výške. Plošiny na prenájom sú maximálne flexibilné z dôvodu, že sa vieme dostať až do 9m vzdialenosti na stranu. 

V našej firme si môžete požičať aj lešenie. Viac nájdete v požičovni lešenia.

Pozrite si kompletnú ponuku požičovne náradia Bratislava.


Ovládanie kĺbovej plošiny je jednoduché. Pracovník môže zvyšovať a znižovať svoju výšku vďaka prístrojovému panelu, ktorý sa nachádza na konštrukcii koša. Zároveň veľmi rýchlo meníme smer vpravo a vľavo. Plošina je maximálne bezpečná pre prácu vo výške. Jej výhodou je stabilita, výborná manévrovateľnosť a bezpečnosť. 

Prívesná kĺbová plošina T 13 Rothlehner
Tento typ kĺbovej prívesnej plošiny je umiestnený na jednoosom brzdenom podvozku a je potrebné prepravovať tento typ kĺbovej plošiny za ťažným autom. Pracovný kôš je pripevnený k výložníku vďaka JIB ramenu s dĺžkou 1,2m. V praxi pri práci môžeme meniť miesto plošiny ručne alebo hydraulickým pojazdom. Vďaka hydraulickému pojazdu sa pohybuje plošina vlastnou silou i v ťažšom teréne s max. stúpaním cca 25%. Funkcia čerpadla je poháňať motor. Plošina sa pripája na sieť 230 V. Plošina disponuje nájazdovou brzdou s pripojením na guľu ISO 50. 

Upozornenie:
Na príves potrebujete vodičské oprávnenie typu BE! V prípade, že týmto vodičským oprávneným nedisponujete, ponúkame možnosť dovozu plošiny priamo na miesto určenia.



Technické parametre plošiny
Pracovná výška 13,10m
Výška podlahy koša 11,10m
Dosah na strane pri 220 kg - 7m
Dosah na strane pri 100kg - 9m
Dĺžka rameno 1,20m
Hmotnosť 1580 kg
Otáčanie plošiny 365°
Natočenie koša 2 x 45°

Cena dohodou
 
Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať 0903 864 181 alebo napíšte email obchod ibrein@ibrein.sk