Požičovňa náradia

Požičovňa kvalitného lešenia Bratislava, Liptovský Mikuláš

Požičovňa lešenia Bratislava, Liptovský Mikuláš ponúka kvalitné lešenie na bezpečnú prácu vo výške. Lešenie je z kvalitnej konštrukcie a pevného materiálu. Požičovňa náradia zaradila do svojej ponuky okrem lešenia aj prívesné kĺbové plošiny v prípadoch, ak chceme pracovať vo výške 13m. Ak vám stačí pracovať v nižšej výške a stačí vám rozložiť si fasádne lešenie. Neváhajte nás kontaktovať.
Kompletnú ponuku požičovne náradia nájdete tu.
 
Hliníkové fasádne lešenie je skonštruované z hliníkových rámov, ktoré sú zvarené pulzným oblúkom. Vplyvom dobrého zvaru sú jednotlivé spoje veľmi pevné. Lešenie vzhľadom na svoju robustnosť je vcelku ľahké a veľmi dobre sa prenáša a nakladá do auta. Výhodou lešenia je ľahké postavenie na stavenisku alebo kdekoľvek v praxi. Jednotlivé podlahy sú ľahko vsadené do konštrukcie. Stabilitu lešenia podporujú jednotlivé podpery, ktoré sa upínajú na lešenie krížom. Navyše vieme lešenie podoprieť tyčami tak, aby sme sa vyhli pádu. Pracovník lezie cez lešenie smerom nahor po konštrukcii cez výklopný otvor.

Práca vo výške pri vŕtaní nie je problém. Plošina na prenájom obsahuje zábradlie, ktoré si môžeme nastaviť tak, ako nám to vyhovuje. Zábradlie umožňuje lepšiu koncentráciu pri výškových prácach a zabezpečí pocit lepšej stability. 

Plošina je pohyblivá na mieste. Obsahuje 4x veľké kolesá a vďaka nim je možné plošinu posúvať smerom dopredu alebo dozadu. Nie je potrebné ďalšie rozkladanie konštrukcie. 

Celé lešenie nemusíme vždy postaviť ako celok. Ak sa jedná o prácu do 3m výšky postavíme len malú časť, zvyšok necháme v sklade. Pri výške cca 6m – 7m je potrebné postaviť celé lešenie. Vzhľadom na práce vo výške je potrebné zvážiť svoje schopnosti a preukázať sa certifikátom pre výškové práce.

Cena dohodou

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.