Predaj náradia

Kliešte, hasáky, montážne kľúče

Montážne pomôcky ako kliešte, montážne kľúče, skrutkovače, vrtáky, kladivá, zveráky a pracovné stoly nájdete v ponuke Rothenberger. Na tejto stránke sme pre vás vybrali tie najdôležitejšie náradia, ktoré môže profesionál používať každý deň v praxi. Kliešte, hasáky, montážne kľúče,  menšie montážne náradie, skrutkovače, kombinované ráčňové kľúče, inštalatérske kľúče a kľúče expres vhodné na montáž umývadiel, toaliet, odpadu a iných drobných prác pre kurenárov a inštalatérov. Náradie značky Rothenberger spĺňa najvyššie parametre kvality. Kliešte majú maximálnu silu pri práci a umožňujú nastavenie viacerých polôh pri práci. Garancia klieští Rothenberger je veľká, nakoľko tvrdé ozubenie im dodáva patričnú kvalitu. S kliešťami Rogrip Rothenberger budete naozaj spokojní. Hasáky disponujú robustnosťou a kompaktnosťou. Sú vyrobené z chrom- vanadiovej ocele a ich úžitok pozostáva z 3 bodového upnutia. Zvládnete aj náročne pracovné úlohy s hasákmi? Áno, určite. Ich úzke čeľuste sú skutočne veľmi flexibilné. Sady rôznych stupňovitých kľúčov ponúkame v montáźnych kľúčoch. Ich najväčšou prednosťou je mnohonásobné využitie v praxi. 
 
Kategórie v ponuke
Kliešte Rothenberger
Hasáky Rothenberger
Montážne kľúče Rothenberger 

Kliešte Rothenberger

 
Kliešte Rothenberger sú rýchlonastaviteľné s maximálnou kvalitou a dôrazom na komfortnú prácu. Disponujú veľkou kapacitou uchopenia, komfortným uchopením trubky, možnosťou nastavenia na viac polôh a v neposlednom rade umožňujú maximálny prenos sily. Kliešte sú skonštruované s prestrčeným čapom a brúsenou hlavicou s nalisovaným čapom. Kliešte značky Rothenberger sú vhodné na menej prístupné miesta, pretože disponujú štíhlou hlavou. Životnosť klieští je znásobená vďaka tvrdému ozubeniu. Kliešte sú imúnne proti sklzu aj na hladkých povrchoch. 
 
Kliešte Rogrip M Rothenberger
Kliešte Rogrip M Rothenberger sú rýchlonastaviteľné kliešte na vodné čerpadlá. Medzi prednosti týchto klieští patrí ich kapacita uchopenia, ktorá je o 30% väčšia (10´´ kliešte pre trubky do priemeru 2´´´). Absolútne komfortné uchopenie trubky vďaka 3 bodovému uchyteniu. Prenos sily je určený širokou rukoväťou. Kliešte Rothenberger sú nastaviteľné do 10 polôh pre väčšiu flexibilitu.


 
 
Technické parametre
ušľachtilá chrom- vanadiová oceľ
brúsené čeľuste a čap
čeľuste sú maximálne zaťažiteľné vďaka 2x tvrdenej čeľusti
 
Niektoré benefity
Plastová rukoväť nekĺzavá
široké roztvorenie čeľuste
integrované meradlo veľkosti pre pohodlné a rýchle nastavenie priemeru trubky
mimoriadne ergonomický dizaj
 
Kliešte Rogrip F Rothenbeger
Kliešte Rogrip F Rothenberger sú rýchlonastaviteľné kliešte na vodné čerpadlá. Medzi prednosti patrí navyše bezpečný blokovací systém, ktorý zabraňuje nechcenému otvoreniu a umožňuje až 50% rýchlejšie nastavenie. Pri týchto kliešťoch  si môžete nastaviť 18 polôh.


 
Kliešte Rogrip S Rothenberger
Kliešte Rogrip S Rothenberger sú rýchlonastaviteľné kliešte na vodné čerpadlá. Tento typ kliešťov disponuje rovnakými vlastnosťami ako Rogrip M Rothenberger. Kliešte disponujú 2x kalenými čeľusťami pre extrémnu záťaž.  Umožňujú taktiež rýchle a pohodlné nastavenie priemeru trubky. Umožňujú nastaviť 10 polôh. 


 
Kliešte Rogrip XL Rothenberger
Kliešte Rogrip XL Rothenberger sú rýchlonastaviteľné kliešte na vodné čerpadlá. Medzi prednosti týchto klieští patrí 16´´k liešte pre trubky do priemeru 3.1/2´´. Kliešte umožňujú 3 bodové uchytenie, čo má v praxi výhodu. Kliešte umožňujú 14 nastaviteľných polôh. Čeľusti Rogrip Xl sú gigantické 3.1/2´´ roztvorenie.


 
Technické parametre
Chrom- vanadiová ušľachtilá oceľ kovaná s nalisovaným čapom
brúsené čeľuste a čap
čeľusti sú 2x tvrdené, extrémne zaťažiteľné
 
SIKA kliešte Rothenberger
Sika kliešte typu SP, SPK, CL sú kliešte s prestrčeným čapom, chrom- vanadiovou ušľachtilou oceľou, kovanou, brúsenou hlavicou a nalisovaným čapom. Vhodné pre obtiažne miesta, ktoré sú ťažšie prístupné. Kliešte majú totiž dlhú štíhlu hlavu. Životnosť klieští je predĺžená vďaka indukčne tvrdenému ozubeniu. Umožňujú 7 nastaviteľných polôh. Kliešte sú odolné voči sklzu aj na hladkých trubkách.


Kliešte SPK- rukoväť vrstvená umelou hmotou
Kliešte CL- ryhované čeľuste, absolútne pevné dosadnutie čapu


Technické parametre
Nalisovaný čap
epoxidová povrchová úprava, ktorá je vysoko odolná voči poškriabaniu
chrom- vanadiová oceľ
brúsené čeľuste a čap
 

Hasáky Rothenberger

 
Hasáky Rothenberger disponujú kompaktnosťou a perfektným robustným telom. Inštalatérske hasáky pozostávajú z chrom- vanadiovej ocele a sú perfektnou pomôckou pre každú príležitosť. Hasáky disponujú zosileným puzdrom a čeľuste sú zbrúsené. V ponuke máme rôzne veľkosti hasákov od 1/2´´ až po 3´´. Hasáky sú samosvorné resp. obsahujú 3 bodové upnutie. Môžete si vybrať medzi rôznymi typmi hasákov od 90 stupňových, 45 stupňových, cez jednoručné hasáky až po armaturné hasáky. Úzke čeľuste hasákov umožňujú zvládať aj náročné pracovné úlohy. Jednoručné hasáky Rothenberger sú nastavené na prácu Havy Duty. Armaturne hasáky sú vhodné na niečo odlišné. Používame ich na pochromované armatury a leštené povrchy. Spracovali sme pre vás vybranú ponuku hasákov. Pre detailnejšiu ponuku neváhajte kontaktovať nášho obchodného zástupcu. 
 
Rohový hasák 45° ,,super S´´ Rothenberger
Rohový hasák 45° Rothenberger je kvalitnou pomôckou pre každého profesionála. Rukoväť je v T profilu- netlačí do dlane pri väčšej vynaloženej sile. Pozostáva z chrom- vanadiovej ocele a je induktívne kalený. Obsahuje zosilnené puzdro, zbrúsené čeľuste. 

Verzie 1/2´´; 1´´; 1.1/2´´; 2´´; 3´´
 
Prednosti
samosvorný- obsahuje 3 bodové upnutie pre pevné, bezpečné upnutie a uchopenie na hladkých povrchoch
protisklzové prevedenie- ozubenie proti smeru otáčania
dvojitá T rukoväť- vhodná na uchytenie rôznych materiálov. Umožňuje univerzálnejšie využitie. 
 
Hasák 90° Rothenberger
Hasák 90° Rothenberger disponuje výhodným rozmerom cez hrany. Obsahuje dlhé úzke čeľuste, ktoré sú vyhnuté o 90 stupňov. Hasák je z chrom- vanadiovej ocele. Obsahuje zosílené puzdro, zbrúsené čeľuste. 

Verzie: 1´´; 1.1/2´´; 2´´; 3´´; 4´´
 
Jednoručné hasáky Rothenberger
Jednoručné hasáky Rothenberger pre Heavy Duty sú typizované na ťažšie a náročné práce. Inštalatérsky hasák má viaceré prednosti. Medzi výhody jednoručných hasákov patrí: hák je pružne uložený, rýchle nastavenie priemeru trubky pomocou stupnice, monoblok- teleso odliate s veľkou pevnosťou, ozubenie- proti smeru otáčania, jemne zabrúsené, indukčné zakalené, matica- ušľachtilá a dobre uchopiteľná. 


 
Armaturné hasáky Rothenberger- pre leštené povrchy
Armaturné hasáky Rothenberger  vhodné na pochromované armatury resp. leštené povrchy. Vysoko akostná úprava povrchu DURAMANT. Plastové čeľuste zaručujú šetrné uchopenie. 


 

Ručné montážne a inštalačné kľúče Rothenberger

 
Špecializované náradie pre kurenárov a inštalatérov sme rozšírili aj o ručné montážne a inštalačné kľúče. Pre zákazníkov sme vybrali produkt sada UNI stupňovité kľúče, nakoľko je to asi najpredávanejší produkt. Montážne kľúče značky Rothenberger sú z kvalitného materiálu. Kľúče sú vhodné na ťažko prístupné šróbenia, rýchlu montáž umývadiel, montáž a demontáž  ventilov. Kľúče, ktoré môžete nájsť u nás sú inštalatérske krížové kľúče, skrutkovače, kľúče expres, očkové ráčňové kľúče a iné náradie pre montáž umývadiel, toaliet a odpadov. 
 
Sada UNI stupňovitých kľúčov Rothenberger
Sada UNI stupňovitých kľúčov značky Rothenberger obsahuje kombinovaný kľúč pre montáž a demontáž ventilových niplov ohrievacích (vykurovacích) telies, skrutkovanie spätnom okruhu a krátkych predĺženiach kuhútika. Obsahuje chrom- vanadiovú ocel, kalenú, poniklovanú, 4 hranná 1/2´´ ráčna (obojstranná). Medzi prednosti patrí rôznorodé využitie pre vačky, imbusy a 12 hrany, veľkosť 38/´´, 1/2´´, 3/4´´, 1´´ a tiež veľkosťami medzi. Kľúč má špeciálnu konštrukciu. Kľúč má perfektný tvar a preto žiadne bočné plochy pre nity a skrutky. 
 
 
Sada UNI so stupňovitými kľúčami
 

Prečo hasáky, kliešte a montážne kľúče Rothenberger?

 
Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Nastaviteľné kľúče pre viac polôh
Brúsené čeľuste a chrom- vanadiová oceľ
Integrované meranie veľkosti
Bezpečný blokovací systém
Vhodné na extrémnu záťaž a neprístupné miesta
Odolné proti sklzu a možnosť použitia aj na hladké trubky
Ergonomicky tvarovaná rukoväť klieští
Indukčné tvrdené čeľuste
Dvojitá T rukoväť hasákov
Dlhé úzke čeľuste hasákov
Zosilené puzdro hasákov
Ozubenie proti smeru otáčania
Armaturné hasáky pre leštené povrchy
Široký výber náradia


Benefity hasákov, klieští a montážnych kľúčov Rothenberger

 
  • kvalitná značka Rothenberger
  • veľká kapacita uchopenia kľúčov až o 30% viac
  • 3 bodové uchytenie
  • gigantické roztvorenie čeľuste pri niektorých typoch kľúčov
  • vhodné na extra záťaž HEAVY DUTY
  • dlhá životnosť a maximálna kvalita