Predaj náradia

Mechanické, elektrické rezanie rúr a nožnice na rúry

Rezacia technika značky Rothenberger pozostáva kvalitných nástrojov Rothenberger. Rezanie trubiek z medi, ocele, ušľachtilej ocele, plastu a plastohliníka je vďaka inovatívnej technike nenáročné. Mechanické orezávanie kovu, nožnice na rúry, rezanie rúr elektrické sú pojmy, ktoré sú známe každému profesionálovi. V ponuke sme sa maximálne snažili priblížiť základné pojmy a produkty, ktoré súvisia s orezávacou technikou.  Pojmy ako Tube Cutter, Mini Cut I Pro, Mini Max, automatický orezávač trubiek, reťazový orezávač trubiek, Inox orezávač trubiek a nožnice na rúry s označením Rocut Rothenberger možno poznáte. Pre viac produktov neváhajte kontaktovať nášho obchodného zástupcu. Neváhajte prísť do našej kamennej predajne v Bratislave. 
 
Rezanie je rozdelené do nasledovných kategórií
A. Rezanie rúr mechanické
B. Rezanie rúr elektrické
C. Nožnice na rúry 
Rezanie rúr mechanické
V ponuke nájdete rezáky na medené rúry, mosadzné rúry, hliníkové rúry, oceľové rúry, nerezové rúry a plastové rúry. Veľkou výhodou rezákov značky Rothenberger je široký výber mini rezákov, rezákov pre úzke priestory. Rezáky sú kvalitné, rýchlo sa nasádzajú a nastavujú. Telo rezákov je veľmi odolné. 
 
Tube Cutter Rothenberger
Perfektný kvalitný orezávač trubiek s maximálnou presnosťou. Orezávanie trubiek s priemerom 6mm – 42mm (1/4 – 1.5/8´´). Kovové telo s DURAMANT- ovou vrstvou je odolné a stabilné. Vďaka ergonomickej rukoväti je možné rýchle prednastavenie pracovného rozsahu.


 
Oblasti využitia a typy Tube Cutter Rothenberger
Tube Cutter TC 35/TC 42- medené, mosadzné, hliníkové a o oceľové trubky s tenkou stenou
Tube Cutter TC 35 MSR/ TC 42 Pro MSR na pogumované trubky, trubky z PE, PP, PVDF, trubky z tvrdeného PVCTC
Tube Cutter INOX TC 35/INOX TC 42 na trubky z nerezovej ocele INOX
Tube Cutter 30 Pro / 50 na trubky s priemerom 3 – 50mm (1/8 – 2 ´´)
 
Minicut I Pro/ II Pro Rothenberger orezávač medených trubiek s priemerom 3mm – 22mm (1/8 – 7/8´´)
Ručne orezávanie kovu prostredníctvom MiniCut Pro je ideálny na servisné opravy. Vhodný na medené, mosadzné, hliníkové a tenké oceľové trubky. Zhotovenie s veľmi malým pracovným polomerom. Práca s prístrojom vhodná na veľmi obtiažne prístupných miestach. Jednoduchá regulácia tlaku. Monobloková konštrukcia umožňuje presné vkladanie trubiek.

Malé rezače medených rúrok do priemeru 22mm. Kvalitné odhrotovače.
MINI MAX Rothenberger
MINI MAX Rothenberger je orezávač medených trubiek s priemerom 3 – 28mm (1/8 – 1.1/8´´). Prístroj disponuje ergonomickým dizajnom základného telesa. Kolečko s opierkou na ruke pre využitie pri otáčavých pohyboch. Vhodný na mosadzné, medené, hliníkové a tenké oceľové trubky. Praktické zhotovenie s veľmi malým pracovným polomerom. Jednoduchá regulácia tlaku vďaka vrúbkovanému koliečku.


 
Automatický orezávač trubiek Rothenberger pre priemer 6 – 67mm (1/4 – 2.5/8´´)
Automatický orezávač trubiek je vhodný na medené, mosadzné, hliníkové, pogumované a tenké oceľové trubky. Vysúvateľný vnútorný odhrotovač a náhradné rezacie koliečko vo vnútri rukoväte. Monobloková konštrukcia. Veľmi rýchle prednastavenie pomocou teleskopického vedenia s odpruženým automatickým spätným chodom. Uvoľnenie trubky počas práce je blokované samosvorným mechanizmom a nastaviteľným regulátorom.


 
Reťazový orezávač trubiek Rothenberger
Reťazový orezávač trubiek je vhodný na medené, mosadzné, pogumované, hliníkové a tenké oceľové trubky. Je vhodný pre prácu s úzkych priestoroch. Prístroj obsahuje stabilnú nerez s 15 rezacími koliečkami. Počas práce je možné dvojstupňovo nastaviť polohu.


 
INOX Tube Cutter Rothenberger
INOX Tube Cutter je teleskopický ráčňový orezávač trubiek s priemerom 10 – 54mm (1/4 – 2.1/8´´) a 6mm – 42mm (1/4 – 1.5/8´´). Vhodný na presné rezanie trubiek z ušľachtilej ocele. Prednastavenie je veľmi rýchle vďaka ráčňovému teleskopickému vedeniu s odpruženým spätným chodom automat. Maximálne stabilný prístroj vďaka 12 guličkovým ložiskám. Plášť náradia je z hliníka. Valčeky sú dosť široké vďaka ktorým sa lepšie vedie trubka. Rez je maximálne presný vďaka 2 valčekom so zápichom po obvode.

Teleskopické odrezávače na nerez, hliník, mosadz, meď, tenkostenné plastové rúry.
 
Nožnice na rúry Rocut Rothenberger
Nožnice na rúry slúžia na rezanie plastových trubiek a plastohliníka. Rocut Rothenberger sú nožnice na plastové trubky. Nožnice na rezanie spĺňajú najvyššie kritériá na kvalitu. Zbrúsené nože do tvaru V režú perfektne rovne a čisto. Rukoväť náradia je pogumovaná pre pevné držanie. Konštrukcia nožníc je z hliníka pre perfektnú manipuláciu v praxi. Dlhá životnosť nožníc na rezanie je garanciou kvality značky Rothenberger. Medzi prednosti Rocut Rothenberger patrí minimálna námaha pri strihaní, presný pravouhlý rez, presné bodové strihnutie bez deformácie, presný prenos sily, kontrolované a automatické otvorenie čepele po stisknutí tlačidla.

Nožnice na rezanie plastových rúr

 
Oblasti využitia
PP-, PE-, PEX-, PB-, PVDF trubky do priemeru 75mm 

Verzie Rocut Professional TC 42, TC 50, TC 63, TC 75
Verzie Rocut Standard TC 26,  TC 32, PS 35, PS 26/42
 
Rocut TC 63 Professional
Rocut TC 63 Professional sú nožnice na plastové trubky až do priemeru 63mm (2.1/2´´). Tento profesionál na rezanie je pravým pomocníkom pre každú príležitosť. 

Rocut TC 50/ TC 75 Professional pre plastové trubky až do priemeru 75mm (3´´)
Rocut TC 42 Professional pre priemer 0 - 42mm