Krtkovacie centrum

Zmrazovacia technika

Predaj profesionálneho náradia v Bratislave, Liptovskom Mikuláši ponúka kvalitnú zmrazovaciu techniku. Zmrazovačky sú vhodné pre kurenárov a inštalatérov a ich využitie ocení každá osoba pri rôznych drobných odborných prácach. Zmrazovacia technika je vhodná na rúry z ocele, medi, nerezu, plastov, plastohliníkových a rôznych vrstvených rúr. Zmrazovačky sú k dispozícii na elektrickú energiu a bez nutnosti pripojenia na elektrickú energiu. Práve zmrazovanie suchým ľadom je výhodou pre flexibilnú prácu. Prístroje disponujú doplnkovým kvalitným príslušenstvom ako redukčné vložky, tepelné vodivé pasty, fľaše oxidu uhličitého a zmrazovacie hlavy. Všade tam, kde sa jedná o údržbu  a opravy sanity a kúrenia si nájde naša zmrazovacia technika značky Rothenberger svoje miesto. Zmrazovačky potrubia Rofrost Rothenberger používame aj na požičovňu. Nájdete ich v našej kamennej predajni v Bratislave. V našej firme si môžete zmrazovačku potrubia aj požičať.
 
Elektrická zmrazovacia technika Rothenberger

 
Zmrazovačky ponúkame v rôznych verziách

Turbo Rofrost Rothenberger 1/4´´ - 1.1/4´´ v 6 dielnej sade
Medené trubky priemer 10mm - 42mm, priemer 3/8 - 1.3/8´´
Oceľové trubky priemer 1/4 - 1.1/4´´

Turbo Roforst Rothenberger 1/4´´ - 2´´ v 8 dielnej sade
Medené trubky priemer 10mm- 54mm, priemer 3/8 - 2.1/8´´
Oceľové trubky priemer 1/4 - 2´´
 
Zmrazovacie hlavy
Kompaktné zmrazovacie hlavy sú určené pre nasadenie na rôzne priemery trubiek. Veľmi kvalitné úzke hlavy vhodné aj pre prácu v úzkych miestach. 

Rofrost redukčné vložky
Pomocou redukčných vložiek umožníme zvládnuť rôzne priemery medených a železných trubiek. V závislosti od priemeru konfigurujeme ich veľkosť. 

 
Rofrost je tepelná vodivá pasta, ktorá je skutočným pomocníkom pri zmrazovaní potrubia. Jej hlavnou výhodou je plne automatické zmrazenie bez nutnosti pokropenia vodou. Odporúčame pre perfektný zmrazovací efekt. 

Plynová zmrazovacia technika bez potreby elektrického prúdu
 
Plynová zmrazovacia technika je rozšírená o zmrazovačky na suchý ľad. Tieto prístroje sú vhodné na zmrazenie trubiek o priemere 2´´ bez elektrického prúdu. Prívod elektrického prúdu nie je nutné a odporúčame tento typ zmrazovacích prístrojov v oblasti sanitárnych inštalácií. Zmrazovacie hlavy sa konfigurujú podľa veľkosti trubiek. Suchý ľad vďaka svojej veľmi nízkej teplote -79 stupňov ponúka extra rýchle zmrazenie.  Prístroje umožňujú pracovať s potrubím o veľkosti 2´´ . Zmrazovacie hlavy sú vyrobené z chladuvzdorného plastu.
 
Zmrazovačka- komplet set s fľašou oxidu uhličitého

 
Rofrost Handy Rothenberger  je malý, mobilný zmrazovací systém pre medené trubky o priemere 15mm - 28mm a oceľové trubky o priemere 1/4 - 3/4´´. Tento typ ručnej zmrazovacej techniky je vhodný pre menšie inštalatérske a údržbárske práce. Prívod elektriky nie je potrebný. Výhodou je suchý ľad, ktorý veľmi rýchlo zmrazí trubky. V sade nájdete zmrazovací sprej, zmrazovacie hlavy 1/4; 3/8; 1/2; 3/4´´. Súčasťou dodávky je 6 hranný imbusový kľúč, vložka z penovej hmoty, kufrík a vliesová utierka. 
 
Sada Rofrost Handy

 

Prečo zmrazovacia technika značky Rothenberger?

 
Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Maximálne bezpečné zmrazovanie. Teplomer sa nachádza na zmrazovacích objímkach
Rôzne veľkosti redukčných vložiek pre všetky bežne dostupné priemery potrubia
Flexibilný stroj a maximálny komfort pri práci
Jednoduchý upínací systém a flexibilné hadice
Optimálne pokrytie ľadom zabezpečí tepelná vodivá pasta. Zabraňuje vzniku vzduchových bubliniek medzi trubkou a kliešťami. Trubku už nemusíme pokropiť vodou. 


Benefity zmrazovacej techniky Rothenberger

 
  • kvalitná značka Rothenberger
  • kompaktná konštrukcia
  • bezproblémové použitie v paralelných polohách a blízko u steny
  • hermeticky uzavretý okruh chladiva (chladivo bez freónov)
  • ergonomicky tvarované kliešte
  • rovnomerné tvorenie ľadu v trubke
  • difúzne tesný systém  hadice
  • ukazovateľ teploty je výborne čitateľný a dá sa otáčať
  • bezpečné monitorovanie zmrazovania