Predaj a požičovňa zváračiek

Požičovňa zváračiek TIG, MMA

Naša ponuka zváračiek na prenájom ponúka kvalitné zváračky TIG. Základom zváračiek TIG je precízne zapálenie oblúka  a stabilita prúdu. Najväčšou výhodou pri zváraní s našimi zváračkami je maximálna koncentrácia zvárača na svoju prácu vplyvom kvalitného zváracieho stroja. Požičovňa zváračiek TIG ponúka v Bratislave  a okolí na prenájom kvalitné prenosné zváracie zdroje pre maximálne kvalitné zvary.
 
Profesionálna zváračka Minarc Tig Evo 200
Pre zváranie metódou TIG sme pre vás vybrali kvalitný zvárací zdroj MinarcTig Evo 200. Ide o prenosnú zváračku. Zváračka je kvalitná pulzná mašina, ktorá je napájaná jednofázovým napätím 230 V. Je vhodná na zváranie metódou TIG, pulzný TIG a MMA. Zváračka spĺňa všetky požiadavky, ktoré sa kladú na profesionálne DC TIG stroje. Zváračka ponúka široké spektrum možností pre zváranie. Odporúčame pre ľahšiu priemyselnú výrobu, údržbu, rekonštrukčné a inštalačné práce. Stroj disponuje veľmi nízkou hmotnosťou, preto sa ľahko prenáša. Kvalitný LED displej pomáha ľahké nastavovanie funkcií a parametrov.

Profesionálna zváračka Minarc Evo 180 Kemppi


 
Kľúčové aplikácie
Opravy, údržba, zváranie tenkých plechov, technologické potrubia, zváranie nerezu, zváranie konštrukčnej ocele a špeciálnych materiálov

Cena: 40 + dph/24 hod, cena víkend 60 + dph; záloha 300 Eur
*cena na viac dní dohodou
maska v cene, ostatné náradie podľa požiadavky
 
Profesionálna zváračka Minarc Evo 180
Profesionálna malá zváračka s výborným výkonom na obaľované elektródy. Požičovňa zváračiek metódou MMA v Bratislave ponúka na prenájom kvalitné zváracie zdroje pre každé používanie. Do požičovne zváračiek sme zaradili invertorový zdroj Minarc Evo 180 Kemppi. Vďaka konštrukčnému riešeniu, elektronickými komponentmi, nízkej hmotnosti a mobility je pomocníkom profesionálnych zváračov, ktorí potrebujú menšiu zváračku. Zváračka umožňuje popri zváraní metódou MMA aj zváranie TIG. Stačí napojiť TIG horák a zo zváračky sa stáva zvárací zdroj s kontaktným zapálením zváracieho oblúka. Zváračku je možné napojiť aj z generátora elektrického prúdu. Prehľadný displej umožní nastavenie parametrov pre zváranie. Oceníme to hlavne pri zváraní metódou TIG.
 
Kľúčové aplikácie
Oprava, údržba, poľnohospodársky priemysel, stavebný priemysel

Cena: 30 + dph/24 hod; cena víkend 45 + dph; záloha 200 Eur
maska, kladivko v cene, ostatné náradie podľa dohody


 

Prečo zváračky Kemppi TIG, MMA?

 
Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Je lepšie požičať a následne možno kúpiť
Nízka hmotnosť zváracieho zdroja a kompaktnosť
Zvýšená rýchlosť zvárania a celková produktivita prostredníctvom možnosti zvárania pulzného režimuBenefity Kemppi  TIG

 
  • Procesy zvárania TIG, pulzný TIG a MMA
  • Kontaktné a vysokofrekvenčné zapálenie oblúka
  • Pripojenie na elektrický generátor alebo dlhý predlžovací kábel
  • PFC technológia pre efektívne využívanie energie zvyšuje zaťažovateľ zariadenia
  • Veľký LED displej
  • Funkcia predfuk a dofuk plynu, zbiehanie a nábeh prúdu