Predaj a požičovňa zváračiek

Príslušenstvo na zváranie

Príslušenstvo na zváranie ponúkame v maximálnej kvalite pre profesionálnych zváračov. Horáky, spotrebné diely, uzemňovacie kliešte, zváracie kliešte, elektródy a iné diely nájdete v našej kamennej predajni. Príslušenstvo na zváranie odporúčame riešiť individuálne na dopyt. Neváhajte kontaktovať našu kamennú predajňu. 
 
Zváracie horáky MIG/MAG- dokonalé vyváženie a ergonomický tvar
Zváracie horáky MIG/MAG (horáky Co2) ponúkajú ideálnu hmotnosť a zváračovi dodávajú pri zváraní komfort. Horáky sú vybavené Euro koncovkou. V ponuke máme k dispozícii tieto verzie horákov MIG/MAG: FE, MMT, PMT. Zváracie horáky Co2 disponujú výborným pomerom kvality a ceny. 


 

Zváracie horáky FE

Zváracie horáky FE ponúkajú výborný pomer kvality a ceny. Horáky sú plynom chladené a odporúčame ich pre stredne ťažké aplikácie. Modely horákov sú pre zváranie prúdom 200 A, 250 A, 270 A, 320 A, 350 A a 420 A. Ich dĺžka je od 3,5 m do 5m. Kľúčové aplikácie: všeobecná strojárska výroba, zváranie hliníkových člnov, menej náročné zváracie práce

Zváracie horáky MMT

Horáky MMT sú vhodné na širší záber zvárania materiálov. Zváracie horáky MMT sú k dispozícii vodou a vzduchom chladenej verzii. Horák je v dĺžke 3m a 4,5m. Kľúčové aplikácie: Všeobecná strojárska výroba, zváranie hliníkových člnov, lodiarsky priemysel.

Zváracie horáky PMT

Horáky PMT disponujú perfektným výkonom a ergonómiou. K skvalitneniu práce zvárača prispieva ľahká rukoväť. Horáky PMT sú vhodné na zváranie ťažko dostupných miest, pretože majú krátke krky. Krk je možné otočiť o 360 stupňov. To umožňuje, aby zvárač mohol komfortne zvárať aj nad hlavou. Pri zváraní pritom nemusí mať zápästie v neprirodzenom uhle. Pri diaľkovom ovládaní je možné robiť úpravy zváracích parametrov priamo z rukoväte horáka. Horáky predávame v dĺžke 3m a 4,5m. Kľúčové aplikácie: všeobecná strojárska výroba, zváranie hliníkových člnov, lodiarsky priemysel.

Zváracie horáky s rýchlo vymeniteľným krkom

Zváracie horáky s rýchlo vymeniteľným krkom odporúčame pre zváranie v akomkoľvek uhle a pozícii. Horáky sú plynom chladené s možnosťou výmeny krku. V ponuke máme viac druhov krkov, ktoré vymieňame počas práce. Výhodu rýchlej výmeny je reakcia na zváracie podmienky. Je potrebné pri prácach meniť horák v závislosti od uhlu, sklonu, dosahu alebo typu hubice. Kľúčové aplikácie stavebný priemysel, strojárska výroba, zváranie hliníkových člnov.

Zváracie horáky s veľkým dosahom

Zváracie horáky s veľkým dosahom. Ak potrebuje zvárač dlhý dosah horáku od zváracieho zdroja, potom máme v ponuke horáky s dlhým dosahom. Horáky umožňujú zvárať v priestoroch, kde by bol problém použiť zvárací zdroj. Horáky máme k dispozícii vodou a plynom chladené verzie. Horáky sú v dĺžke 6m a 8m. Horák vzduchom chladený umožňuje zvárať  prúdom 300 A a vodou chladený 420 A. Kľúčové aplikácie: stavebný priemysel, strojárska výroba, zváranie hliníkových člnov.

Zváracie horáky TIG- výborne sedia v ruke a sú navrhnuté tak, aby zvárač zvládol vykonať prácu na 100%

Horáky TIG máme k dispozícii: TTC, TTK, TTM

Zváracie horáky TTC

Horáky TTC odporúčame pre profesionálnych zváračov. Horáky sú plynom a vodou chladené verzie. Horáky je možné doplniť o diaľkové ovládanie.

Horáky TTK

Horáky TTK sú vhodné pre profesionálnych zváračov. Vhodné sú pre veľmi širokú škálu priemyselných TIG zváracích zdrojov. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

Horáky TTM

Zváracie horáky TTM disponujú ventilom pre manuálnu reguláciu prietoku ochranného plynu.

Zváracie a uzemňovacie kliešte
Zváracie kliešte (držiak elektród) s kapacitou od 200 A do 600 A pre káble s prierezom 10mm2 až 70mm2.
Uzemňovacie kliešte 200 A, 300 A, 500 A. Otvorenie čeľuste od 20mm do 95mm.