Predaj a požičovňa zváračiek

Zváračky Kemppi MIG/MAG

MIG- CO2 zváranie je zváracia metóda, ktorú definujeme ako systém oblúkového zvárania. Pri zváraní vznikajú spojenia kovov na základe elektrického oblúka. Úplne jednoducho by sme mohli definovať zváranie Co- čkou ako systém, kedy sa zvárací drôt posúva kontinuálne cez horák a pomocou elektrického oblúka sa taví materiál. Materiál stuhne a vytvorí sa zvar. Predaj zváračiek MIG/MAG Kemppi môžete realizovať cez našu kamennú predajňu. 

Zváranie MIG a zváranie MAG

Zváranie MAG je skratka Metall Active Gas a ide o poloautomatické zváranie kovov v ochrannej atmosfére aktívneho plynu. Zváranie MIG je skratka pre Metall Inert Gas a ide o poloautomatické zváranie kovov v ochrannej atmosfére inertného plynu.

Zváračky Kemppi
Zváračky Kemppi sú projektované pre profesionálnych zváračov a disponujú najnovšou technológiou. Ich výkon je perfektný aj pri veľmi ťažkých zváracích aplikáciách. Zváračky pre zváranie elektrickým oblúkom taviacou sa elektródou v aktívnom/inertnom plyne sú zváracie zdroje pre zváranie v najnáročnejších podmienkach, kde sa kladie dôraz na kvalitu zvarov. Naše zváračky sú priemyselné stroje, ktoré predstavujú multi- procesové riešenie pre zváracie aplikácie v modulárnom prevedení. Prístroje sú rozdelené do viacerých tried. Od základných až po priemyselné zváracie zdroje. Zváračky Co2 si môžete kúpiť u nás priamo v predajni. Predaj zváračiek CO2 ponúkame v našej predajni v Bratislave. 
 
Zváračky Minarc Kemppi
Invertorové zváracie zdroje MIG/MAG s označením MINARC sú prenosné zváracie zdroje, ktoré disponujú vysokým výkonom a výbornými zváracími charakteristikami. Zváračky umožňujú manuálne a adaptívne nastavenie parametrov pre zváranie. Pri adaptívnom nastavení je horenie oblúka riadené a monitorované riadiacim systémom s absolútnou precíznosťou. Je potrebné nakonfigurovať typ zváracieho materiálu a hrúbku. Následne môžeme začať zvárať. Zváračky MINARC MIG EVO môžeme napájať s veľmi dlhými káblami s dĺžkou 100m. Týmto zaručíme maximálny komfort pri zváraní v ťažkom teréne. 
 
Kľúčové aplikácie
výroba z tenkých plechov, opravy a údržba, poľnohospodársky priemysel

Profesionálna zváračka Minarc Mig Evo 200 Kemppi v našej predajni

 

Stačí nastaviť hrúbku plechu a profil zvaru

Nastavenie zváračky pred zváraním je úplne jednoduché. Neexistuje 1 fázový zvárací zdroj, ktorý by sa vyrovnal zváračkám Kemppi. Zváračka automaticky nastaví parametre pre zváranie na základe vami predvolenej hrúbky materiálu, profilu zvaru a druhu materiálu. Jednoduchosť nastavenie znásobuje aj veľký grafický displej.


   

Hlavné výhody zváračiek Kemppi

Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Malá hmotnosť a maximálna mobilnosť. Nie je potrebná žiadna pomoc pri preprave zváracieho prístroja
Napájací kábel s dĺžkou až 100m. Dlhý kábel zvyšuje komfort zvárania v nedostupnom teréne
Zníženie elektromagnetického rušenia je spôsobené vďaka technológii PFC
Značka Kemppi s dlhoročnou tradíciou od roku 1949

Benefity zváračiek

  • Precízne zapálenie oblúka a perfektná kvalita zvárania
  • Technológia PFC znásobuje efektívnosť využitia energie a predlžuje čas zvárania pri plnom zaťažení zdroja
  • Napojenie na generátor elektrického prúdu
  • Zváranie s 100m káblom
  • Nastavenie parametrov automatické a manuálne
  • Veľký displej a pohodlné nastavenie parametrov
  • Nízka hmotnosť cca 13kg
  • Zváranie s 5kg cievkami a drôtmi Fe, CuSi, Al, FCW, Ss