Predaj a požičovňa zváračiek

Zváračky Kemppi MMA

Zváračky pre zváranie elektrickým oblúkom obaľovanou elektródou. Zváracie invertory Kemppi disponujú vysokým výkonom, nízkou hmotnosťou a kompaktnosťou. Zváracie zdroje umožňujú vplyvom svojich charakteristík splniť požiadavky profesionálnych zváračov. Zváračky sa vyznačujú dokonalým zapálením a dynamickým riadením horenia oblúka. To zabezpečuje vysokú kvalitu výsledného zvaru. Zváračky je možné pripojiť na generátor elektrického prúdu. Práca pri vysokých a nízkych teplotách je možná vzhľadom na kvalitu prístrojov. Predaj zváračiek MMA je možné v našej kamennej predajni. 
 
Zváranie MMA
Metóda zvárania MMA (Manual Metal Arc) je metódou, kedy používame obaľované elektródy na zváranie. Ručné zváranie elektrickým oblúkom s použitím elektród pozná každý zvárač. Zdroj pri zváraní je napätie AC- striedavé alebo DC- jednosmerné invertory. Elektródy sú pripájané k kladnému pólu. K zápornému pólu sa pripojí zemniaca svorka. 
 
Zváračky Kemppi
Pre zváračov, ktorí pracujú viac času v teréne ponúkame zváracie zdroje MINARC Kemppi. Výkonné mobilné zváračky pre zváranie obaľovanou elektródou MMA a metódou TIG so skratovým zapálením oblúka. K dispozícii máme viac druhov zváračiek. Zváračka Minarc 220 Kemppi je napájaná trojfázovým napätím 380 V. Maximálny zvárací prúd prístroja je 220 A. S prúdom 160 A zvláda zváranie pri trvalom zaťažení. Tento typ zváracej techniky odporúčame pre montážne práce, menšie servisné prevádzky a dielne. Výsledný zvar je veľmi kvalitný, pretože zváračky Minarc tolerujú kolísanie sieťového napätia. Zváranie je možné s napájacím káblom v diaľke až 50m. Elektronika zváračiek Kemppi zabezpečuje konštantné horenie oblúka pri zváraní v rôznych pozíciách a tiež pri používaní rôznych typov elektród. Nízka hmotnosť a kompaktnosť zváračiek je skutočne dobrá. Telo zváračiek je z veľmi tvrdého plastu. Zváračky Minarc sú vybavené prepäťovou ochranou o ochranou proti prehrievaniu. Zváračky tiež vykazujú vysokú odolnosť voči vlhkosti. Systém chladenia chráni systém proti nasávaniu špiny a prachu do vnútra stroja. Z toho vyplýva, že zváračky sú vhodné do extrémnych podmienok. 

Profesionálna zváračka Minarc Evo 180 Kemppi
Zváračky Minarc 150 Kemppi sú profesionálnymi zdrojmi na zváranie. Maximálny prúd 150 A pri 35% zaťažení, poháňaní jednofázovým prúdom s napätím 230 V sú základné charakteristiky malých výkonných zváračiek na obaľovanú elektródu. Výkon zdroja umožní zváranie s elektródami od priemeru 1,5 do 3,25mm. Malé zváračky odporúčame na servisné prevádzky a montážne práce. Svoje sympatie preukáže každému zváračovi, ktorý chce zabezpečiť kvalitný vzar.

Zváračka Minarc Evo 180 v našej predajni 
Kľúčové aplikácie
Stavebný priemysel, oprava a údržba, poľnohospodársky priemysel
   

Prečo zváračky Kemppi?

 

Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Vysoká kvalita zvárania- konštantné horenie oblúka
Vysoká mobilita- kompaktné prevedenie a nízka hmotnosť
Pripojenie diaľkového ovládania- nastavenie parametrov z miesta zvárania
Zváranie dvoma procesmi- MMA a TIG

Benefity Kemppi

  • precízna zváracia charakteristika
  • zváranie s rôznymi typmi elektród
  • pripojenie dlhých napájacích káblov
  • vysoký zaťažovateľ a výstupný prúd
  • mobilita, kompaktnosť
  • zváranie TIG so zapálením oblúka o základný materiál
  • regulácia s diaľkovým ovládačom