Predaj a požičovňa zváračiek

Zváračky Kemppi TIG (WIG)

Zváračky TIG pre zváranie elektrickým oblúkom netaviacou sa volfrámovou elektródou v inertnom plyne. Základom každého zváracieho zdroja na zváranie je precízne zapálenie oblúka a stabilita zváracieho prúdu. Pre zváračky ponúkame možnosť pripojenia ovládania na diaľku, čo umožňuje pri zváraní maximálnu koncentráciu a tým docieliť perfektnú kvalitu zvárania. Predaj zváračiek TIG Kemppi môžete realizovať cez našu kamennú predajňu.
 
Zváranie TIG
Zvárač pri zváraní metódou TIG používa volfrámovú netaviacu sa elektródu a musí používať obe ruky. To je hlavný rozdiel pri porovnávaní zváracích metód TIG a CO- čka. Zvárač musí držať horák jednou rukou, ktorý tvorí elektrický oblúk. Druhou rukou pridáva prídavný materiál. Pri strete s oblúkom sa vytvára zvar. Metóda TIG je veľmi dôležitá pri zváraní a skutočne veľmi náročná na učenie a pochopenie. Je potrebné viac cvikov, aby zvárač nadobudol potrebné skúsenosti. Zváranie metódou TIG dosahujeme veľmi kvalitné zvary. 
 
Zváračky Kemppi
Zváracia technika, ktorú používame na zváranie, predaj a požičovňu obsahuje zváracie zdroje v maximálnej kvalite. Zváračky sú určené pre aplikácie, ktoré vyžadujú nízku hmotnosť strojov a vysoký výkon. Trojfázové zváračky Minarc TIG 250 MLP zvárajú prúdom 250 A pri 30% zaťažení. Pre zváranie rôznych aplikácií je nutné pracovať s dvomi zváracími procesmi. Pri porovnávaní MMA a TIG zváračiek je jasné, že TIG zváračky veľmi dobre zvládajú zváranie hrubších aj tenších materiálov, nelegovaných a legovaných ocelí. Je úplne jedno, či ste vo vnútri alebo v teréne, zvar bude špičkový. Zváračky s označením MINARC TIG odporúčame aj pre naváranie koreňových vrstiev.
 
Zváračka MINARC TIG 250 MLP Kemppi


Zváračka Minarc TIG Evo 200 MLP je špičková pulzná zváračka, ktorá je napájaná jednofázovým napätím 230 V. Je vhodná pre zváranie metódou TIG, pulzný TIG a MMA. Tento typ zváračky spĺňa náročné požiadavky zákazníkov. Čisté a precízne zapálenie zváracieho oblúka zaručuje kvalitné zvárania pri rôznych aplikáciách. Zváračka je vhodná pre ľahkú priemyselnú výrobu, inštalačné a rekonštrukčné práce, údržbu. Všeobecne zváračky MINARC TIG sú vhodné pre profesionálov. Zváračky disponujú kvalitným LED displejom a nastavenie funkcií je jednoduché. Nastavujeme predfuk, dofuk ochranného plynu, nábeh prúdu a ovládanie na diaľku. Korektor účinníka zaisťuje vysokú energetickú účinnosť zváračky. Zváračku môžeme napájať s extra dlhými káblami, ktoré môžu presiahnuť až 100m.
 
Displej Minarc TIG Evo 200 MLP Kemppi

 
Kľúčové aplikácie
Zváranie tenkých plechov, údržba a opravy, technologické potrubia

Prospekt

Zváračka Minarc Tig Evo 200 MLP Kemppi
/userfiles/files/Profesionalna_zvaracka_MinarcTig_EVO_200%20MLP_Kemppi.pdf

Zváračka Minarc Tig 250 MLP Kemppi
/userfiles/files/Profesionalna_zvaracka_MinarcTig_250_250_MLP_Kemppi.pdf
 

Prečo zváračky Kemppi?

 

Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Duálny zvárací zdroj umožňuje zvárať metódou TIG aj MMA. 
Perfektné zapálenie oblúka aj pri nízkom zváracom prúde
Mobilita prístroja- výborná hmotnosť, maximálne mobilný v teréne
Dlhé napájacie káble presahujúce až 100m
Zvýšenie rýchlosti zvárania a efektivitu cez možnosti zvárania v pulznom režime

 

Benefity Kemppi

  • Komfortná a rýchla obsluha pri zváraní
  • Perfektné zváracie charakteristiky
  • Nastavenie predfuku a dofuku plynu
  • Nastavenie nábehu a zbiehania prúdu
  • Možnosť napojenia na generátor
  • Diaľkové ovládanie
  • Zváranie procesmi TIG, pulzný TIG a MMA
  • Kontaktné zapálenie alebo vysokofrekvenčné zapálenie zváracieho oblúka
  • PFC technológia pre efektívne využívanie energie zvyšuje zaťažovateľ zariadenia