Naše profesionálne služby

Čistenie fotovoltaických a solárnych panelov

Čistenie fotovoltaických a solárnych modulov. Isté výnosy – čisté solárne panely.
Firma IB REIN ponúka na území západného a stredného Slovenska špecializované čistiace práce, ktoré sú zamerané na čistenie a umývanie akýchkoľvek solárnych modulov. Našu firmu s označením IB REIN-  profesionálne čistenie nájdete aj v iných mestách na Slovensku. Trnava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Trenčín, Nitra, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš atd. Naša firma sa popri čistení fotovoltaických a solárnych panelov venuje aj priemyselným čistiacim prácam. Naše služby využije nejedna fabrika, firma a domácnosť. Vieme ponúknuť profesionálne doplnkové čistiace služby ako výborný základ pre každý segment trhu. Zdobia nás čistiace práce v komunálnej sfére, pretože sa radi staráme o kultúru našich miest a obcí.


 
Čistenie fotovoltaických a solárnych modulov (panelov)
Znížený výkon solárnych zariadení a modulov o niekoľko percent znamená, že nie sú využívané tak, ako by sme si predstavovali. Solárne panely sú po rokoch znečistené od prírodného znečistenia ako je prach a iné biologické znečistenie. Klasické čistiace práce na solárnych zariadeniach často nie sú efektívne. Vtedy by ste mali využiť profesionálnu čistiacu firmu IB REIN, ktorá ponúka niečo viac ako štandard.Pomocou nášho inovatívneho čistiaceho systému ponúkame detailné čistenie povrchu, ktorý zbavíme od akéhokoľvek znečistenia. Rotujúce kefy, teplá až horúca voda, výborná chémia urobia z neefektívnych modulov efektívne solárne moduly.
 
Efektívne solárne panely – čisté solárny panely
Našu firmu nezastaví žiadny terén, pretože disponujeme technikou, s ktorou dokážeme čistiť prakticky kdekoľvek. Nedostupný terén na vidieckych miestach je pre nás normálnou vecou. Sme vybavení dostatočnou technikou, aby sme všetko zvládli. Po čistiacich prácach ponúkajú solárne panely skutočný výnos zo slnečnej energie. Poľnohospodárstvo, priemyselné a súkromné budovy a iné lokality, kde nájdeme solárne panely pracujú omnoho efektívnejšie. Naše čistiace práce sú skutočne hospodárnym rozhodnutím.


 
Dôkladne a jemne
Horúci prúd vody, rotačné kefy, štetiny prispôsobené na panely odstraňujú aj tú najnepoddajnejšiu špinu. Čistiaci efekt dosahujeme mechanickou prácou štetín. Naše štetiny sú z nylonu, ktoré nepoškodia povrch.
 
Silné znečistenie, vodný kameň – bezpečne odstránený
Každá voda, ktorá obsahuje vápnik vedie k zavápneniu povrchu. To znamená, že opäť by sme znížili výkonnosť solárnych panelov, ak by sme používali klasickú vodu. Naša chémia je špičkovo vyvinutá a ponúka perfektné čistiace účinky. Po našich čistiacich prácach nevznikajú žiadne vápenné fľaky. Čistiace prostriedky sú šetrné k povrchu solárnych zariadení a zabraňujú tvorbe vápenatých fľakov.
 
Ak máte záujem o naše služby alebo si neviete rady pri čistení, tak nás neváhajte kontaktovať.