Požičovňa náradia

Požičovňa dýchacie prístroje pre hasičov

Požičovňa náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš a požičovňa čistiacej techniky ponúka pre hasičov a všetkých, ktorí pracujú a chystajú sa pracovať v extrémnych podmienkach dýchací prístroj Dräger PSS 3000 Set. Tento set na dýchanie pozostáva z pľúcnej automatiky, masky FPS 7000 a oceľových fliaš. Vo veľmi ťažko dýchateľnom prostredí odporúčame používať dýchací prístroj, ktorý je maximálne bezpečný. Každá fľaša vydrží približne 20 minút pri priemernom človeku a priemernom zaťažení. Je to ale rozdielne. Fľaša môže vydržať aj 45minúť, pokiaľ človek nie je zadýchaný. Na druhej strane pri náročných podmienkach môže fľaša vydržať aj 15 min.


 
K dispozícii budete mať u nás na predaj aj kombinézu (nehorľavá, nepremokavá do určitej hladiny), rukavice a topánky. Niektoré veci si viete u nás aj požičať navyše.

Autonómny dýchací prístroj PSS 3000 Dräger je vhodný pre prácu integrovaného ochranného systému. Naša technika na dýchanie je vysoko výkonná a ľahko ovládateľná. Konštrukcia zodpovedá najvyšším štandardom. Tento prístroj máme kúpený od certifikovaného dodávateľa.
 
K dispozícii máte 5x fľaša
. Fľaše vám nevieme naplniť, je nutné osloviť hasičov alebo podnikateľské subjekty vo vašom okolí, ktoré ponúkajú dopĺňanie kyslíka.
 
Firma IB REIN neberie žiadnu zodpovednosť za škody zdravia pri práci s týmto prístrojom. Prístroj je vhodný pre hasičov a pracovníkov, ktorí majú povolenie vykonávať prácu v nebezpečnom prostredí.
 
 
Vedeli ste, že požičiavame výkonné čerpadlá pre hasičov na odpravenie veľkého objemu znečistenej vody?

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.