Požičovňa náradia

Požičovňa náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina

Požičovňa náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka veľmi kvalitnú techniku pre každého profesionála. Produktové portfólio požičovne je rozdelené do niektorých kategórií: požičovňa náradia pre kurenárov a inštalatérov, požičovňa náradia čistenie kanalizácie, požičovňa náradia monitoring, diagnostika potrubí, požičovňa tryskacích- pieskovacích zariadení, požičovňa robustnej čistiacej techniky pre profesionálov, požičovňa dieslových mobilných kompresorov, požičovňa elektrocentrál. LOKALITY PRE DOVOZ VEľKÝCH STROJOV:
Veľké stroje je možné doviezť v rámci západného, stredného a východného Slovenska: 
Nové Zámky, Nitra, Malacky, Žilina, Trnava, Banská Bystrica, Poprad, Ružomberok, Prešov, Košice, Bratislava, Mlacky. Prenájom náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka vysoký komfort pre kurenárov a inštalatérov. Profesionálne náradie pre oblasť kurenárstvo, inštalatérstvo obsahuje veľmi kvalitné produkty. Lisovačky na spájanie fitingov, čističky podlahového kúrenia, čističky rozvodov pitnej vody, čerpadlá na čistenie solárnych kolektorov, elektrické zmrazovačky, závitorezy, ohýbačky rúrzariadenia na spájanie rúr (valcovanie). Popri náradí Rothenberger nájdete aj kompresory značky Atlac Copco. Výkonné mobilné kompresory pre rôzne náročné práce. Požičovňa náradia je od roku 2020 rozšírená o požičovňu výsuvných kĺbových plošín až do výšky 13m. Zároveň sme umožnili hasičom požičať si od nás výkonné kalové benzínové čerpadlá a dýchacie masky značky Dräger.
 

Požičovňa náradia pre elektroinštalatérov a kurenárov


1. Lisovacia technika, lisovacie čeľuste, lisovačky

Požičovňa náradia pre kurenárov a inštalatérov zahŕňa niekoľko produktov, ktoré si môžete prenajať na jeden alebo viac dní. V našej požičovni náradia v Bratislave nájdete kvalitné lisovacie čeľuste (M, SV, U, TH). K lisovacím čeľustiam si môžete prenajať elektrohydraulické lisovacie prístroje pre zalisovanie fitingov. Precíznosť, kompaktnosť a flexibilita sú atribúty, ktoré zdobia naše lisovačky Romax 4000 Rothenberger. Lisovacia technika je vhodná pre profesionálov a zručných ľudí!
 

2. Čističky trubiek podlahového kúrenia a rozvodov pitnej vody

V kamennej predajni nájdete čističky trubiek podlahového kúrenia. Jedná sa o produkty, ktoré pracujú na princípe kompresora. V prípade, že si chcete požičať prístroj na čistenie trubiek podlahového kúrenia a rozvodov pitnej vody neváhajte vybrať Ropuls Rothenberger. Tento prístroj zabezpečí efektívne čistenie trubiek mechanicky vodou, vzduchom, prípadne chémiou. Kompresor cielenými nárazmi vzduchu vháňa vodu do potrubia a strhávajú sa nánosy vodného kameňa a znečistenia na obvode celej trubky. Výsledkom bude efektívnejšie podlahové kúrenie vo vašej domácnosti.

Po dôkladnom zaškolení prácu s našou technikou zvládne naozaj každý príležitostný kúrenár. Vyčistite, prepláchnite, vydezinfikujte a odvápnite si vykurovacie systémy, radiátory, slnečné konektory, či vodovodné potrubie jednoducho sami, kedy vám to najviac vyhovuje!
 

3. Čerpadlá na plnenie, preplachovanie a čistenie slnečných kolektorov

V našej požičovni náradia si môžete požičať prístroje na čistenie, preplachovanie a plnenie slnečných kolektorov. Rosolar Rothenberger je špičkový prístroj pomocou ktorého môžete naplniť slnečné kolektory. Preplachovanie a čistenie je možné vzhľadom na výkonné čerpadlo tohto prístroja. Znečistenie sa veľmi ľahko dostáva von. Výsledkom je efektívnejšie spracovanie slnečnej energie.
 

4. Elektrické zmrazovačky

Pre každého profesionála ponúkame elektrické zmrazovačky potrubia. Práve zmrazovanie elektricky šetrí čas. Požičovňa zmrazovačiek potrubia ponúka kvalitné prístroje značky Rothenberger. Kvalitné zmrazovačky Rofrost Turbo Rothenberger zmrazujú po celom povrchu trubky. Pohodlne a rýchlo zmrazujeme rúry z plastohliníka, medi, ocele, plastov a nerezu. Pomocou výkonných strojov na zmrzovanie môžeme zmraziť viacvrstvové trubky. Šetrite svoj čas pri práci a neváhajte si požičať elektrické zmrazovačky Rothenberger.
 

5. Závitorezy

V požičovni závitoreznej techniky nájdete ručné závitorezy, elektrické závitorezy a stacionárne prístroje na rezanie závitov. Závitorezy si môžete prenajať za cieľom tvorby veľmi presných normovaných spojov. Rýchle nasadenie hláv, kompaktnosť a výborné výsledky predurčujú naše závitorezy Rothenberger k veľmi kvalitným výrobkom. Naše závitorezy sú vhodné všade tam, kde je úzky priestor a stiesnený priestor pri práci.

Pre náročnejšie rezanie závitov si požičajte elektrické závitorezy. Elektrický závitorez Rothenberger ponúka rýchle rezanie a presnosť. Pre najnáročnejšie rezanie závitov a hlavne pre firmy ponúkame na prenájom stacionárne závitorezy. V každej dielni, výrobnej hale pri servisných prácach oceníte kvalitné závitorezy Rothenberger.
 

6. Ohýbanie trubiek

Požičovňa náradia ponúka na prenájom kvalitné jednoručné ohýbačky trubiek. V našej požičovni nájdete ohýbačky na veľmi presné ohýbanie trubiek. Tak ako každé náradie Rothenberger, aj ohýbačky ponúkajú ohyb v ťažšie dostupných polohách. Pre náročnejšie úlohy si môžete požičať elektro- hydraulické ohýbačky trubiek. Všestranne využiteľné hydraulické ohýbanie trubiek je vhodné pre každého profesionála.

Profesionálne kompaktné elektrické ohýbačky na ohýbanie za studena do 180 stupňov slúžia pre rôzne práce. Ohýbačky Robend 4000 značky Rothenberger sú vhodné na univerzálnejšie používanie v praxi. Ohýbanie protioblúkov, oblúkov, spojovacích oblúkov na rôznych úrovniach.
  

8. Mobilné dieslové kompresory
Požičovňa mobilné dieslové kompresory ponúka špičkové profesionálne kompresory na prenájom. V požičovni kompresorov Bratislava nájdete zariadenia s prietokom vzduchu od 5 met. kubických/1min až po 20 met. kubických za 1 minútu. Kompresory sú vhodné na rôzne práce pri otryskávaní a stavebných prácach. Dieslové kompresory si môžete požičať v kamennej predajni. Kompresory vám vieme doviezť na vopred dohodnuté miesto + zaškoliť personál. 
 

Požičovňa náradia na čistenie kanalizácie

Široká ponuka elektrických čističiek odpadov s robustnými špirálami až do priemeru 32mm. Disponujeme jedinečnou požičovňou náradia v Bratislave, ktorá obsahuje mechanické a vodné čističky odpadov. Robustnosť špirál, vysoké otáčky a kvalitné motory našich strojov vyriešia aj to najnepoddajnejšie znečistenie v potrubí. Pre záujemcov o prenájom vodných čističiek odpadov ponúkame kvalitné profesionálne tlakové čističe, ktoré produkujú dostatočný tlak a prietok vody na rozrazenie znečistenia v potrubiach.
 

Požičovňa náradia pre monitoring, diagnostiku potrubí

Kvalitné monitorovacie kamery až do priemeru 300mm potrubia. Kvalitná videoinšpekcia, možnosť audio a video záznamu, označenie a pomenovanie chýb v potrubí, vyberateľná sim karta a mnoho ďalších výhod, ktoré nájdete v požičovni monitorovacích kamier v Bratislave.Požičovňa robustnej čistiacej techniky pre profesionálov
Ultra silné tlakové čističe s tlakom 500bar, výkonné vysávače na olej a chemicky znečistené látky, vysávače na odsávanie kalovej a znečistenej vody, výkonné industriálne vysávače na odsávanie veľkého množstva prachu a zametacie stroje pre zametanie a vysávanie veľkých plôch. Všetko nájdete v našej kamennej predajni v Bratislave. Profi jednotkou v našich radoch je požičovňa ultra silných tlakových čističov s tlakom 1000 bar až 3000 bar. Viac nájdete tu.
 

Požičovňa pieskovacích, tryskacích zariadení na otryskávanie abrazívnym médiom

Požičovňa tryskacích a pieskovacích zariadení v našej kamennej predajni je miestom, kde si môžete prenajať kvalitné tryskacie zariadenia. Naša požičovňa tryskacích zariadení obsahuje veľké kotlové tryskacie jednotky, ktoré využijeme v priemysle. Do požičovne sme zaradili ultra silné tlakové čističe, na ktoré je možné pridať pieskovacie zariadenia. Tryskacie zariadenia obsahujú kvalitné komponenty a ochranné pomôcky.
 

Požičovňa dýchacích masiek a fliaš pre hasičov

Požičovňa dýchacích masiek, fliaš, pľúcnej automatiky pre hasičov. Disponujeme kvalitnou požičovňou pre hasičov, ktorí si môžu od nás zapožičať dýchacie masky a fľaše značky Dräger. Navyše pre nich vieme požičať výkonné kalové benzínové čerpadlá pre hasičov, ktoré sú vhodné na odpravovanie veľkého objemu vody. 
 

Požičovňa profesionálnych prenosných a mobilných dieslových elektrocentrál

Požičovňa mobilných dieslových elektrocentrál a prenosných elektrocentrál ponúka to najlepšie, čo sa nachádza momentálne na trhu. Poskytujeme špecifickú požičovňu elektrocentrál, ktoré sú vhodné na akékoľvek externé priestory. V našej ponuke nájdete extra tiché elektrocentrály vhodné do komunálnej sféry, elektrocentrály s automatickým štartom a veľké elektrocentrály na zásobovanie elektrickou energiou veľkého počtu odberných miest. 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.