Požičovňa náradia

Požičovňa závitorezy

Ručné závitnice Ručné závitnice elektrické Rezanie závitov stacionárne

Dovoz veľkých strojov a požičovňa na viac dní je možná v rámci celého územia SR.

Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?

1. Ručné závitnice


Požičovňa náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka na prenájom kvalitné ručné závitorezy značky Rothenberger. Požičiavame ručné závitorezné sady Rothenberger vhodné na tvorbu precíznych normovaných závitových spojov. Naše ručné závitnice ponúkajú jednoduché a rýchle nasadenie rezných hláv a to vďaka pružinovému prstencu. Super Cut Rothenberger závitorezy sú vhodné pre prácu v úzkych priestoroch. Potrebný uhol pre rezanie je 22,5 stupňa. Výmena a nasadenie rezných hláv je veľmi jednoduché a bezpečné. Centrovanie počas práce je perfektné vďaka dlhej vodiacej páke. Perfektné oddeľovanie triesok a jemný prvý rez umožňuje optimalizovaná geometria čepele.
 Výhody:
Bezpečné uloženie hláv- 8 stranové pevné uchytenie, univerzálne hlavy kompatibilné pre iné závitorezy Rothenberger, optimalizovaný prenos sily vďaka dlhej páke, Rezné hlavy sú vyrobené z vysokovýkonnej ocele a to zaručuje vysokú životnosť.

K dispozícii rôzne sady
Ručné závitnice Super Cut súprava BSPT R, 3/8-1.1/4´´.
 

2. Ručné závitnice elektrické

Požičovňa kvalitných elektrických závitorezov Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka kvalitné prístroje na rezanie závitov. Do ponuky sme vsadili elektrický ručný závitorez Supertronic 2000 s kvalitnou sadou na rezanie závitov. Supertronic 2000 Rothenberger je prístroj, ktorý ponúka nenamáhavé a rýchle rezanie normovaných precíznych závitov. Elektrické ručné závitorezy Rothenberger ponúkajú bezpečné držanie v oboch smeroch otáčania a to vďaka protidržiaku s vytvrdením ozubením. Závitorezy na požičovňu ponúkajú precízne držanie hláv s aretačným krúžkom. Úzka hlava závitorezov umožňuje rezanie závitov blízko stien. Odporúčame rezanie závitov aj v ťažko prístupných miestach v praxi.

Cena: 40 Eur bez dph/24h
Cena na viac dní dohodouTechnické údaje:
Vysoká redukcia otáčok čelných ozubených kolies, indukčné vytvrdené, guličkové ložiská obojstranné, prevodové kolesá v počte 7ks paralelne uložené, pri plnom chode konštantný prevodový moment, výkon motora 1010 W, dvojitá izolácia podľa VDE a CEE, optimalizácia s prevodovkou.

Rýchlosť rezania závitov: 15-25 ot/min, rýchlejší spätný chod 60 ot/min (4 násobne rýchlejší spätný chod vďaka spätnému pohonu)
Využitie pre rezanie rôznych druhov závitov:
BSPT pravý, BSPT ľavý: priemer ¼-2´´
NPT: priemer ¼-2´´
Ručné závitnice elektrické Supertronic 2000 súprava, BSPT R, ½-2´´..........
 

3.    Rezanie závitov stacionárne

Profesionálna požičovňa náradia ponúka kvalitné náradie, ktorý zlepší prácu každému profesionálovi alebo firme. Ponúkane na požičovňu kvalitné prístroje Rothenberger na rezanie závitov. Stacionárne závitorezy Rothenberger s označením Supertronic umožňujú rezanie závitov v dielňach, na staveniskách, pri opravárenských a servisných prácach. Naše závitorezy na požičovňu a predaj sú maximálne univerzálne.

Cena: 90 Eur bez dph/24h
Cena na viac dní dohodou. Možný dovoz a odvoz stroja.
 


Výhody:
Prepínanie rezných hláv, presné vedenie rezacej hlavy, rýchle axiálne upnutie trubky, vďaka dorazovému upínaciemu systému nedochádza k šmyknutiu trubky, práca bez hrotov, dvojstranné vodiace sane pre presné rezanie závitov, robustný odklápateľný odrezávač pre rýchle rezanie, pracovná rotačná časť uzavretá o oboch strán pre nízke opotrebenie a precízne rezanie.

K rezaniu rôznych druhov závitov:
BSPT pravý: priemer ¼ - 4´´
NPT pravý: priemer ¼ - 4´´
BSPP: priemer ½ - 4´´
BSW: priemer 3/8 – 2´´
Metrický: priemer 10 – 36mm, priemer 10 – 24mm (2 SE)
Rezanie závitov stacionárne Supertronic 4 SE, automatika, BSPT R, ½-4´´, 230 V..............
Technické parametre:
Výkon: 1750 W
Rýchlosť rezania 22/50 m-1
Hmotnosť: 120 kg
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.