Požičovňa náradia

Požičovňa strojov pieskovanie a otryskávanie

Tlakový čistič a abrazívne médium Tlakový čistič bez abrazívneho média Pieskovanie vzduchom a abrazívnym médiom

Požičovňa Bratislava ponúka na prenájom kvalitné pieskovacie zariadenia. Otryskávacie zariadenia disponujú silným tlakom a maximálnou kompaktnosťou. Okrem klasických strojov na pieskovanie a otryskávanie disponuje naša požičovňa aj vysokotlakovými čističami s ulta- silným tlakom. Tlak 600 bar je dostatočne silný na extrémne silné znečistenie. Pre každú domácnosti vieme vyriešiť veľmi silné znečistenie. V našej požičovni sa  nachádzajú aj tryskacie zariadenia, ktoré sú vhodné na čistenie v okolí rodinného domu. Pre každého profesionála ponúkame niečo iné. Na výber ponúkame klasické pieskovacie zariadenia, ktoré sú pripojiteľné na kompresor (otryskávanie vzduch + abrazívne médium). Otryskávanie- pieskovanie pomocou výkonného tlakového čističa Kärcher je možné vzhľadom nato, že k nemu vieme pripojiť trysky na otryskávanie.


 

1. Otryskávanie pomocou výkonného tlakového čističa + abrazívne médium

Požičovňa ulta- silných tlakových čističov s pieskovacou- otryskávacou sadou

Na každý tlakový čistič je možné pripojiť pieskovaciu sadu, ktorá obsahuje trysku a pieskovaciu pištol. Pieskovanie- otryskávanie je možné popri suchom čistení robiť aj pomocou silného tlaku vody. Je dôležité kalkulovať pred prácami, aký silný tlakový čistič potrebujem pre prácu. Na priemerné znečistenie nám stačí tlakový čistič s tlakom 180 barov a prietokom vody 800 l/h. Na silnejšie znečistenia je potrebné pritvrdiť. Je nutný tlak 250 – 300 bar s prietokom vody 1000 l/h.

Profesionálny tlakový čistič HD 9/50 Kärcher (500 barov) + otryskávacie trysky
Tlak 500 barov, prietok vody 900 l/h
Verzia benzín
Váha 130 kg
Cena dohodou

2. Otryskávanie vodným lúčom pomocou ultra silného tlakové čističa (bez abrazívneho média)

 

Požičovňa ultra- silných tlakových čističov bez pieskovacej- otryskávacej sady

Požičovńa ultra- vysokotlakových čističov v Bratislave ponúka na prenájom kvalitné tlakové čističe s vysokým tlakom. Tlak našich strojov sa pohybuje v rozmedzí od 150 do 600 barov, kde si môžete nastaviť parametre podľa typu znečistenia. Tlak 600 bar je natoľko silný, že dokážeme odstraňovať nánosy cementu a silné znečistenie, ktoré je prilepené na povrchu.


Profesionálny ultra- silný tlakový čistič HD 9/50 Kärcher (benzín verzia)
Pripojenie: samostatný motor- výborný pomocník v teréne
Váha: 130 kg
Tlak 500 barov, prietok vody 900 l/h
Cena 250 eur bez dph/24hodín
Záloha 1000 eur

3. Otryskávanie klasickým pieskovacím zariadením + výkonný kompresor


Požičovňa prístrojov na pieskovanie- otryskávanie (otryskávanie vzduch + abrazívne médium)

Klasické pieskovačky požičiavame na otryskávanie rôznych znečistených povrchov. Naše pieskovačky sú vhodné na tryskanie, ktoré si vyžaduje vykonať náročnejšie úlohy. Naše tryskacie zariadenie na požičovňu potrebuje prívod vzduchu z kompresora v parametroch 3,6 met. kub. / min a stlakom 7 barov. Ak je zabezpečený dostatočný prietok a tlak vzduchu môžete vykonávať náročné tryskacie úlohy.

Profesionálna pieškovačka IBIX 25
Potrebný minimálny prietok vzduchu z kompresora 3000 metrov kubických/1min (tlak 7barov)
Váha 28kg
Objem nádoby 25 l
Tryska priemer 5,5mm
Tryskacia hadica 10m
Spotreba vzduchu Min. 1.500 l/min
Tlak 0,2 – 7 bar
Cena 90 eur bez dph/24 hodín, Cena víkend 135 eur bez dph
Záloha 300 eurAbrazívne médium na tryskanie
Abrazívne média ponúkame na predaj v rôznych verziách. Média na tryskanie ponúkame veľmi jemné, jemné, stredne tvrdé a veľmi tvrdé. Záleží všetko od štruktúry materiálu a veľkosti zrna. Zväčša na tie najznečistenejšie miesta používame abrazívne médium 1,6mm.