Požičovňa náradia

Požičovňa strojov pieskovanie a otryskávanie Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Nové Zámky, Malacky, Košice

Tlakový čistič a abrazívne médium Tlakový čistič bez abrazívneho média Pieskovanie vzduchom a abrazívnym médiom Veľké pieskovačky, vzduch a abrazívne médium

Požičovňa Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka na prenájom kvalitné pieskovacie zariadenia. Dovoz pieskovacích otryskávacích strojov je možné v nasledovných mestách a ich blízkych okoliach: Nitra, Nové ZámkyPoprad, Trenčín, Ružomberok, Prešov, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Malacky. Dovoz veľkých kotlov možný v rámci celej SR.

Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?

Otryskávacie zariadenia disponujú silným tlakom a maximálnou kompaktnosťou. Okrem klasických strojov na pieskovanie a otryskávanie disponuje naša požičovňa aj vysokotlakovými čističami s ulta- silným tlakom. Tlak 600 bar je dostatočne silný na extrémne silné znečistenie. Pre každú domácnosti vieme vyriešiť veľmi silné znečistenie. V našej požičovni sa  nachádzajú aj tryskacie zariadenia, ktoré sú vhodné na čistenie v okolí rodinného domu. Pre každého profesionála ponúkame niečo iné. Na výber ponúkame klasické pieskovacie zariadenia, ktoré sú pripojiteľné na kompresor (otryskávanie vzduch + abrazívne médium). Otryskávanie- pieskovanie pomocou výkonného tlakového čističa Kärcher je možné vzhľadom nato, že k nemu vieme pripojiť trysky na otryskávanie.

V našich radoch nájdete ultra silné vysokotlakové čističe s tlakom 1000 bar až 3000 bar. Poskytujeme prenájom alebo asistenčný prenájom. Viac sa dozviete na požičovni ulra silnej vysokotlakovej techniky.

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)

1. Otryskávanie pomocou výkonného tlakového čističa + abrazívne médium

Požičovňa ulta- silných tlakových čističov s pieskovacou- otryskávacou sadou

Na každý tlakový čistič je možné pripojiť pieskovaciu sadu, ktorá obsahuje trysku a pieskovaciu pištol. Pieskovanie- otryskávanie je možné popri suchom čistení robiť aj pomocou silného tlaku vody. Je dôležité kalkulovať pred prácami, aký silný tlakový čistič potrebujem pre prácu. Na priemerné znečistenie nám stačí tlakový čistič s tlakom 180 barov a prietokom vody 800 l/h. Na silnejšie znečistenia je potrebné pritvrdiť. Je nutný tlak 250 – 300 bar s prietokom vody 1000 l/h.

Profesionálny tlakový čistič HD 9/50 Kärcher (500 barov) + otryskávacie trysky
Tlak 500 barov, prietok vody 900 l/h
Verzia benzín
Váha 130 kg
Cena dohodou

2. Otryskávanie vodným lúčom pomocou ultra silného tlakové čističa (bez abrazívneho média)

 

Požičovňa ultra- silných tlakových čističov bez pieskovacej- otryskávacej sady

Požičovńa ultra- vysokotlakových čističov v Bratislave, Liptovskom Mikuláši a na Slovensku ponúka na prenájom kvalitné tlakové čističe s vysokým tlakom. Tlak našich strojov sa pohybuje v rozmedzí od 150 do 600 barov, kde si môžete nastaviť parametre podľa typu znečistenia. Tlak 600 bar je natoľko silný, že dokážeme odstraňovať nánosy cementu a silné znečistenie, ktoré je prilepené na povrchu.


Profesionálny ultra- silný tlakový čistič HD 9/50 Kärcher (benzín verzia)
Pripojenie: samostatný motor- výborný pomocník v teréne
Váha: 130 kg
Tlak 500 barov, prietok vody 900 l/h
Cena 250 eur bez dph/24hodín

Horúcovodný tlakový čistič s výkonom 500 bar a ohrevom vody až 98 Celzia. Na tejto stroj je možné tiež pripojiť pieskovaciu sústavu


Vysokotlakový čistič s tlakom 1000 bar

3. Otryskávanie klasickým pieskovacím zariadením + výkonný kompresor


Požičovňa prístrojov na pieskovanie- otryskávanie (otryskávanie vzduch + abrazívne médium)

Klasické pieskovačky požičiavame na otryskávanie rôznych znečistených povrchov. Naše pieskovačky sú vhodné na tryskanie, ktoré si vyžaduje vykonať náročnejšie úlohy. Naše tryskacie zariadenie na požičovňu potrebuje prívod vzduchu z kompresora v parametroch 3,6 met. kub. / min a stlakom 7 barov. Ak je zabezpečený dostatočný prietok a tlak vzduchu môžete vykonávať náročné tryskacie úlohy.

Profesionálna pieškovačka IBIX 25
Potrebný minimálny prietok vzduchu z kompresora 3000 metrov kubických/1min (tlak 7barov)
Váha 28kg
Objem nádoby 25 l
Tryska priemer 5,5mm
Tryskacia hadica 10m
Spotreba vzduchu Min. 1.500 l/min
Tlak 0,2 – 7 bar
Cena 90 eur bez dph/24 hodín, Cena víkend 135 eur bez dph

Abrazívne médium na tryskanie
Abrazívne média ponúkame na predaj v rôznych verziách. Média na tryskanie ponúkame veľmi jemné, jemné, stredne tvrdé a veľmi tvrdé. Záleží všetko od štruktúry materiálu a veľkosti zrna. Zväčša na tie najznečistenejšie miesta používame abrazívne médium 1,6mm.

4. Veľké pieskovačky, vzduch a abrazívne médium

Prenájom- požičovňa veľkých zariadení na pieskovanie a otryskávanie povrchov v Bratislave, Trenčíne a Liptovskom Mikuláši zaradila do svojho portfólia veľké tryskacie kotle v rôznych objemoch. Výhodou tryskacích kotlov je možnosť nasypania veľkého množstva abrazívneho média a otryskávať povrch takmer nepretržite. Veľké tryskacie jednotky resp. tryskacie kotle fungujú úplne jednoducho a to na princípe tlakového tryskania. Naše stroje obsahujú možnosť regulácie tryskacieho materiálu a nastavenie rôznych iných parametrov. Súčasťou nádoby je zároveň tlakový regulátor, helma a rôzne iné pomôcky na bezpečné otryskávanie. V našej firme si môžete zakúpiť otryskávacie prostriedky (abrazívne médium) a taktiež rôzne iné pomôcky. Požičovňa pieskovačiek Bratislava umožňuje zákazníkom prenájom pieskovacích zariadení s silným tlakom vody, vzduchu a s kvaltiným výberom abrazívnych médií. Je už len na vás, pre ktorý typ sa rozhodnete. Neváhate osloviť obchodného zástupcu. 
Tryskacie kotle požičiavame v rôznych veľkostiach: 100 l
Váha kotla: 120 Kg, 
K dispozícii profesionálne ochranné pomôcky, prilba, vzduchové hadice 20m, klimatizačná jednotka, ...

Cena: dohodou
 
Neváhajte nás kontaktovať.
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.