Požičovňa náradia

Požičovňa vysávačov na explozívny prach, azbest, olej, korozívne médiá, triesky, emulzie a nebezpečný odpad Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš, Malacky, Trnava, Nové Zámky, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Nitra

Extra robustnosť
médiá, olej, triesky
100l nádoba, 4 kW
Extra sila na prach a stavbu
100 l nádoba 5,5 kW
Silný na  Azbest, nebezpečný výbušný prach 60l nádoba, 3 kW Azbest, výbušný, rakovinotvorný prach. 
220 V
Olej a korozívne médiá, zabudované čerpadlo
100l nádoba, 220 V

Požičovňa priemyselných vysávačov Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina na explozívny prach, horľavý prach, nebezpečné zdraviu škodlivé častice, olej a azbest ponúka špičkové vysávače s maximálnou ochranou. Robustné priemyselné vysávače vám vieme priviezť do nasledovných miest a ich blízkych okolí: Poprad, Prešov, Banská Bystrica, Ružomberok, Trenčín, Žilina, Čadca, Nové Zámky, Nitra, Prešov, Kežmarok, Košice. Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?

Vysávače sú skonštruované pre kompletnú ochranu pred explóziou s antistatickým systémom. Vysávače na prenájom sú vhodné na vysávanie nebezpečných častíc prachovej triedy M a prachovej triedy H. Na požičovňu pre vysávanie nebezpečných kvapalín, vysávanie azbestu a nebezpečného prachu sme pre vás pripravili viaceré verzie. Prvá verzia je malý vysávač vhodný na azbest a tekutiny. Druha väčšia verzia vysávača je vhodná na priemyselnejšie prevádzky, kde je riziko explózie. Tretia verzia je špičkový veľký priemyselný vysávač na tekutiny, olej a nebezpečné kvapalné látky. Všetky naše vysávače sú otestované a spĺňajú všetky kritéria pre nebezpečné prachové triedy M, H. 

Kompletnú ponuku priemyselných vysávačov nájdete v ponuke požičovňa priemyselných vysávačov

Naša firma požičiava vysokotlakové čističe do rizikového a výbušného prostredia, ktoré sú prispôsobené daným podmienkam. Pre požičovňu tlakových čističov kliknite na stránku profesionálne tlakové čističe na prenájom

Neváhajte sa pozrieť aj na našu požičovňu mobilných dieslových agregátov (kompresor, elektrocentrála)

Klasifikácia prachových tried
 

Trieda prachu L
Prachová trieda L sa vyznačuje ako typ prachu a znečistenia, ktorý nie je veľmi nebezpečný. Ide o menej nebezpečné častice prachu. Pre všetky prachy s HHPM > 1 mg/m3 môže byť maximálna priepustnosť vysávača 1%.

 
Trieda prachu M
Prachová trieda M sa vyznačuje tým, že prachové častice sú stredne nebezpečné. Pre všetky prachy s HHPM > 0,1 mg/m3 a pre drevený prach. Maximálna priepustnosť vysávača môže byť 0,1% ! Pre tieto vysávače sa kladie vysoký dôraz na filtráciu.

 
Trieda prachu H
Prachová trieda H je definovaná ako trieda s najvyšším rizikom nebezpečenstva. Pre tento fakt sa kladú najvyššie požiadavky na bezpečnosť a filtráciu vysávača. Pre všetky prachy s HHPM < 0,1 mg/m3 (vrátane rakovinotvorných prachov, prachy s klíčkami/baktériami) smie byť maximálna priepustnosť vysávača 0,005% !

 
Čo všetko môžeme vysávať?
  1. Vysávanie nebezpečných suchých látok
Strelný prach, horľavé výbušné látky, drevný prach, lak, horľavý prach, sulfenax, flock, azbest, iný škodlivý prach prachovej triedy M a prachovej triedy H, iné podľa požiadavky.
 
  1. Vysávanie nebezpečných tekutín, tuhých médií a ropných látok
Olej, ropné látky, kvapaliny do chladiacich systémov, iné výrobné kvapaliny
 

 

1. Priemyselný vysávač IVR 100/40 Sc Kärcher. Olej a emulzie. Extra silný výkon.


Stroj na vysávanie IVR 100/40 Sc Kärcher je robustný priemyselný vysávač, ktorý je skonštruovaný špeciálne pre nebezpečný odpad typu olej, emulzie a kovové triesky. Všetky komponenty a príslušenstvo sú schválené pre vysávanie v extra ťažkých podmienkach. Vysoký sací výkon zabezpečuje radiálna výveva. Stroj umožňuje nepretržité vysávanie. Separácia korozívnch médí je zabezpečená sieťovým filtrom. Vysávač odporúčame na požičovňu v prípade, že sa jedná o väčšie a náročnejšie znečistenie. V prípade prenájmu vysávača na nebezpečné častice odporúčame používať ochranný odev a masky na dýchanie. 
 
Cena dohodou

Technické parametre
Druh prúdu 3/400/50 Ph/V/Hz
Prietok vzduchu 137/495 l/s/m³/h
Príkon 4 kW
Vákuum 140/14 mbar/kPa
Objem nádoby 100l
Pripájací priemer ID 70
Priemer príslušenstva ID 70, ID 50
Hmotnosť 170 kg

 

2. Extra sila pre vysávanie na stavbe Kärcher IVS 100/55 s 100l nádobou, prachová trieda M

 
Požičovňa priemyselných vysávačov na veľkých objem prachu a znečistenia na stavbách zaradila do svojej požičovne Kärcher vysávač, ktorý disponuje 100l nádobou a 2x turbínou. Priemyselný Kärcher vysávač je vhodný na vysávanie veľmi jemného prachu. Filter je prachovej triedy M.  Prístroj na vysávanie je maximálne kvalitný, o čom svedčí aj robustný podvozok a kovový rám. O vysoko inovatívnej technike Kärcher značí aj filter, ktorý je vhodný na kvantá prachu.  
 
Cena dohodou

Parametre
Druh prúdu 400 V
Prietok vzduchu 500 l/s
Vákuum kPa 240/24
Objem nádoby na špinu 100 l
Príkon 5,5 kW radiálna výveva
Priemer príslušenstva 50/70mm
Hmotnosť 148 kg


 


3. Priemyselný vysávač IVM 60/30 M Z 23 ATEX 22 Kärcher na vysávanie v priemysle 24h denne.

Požičovňa priemyselných vysávačov zaradila do svojej ponuky Kärcher vysávač, ktorý je schopný vysávať v priestoroch, ktoré sú ohrozené explóziou. Vysáva Kärcher je vhodný na vysávanie explozívneho prachu v silne znečistených priestoroch. Tento prístroj Kärcher je vhodný na 100% odstránenie škodlivého prachu v prachovej triede H. Tento vysávač sa hodí aj na vysávanie azbestu a ponúka vysávanie iných nebezpečných prachových častíc. Likvidácia nebezpečného odpadu je maximálne bezpečná prostredníctvom bezpečnostných filtrov a vreciek na vysávanie. Vysávač disponuje certifikáciou podľa 2014/34 EU. Vysávač s top radiálnou vývevou a 3 fázovou prevádzkou odporúčame kľudne používať 24h denne. 
 
Cena dohodou

Technické parametre
Druhu prúdu 3/400/50 Ph/V/Hz
Prietok vzduchu 55/198 l/s/m³/h
Vákuum 250/25 mbar/kPa
Objem nádoby 60l
Príkon 3 kW
Priemer príslušenstva 40mm
Pripájací priemer 70mm
Hmotnosť 100kg


 

4. Priemyselný vysávač NT 35/1 Tact Te H Kärcher na vysávanie azbestu a priemyselný vysávač IVC 60/12 EC EC H Z 22 pre vysávanie zdraviu škodlivého, rakovinotvorného a výbušného prachu.

 
Na prenájom sme prichystali robustný vysávač, ktorý je schopný vysávať kvapaliny a suché znečistenie ako je azbest. Kompletný vysávač na požičovňu je vhodný na vysávanie prachových častíc triedy H a odporúčame aj na vysávanie azbestu. Vysávač obsahuje antistatický systém, ktorý je uzemnený až po hrdlo sacej hadice. Prístroj obsahuje elektrickú zásuvku pre zapojenie elektronáradia. Tento typ vysávača odporúčame pre menšie práce. 
 
Cena: 40 eur bez dph/24 hod; cena víkend 60 eur bez dph
Záloha: 300 eur
Nutnosť zakúpiť špeciálne filtračné vrecká na nebezpečný odpad
 
Technické parametre
Prietok vzduchu 74 l/s
Vákuum 254/25,4 Kpa
Objem nádoby 35 l
Maximálny príkon 1000 W
Priemer príslušenstva 35mm
Hladina akustického tlaku 67 dB (A)
Frekvencia (Hz) 50 – 60
Napätie 220 – 240 V
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 517 (d) x 375 (š) x 572 (v)Priemyselný vysávač IVC 60/12 - 1 EC Z 22 pre vysávanie zdraviu škodlivého a rakovinotvorného prachu. Zároveň môžeme vysávať azbest a horľavý prach. Je to naša špička vysávačov, ktoré sú vhodné na extra citlivé prostredia. 

Cena: 60 Eur bez dph/24h, cena víkend 90 Eur bez dph, záloha 300 Eur
*nutnosť zakúpiť vrecká na vysávanie

Parametre:
Druh prúdu 220 – 240V
Prietok vzduchu 140 l/s
Vákuum kPa 223/22,3
Objem nádoby 60l
Príkon 1 kW
Hmotnosť 59 kg
 

 

5. Priemyselný vysávač na nebezpečné kvapaliny a olej IVR- L 120/24-2 Tc Me Dp Kärcher so zabudovaným sudovým čerpadlom

 
Požičovňa priemyselných vysávačov zaradila do ponuky aj vysávač na olej. Perfektný kompaktný vysávač s 120 l nádobou na kvapaliny. Odporúčame vysávať rôzne typy nebezpečných kvapalín. Prístroj je maximálne utesnený. Vysávač pri práci umožňuje vyliať kvapalinu pomocou svojho výklopného podvozku. Kvapalinu môžete tak isto vypustiť hadicou, ktorá sa nachádza na spodnej časti stroja. Prístroj umožňuje vysávať aj pevné látky väčšieho priemeru ako sú  piliny a špony. Sudové čerpadlo, ktoré je pripevnené na nádobe odsáva nasaté kvapaliny preč. Požičanie vysávače odporúčame na intenzívne a náročné používanie. 
 
Cena dohodou
 

 
Dodatočné vybavenie vysávača
Stroj obsahuje zabudované sudové čerpadlo na kontinuálne odvádzanie kvapaliny
 
Technické parametre
Druh prúdu 1/220/240/50/60 Ph/V/Hz
Objem nádoby 120 l
Prietok vzduchu 148/532 l/s
Vákuum 235/23 k/Pa
Priemer príslušenstva 52mm


 
 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.