Požičovňa náradia

Požičovňa výkonných elektrocentrál Bratislava, Trenčín, Malacky, Nitra, Žilina, Nové Zámky, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice

Požičovňa výkonných elektrocentrál na profesionálne účely
 
Požičovňa výkonných elektrocentrál značky Atlas Copco na profesionálne účely ponúka zopár modelov, ktoré presviedčajú svojou výkonnosťou, mobilitou a parametrami. Kvalitná elektrocentrála na požičovňu je vhodná pre zákazníkov, ktorí potrebujú zdroj elektrickej energie v teréne. V našej požičovni ponúkame mobilné elektrocentrály s prívesomelektrocentrály prenosné. Ak potrebujete niečo silnejšie a intenzívnejšie s vyššou úrovňou výkonu ponúkame mobilné elektrocentrály s prívesom, ktoré sú vhodné na väčšie spoločenské akcie a festivaly. Naše elektrocentrály na prenájom ponúkajú overenú spoľahlivosť a úspornosť. Popri požičovni elektrocentrál u nás nájdete bohatú požičovňu náradia a požičovňu mobilných dieslových kompresorov

Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?V našej požičovni nájdete:
  • Elektrocentrály prenosné od 2,5 kW do 11 kW
  • Mobilné dieslové elektrocentrály s prívesom - 90 kW - 135 kW

V ponuke na prenájom elektrocentrál Atlas Copco sme sa snažili vybrať len to najlepšie, čo existuje na trhu. Elektrocentrála na diesel pohon zaručuje absolútnu nezávislosť pre prácu v externom priestore. Elektrocentrály na prenájom ponúkame v rôznych modeloch pre pripojenie na 400 V/230V. V požičovni nájdete elektrocentrály s automatickým štartom. Mysleli sme aj na všetkých, ktorí si chcú požičať veľké mobilné dieslové elektrocentrály. Elektrocentrály vám vieme priviezť alebo si ich môžete prevziať osobne v Bratislave.
 

1. Elektrocentrály Atlas Copco rada P od 2,5 kW – 6,5 kW
Robustný dizajn a jednoduchá údržba pri prevádzke. Pri požičovni nepotrebujete strácať čas s údržbou a maturovať nad tým, ako sa čo nastavuje. Naše výkonné profesionálne elektrocentrály v rade P ponúkajú perfektný výkon. Tento typ elektrocentrál je vhodný najmä pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a práce v komunálnej sfére. Môžete si požičať elektrocentrály od 2,5 kW až po 6,5 kW. Elektrocentrály obsahujú elektrické zásuvky 230V/400V. 

Cena dohodou
  • Možnosť vyzdvihnutia v kamennej predajni Bratislava
  • Možnosť dovozu elektrocentrály v rámci západného SlovenskaVýhody a parametre
Elektrické naštartovanie pomocou kľúča
Automatická regulácia napätia
Súlad s hlukom CE
Istič diferenciálu
UV cievka
Zásuvky IP 67
Napätie: 400 V/230V
Výkon 6 kW – 8 kW
Váha: 80kg

2. Elektrocentrály Atlas Copco QEP R od 5kW – 11 kW s automatickým štartom
Elektrocentrály QEP R ponúkajú automatický vzdialený štart a poskytujú spoľahlivý výkon. Riziko poškodenia je minimálne vzhľadom na zabudovaný istič diferenciálu. Tento typ elektrocentrál je pre náročnejších zákazníkov. Dostanete ich v rôznych prevedeniach od 5 kW až po 11 kW. 

Cena dohodou
  • Možnosť vyzdvihnutia v kamennej predajni Bratislava
  • ​Možnosť dovozu elektrocentrály v rámci západného SlovenskaVýhody a parametre
Automatický vzdialený štart
Veľká palivová nádrž
Automatická regulácia napätia
Tepelná ochrana
Diferenčný istič
Napätie: 400V/230V
Váha 80kg

3. Elektrocentrály Atlas Copco QEP S s nízkym hlukom do mestského prostredia 3,5 kW- 11 kW
Elektrocentrály QEP S vhodné na práce v mestskom prostredí. Elektrocentrály sú navrhnuté s minimálnym možným hlukom. Robustné výkonné elektrocentrály, ktoré prekvapia svojím výkonom a efektivitou. Tento typ elektrocentrál na požičovňu sme vsadili do nášho portfólia zámerne, pretože hluk pôsobí negatívne pre ľudí. Vzhľadom na veľmi dobre utesnenú elektrocentrálu sa zredukoval hluk až na 61 DB(A). 

Cena dohodou
  • Možnosť vyzdvihnutia v kamennej predajni Bratislava
  • Možnosť dovozu elektrocentrály v rámci západného Slovenska


Výhody a parametre
Elektrický štart
Veľká nádrž
Automatická regulácia napätia
Prístrojové vybavenie a hodiny
Konektor pre diaľkové štartovanie
Zdvíhací rám
Protihluková kabína
Napätie 400V/230V
Váha 80kg


4. Mobilné dieslové elektrocentrály Atlas Copco s prívesom
Požičovňa mobilných dieslových kompresorov ponúka aj požičovňu mobilných dieslových elektrocentrál s prívesom. Naša požičovňa veľkých mobilných elektrocentrál je vhodná pre všetkých, ktorí zvažujú čerpať elektrickú energiu v oblastiach, kde neexistuje možnosť pripojenia sa na zdroje. Navyše, naše elektrocentrály sú vhodné na zásobovanie veľkého počtu jednotiek vzhľadom na ich výkon. Mobilné dieslové elektrocentrály vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto. Elektrocentrály sú vhodné na zásobovanie elektrickou energiou pre festivaly, stánky pre predaj nápojov, jedál, spoločenských podujatí, koncertov a všade tam, kde potrebujeme rýchly zdroj elektrickej energie pre viaceré odberné miesta. 

Verzie mobilných prívesných elektrocentrál:  40 kW, 60 kW90 kW, 110 kW a 135 kW elektrocentrálu

Cena dohodouKde si viete požičať elektrocentrálu a kam vám vieme priviezť prístroje?
Požičovňa prenosných a mobilných elektrocentrál pôsobí v Bratislave, Liptovskom Mikuláši, kde sa nachádza naša kamenná predajňa. Všetky veľké elektrocentrály vám vieme priviezť na území západného, stredného, východného Slovenska v nasledovných mestách: Bratislava, Malacky, Senica, Trnava, Trenčín, Žilina, Nitra, Nové Zámky, Dubnica, Komárno, Dunajská Streda, Hlohovec, Šamorín. Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Prešov, Liptovský Mikuláš, Košice.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.