Požičovňa náradia

Požičovňa ohýbanie trubiek

Tlakové ohýbanie Tube Bender Maxi MSR Tlakové ohýbanie Robull Me, 3/8-2´´ Ťažné ohýbanie Robend 4000

 
 

Veľké stroje a požičovňu na viac dní realizujeme aj s dovozom v rámci celého územia SR.

Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?


 

1. Tlakové ohýbanie Tube Bender Maxi MSR

Požičovňa náradia Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina zaradila do svojej ponuky jednoručné ohýbačky na presné ohýbanie trubiek. Ohýbačka na požičovňu Tube Bender Rothenberger ponúka presný ohyb aj v polohách, ktoré sú ťažšie pri práci. Ohýbačka Rothenberger je vhodná na univerzálne používanie: proti oblúky, oblúky, stupňovité oblúky, koncové oblúky na rôznych úrovniach. Ohýbačky ponúkame na ohýbanie trubiek rôznych priemerov a typov.

Výhodou ručných ohýbačiek je ozubená tyč s bajonetovým uzáverom. Rýchla výmena ohýbacích segmentov. Ďalšou výhodou je uvoľňovacia páka, ktorá ponúka rýchle uvoľnenie a návrat ohýbacieho segmentu do pôvodnej polohy. Kompaktná konštrukcia ohýbačiek Rothenberger ponúka presné ohýbanie v definovaných polohách. Mechanický posun ráčňou ponúka rýchle a presné ohýbanie.

Ďalšie výhody:
Otvorený ohýbací rám- zhotovenie prechodkových pripájacích oblúkov a etáží je možné vo všetkých rovinách, možnosť ohýbania rôznych oblúkov, oporné segmenty, protidržiaky, ohýbacie segmenty, ľahký chod páky posuvu, kvalitný materiál z odolnej liatiny.

K dispozícii ponúkame rôzne ohýbacie segmenty
Tlakové ohýbanie Tube Bender Maxi MSR, 14-16-18-20-26-32mm. Súprava obsahuje prístroj, prídržný remeň, ohýbacie segmenty, plastový kufrík.


 

2. Tlakové ohýbanie Robull Me, 3/8-2´´

Požičovňa elektro- hydraulických ohýbačiek Bratislava, Liptovský Mikuláš zaradila do svojej ponuky kvalitné ohýbačky Rotenberger. Ponúkame na požičovňu profesionálne náradie na ohýbanie trubiek. Ohýbačky Robull Rothenberger ponúkajú precízne ručné hydraulické ohýbanie. Ohýbačky sú všestranne využiteľné v praxi pre profesionálov. Ohýbaciu techniku môžeme využiť na staveniskách, kurenárskych a plynových inštaláciách, pri konštrukciách kotlov a prístrojov v priemysle. Tento typ ohýbačiek je vhodný aj vyrovnávanie trubiek.

Výhody ohýbačiek:
 
Precízne ohýbacie segmenty umožňujú rozmerovo presné ohýbanie, extrémne kvalitný pochrómovaný piest umožňuje vysokú zaťažiteľnosť, elektrická hydraulická pumpa je vhodná pre sériovú výrobu, ľahká obsluha vďaka automatickému vráteniu piestu, vďaka olejovému filtru je prístroj maximálne bezúdržbový.

Ponúkame rôzne ohýbacie segmenty
Hydraulická ohýbačka Robull ME, 3/8-2´´, s otvoreným ohýbacím rámom, 230 V, s príslušenstvom.
 

3.  Ťažné ohýbanie Robend 4000

Požičovňa profesionálnych ohýbačiek Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina ponúka kvalitné robustné elektrické ohýbačky Rothenberger pre ohýbanie za studená do 180 stupňov. Prenosné ohýbačky Rothneberger sú vhodné pre každého profesionála pri rôznych prácach. Ohýbačky Robend 4000 Rothenberger ponúkajú univerzálnejšie používanie ako ich predchodcovia. Elektrické ohýbačky používame na ohýbanie oblúkov, poschodových oblúkov, protioblúkov a spojovacích oblúkov na rôznych úrovniach. Ohýbačky na predaj a požičovňu ponúkajú maximálne stabilný tlak a formu vďaka ohýbacím segmentom z vysoko kvalitného kovaného hliníka. Ovládanie elektrických ohýbačiek Rothenbeger je veľmi jednoduché a ponúka kvalitné ohýbanie bez deformácie. Výkon motora je 1.010 Watt.

Výhody
Prednastavenie uhla ohybu je možné bez používania nástrojov, rýchle a presné ohýbanie trubiek, automatické vypnutie pri dosiahnutí prednastaveného uhla pohybu, zamedzenie vzniku deformácie a trhlín vďaka dobrým vlastnostiam ohýbačiek.

K dispozícii rôzne sady

Na výber rôzne typy ohýbacích segmentov:
12-15-18-22-28-32-35mm (meď, oceľ,....), 
*špeciálne požiadavky alebo iné nadstavce hlástiť predajcovi v predajni 
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.