Požičovňa náradia

Požičovňa lisovačiek

Požičovňa náradia pre kurenárov a inštalatérov Bratislava, Liptovský Mikuláš, Žilina a okolie ponúka kvalitné náradie pre každého. Náradie značky Rothenberger je kvalitné a precízne vybrané na profesionálne používanie. Do požičovne náradia sme zaradili lisovaciu techniku. Kvalitné lisovačky na lisovanie viacvrstvových trubiek si môžete požičať v našej kamennej predajni.Kompletná ponuka náradia a čistiacej techniky?
 
Požičovňa lisovačiek a čeľustí na lisovanie fitingov ponúka špičkový lisovací prístroj Romax 4000 značky Rothenberger. Prečo sme sa rozhodli pre tento typ lisovačiek? Odpoveď je jednoduchá. Lisovačky disponujú kvalitou, flexibilitou a pri práci ich môžeme použiť na elektrickú energiu a bez elektrickej energie.

Lisovačky Romax 4000 Rothenberger

 
Lisovačky Romax 4000 Rothenberger
Cena: 40 Eur bez dph/24 hod; cena víkend 60 Eur bez dph
K dispozícii máte lisovacie čeľuste
Záloha: 300 Eur
 
Základná charakteristika lisovacích čeľustí Romax 4000 Rothenberger
Rozmery prístroja: 445x125x75mm
Váha: 3,6 kg bez lisovacích čeľustí
Sila zdvihu piesta: 32 kN/40mm
Menovité šírky: priemer 12mm – 110mm
Natáčanie lisovacích čeľustí: 270 otáčavosť
Napájanie: Li-Ion akumulátor 18 V/3 Ah, napájací zdroj 230 V, 50-60 Hz,
Zalisovanie: až 160 pri 28mm ušľachtilej ocele, až 90 pri 54mm ušľachtilej ocele

Elektrohydraulické lisovacie prístroje si môže požičať profesionál, ktorý chce zalisovať trubky s použitím batérie a po vybití batérie môžeme lisovačky zapnúť do zásuvky. Pre kvalitné zalisovanie fitingov nám pomáha nízka váha prístroja a malý rozmer. Ak si požičiate Romax 4000 Rothenberger pri práci vám to pôjde veľmi rýchlo (ak samozrejme máte skúsenosti). Dĺžka zalisovanie trvá približne 5 sekúnd. Precíznosť zalisovania je premakaná v tom, že piest sa vráti okamžite do svojej pôvodnej polohy po dosiahnutí potrebnej lisovacej sily. Čeľuste na lisovanie predurčujú k výborným lisovacím výsledkom. Lisovačky Romax 4000 Rothenberger vieme využiť približne na 20 000 lisovacích cyklov. V prípade kúpi lisovačiek Romax 4000 garantujeme dlhý cyklus a používanie.

 
Nepriaznivé podmienky
Ak si požičiate naše lisovačky na lisovanie môžete pracovať aj pri  vysokých teplotách a v menej príjemných podmienkach. Teplota medzi - 10 stupňov + 60 stupňov nezabráni kvalitnému lisu. Zalisovanie prebieha v pohode aj pri týchto podmienkach.
 
LED kontrolka
Prehľadná LED kontrolka vám ukáže, koľko ešte budete pracovať s batériou. Kontrolka tak isto ukazuje merač cyklov. Prístroj disponuje bezpečnostnou zarážkou a vypínačom. Nebezpečenstvo nehrozí, pretože je potrebné otočenie o 180 stupňov. Lisovačky obsahujú technológiu CFT- v preklade technológia konštantnej sily. V praxi je vyjadrená trvalým axiálnym ťahom 32 kN.
  
Práca bez elektrickej energie
Batérie LI- Ion, ktoré sa nachádzajú v lisovacom prístroji obsahujú silnú hustotu energie. Výsledkom je viac zalisovaní s jedným nabitím. Ako sme už písali vyššie, batérie sú odolné nízkym a vyšším vonkajším teplotám.
 
Na výber viac typov čeľustí
Čeľuste na lisovanie  ponúkame na požičovňu v našej kamennej predajni. Naša kamenná predajňa v Bratislave ponúka na prenájom rôzne veľkosti kvalitných čeľustí značky Rothenberger. Otvorenie čeľustí jedným prstom umožňuje synchronizovaný chod páky. Naše čeľuste na požičovňu a predaj sú z vysoko- zaťažiteľnej ocele. Veľkou výhodou čeľustí je ich pružnosť. Vynikajúca úroveň čeľustí je znásobená výrobnou technológiou. Proces laserového vytvrdzovania im totiž dodáva vynikajúcu úroveň.

 
Požičovňa čeľustí na lisovanie
Na požičovňu a predaj ponúkame viac typov čeľustí na lisovanie trubiek. Môžete si vybrať z našej ponuky. Ak ste nenašli to čo potrebujete neváhajte kontaktovať našu kamennú predajňu. Čeľuste používame na meď, uhlík, oceľ, plastohliník. Čeľuste na lisovanie sú k dispozícii M, SV, U, TH značky Rothenberger. 
 
Cena požičovne čeľustí dohodou podľa počtu a typov
Záloha: 100 eur/1ks
 
Typy čeľustí na lisovanie
M 15, M 18, M 22, M 28, M 35, M 42, M 54
SV 15, SV 18, SV 22, SV 28, SV 35, 
U 16, U 20, U 25, U 32, 
TH 16, TH 20, TH 26, TH 32, TH T 32

Lisovačka Romax 4000 Rothenberger v našej predajni spolu s čeľusťami


 

Prečo si požičať a kúpiť lisovačky Rothenberger?

 
Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Je lepšie požičať a následne možno kúpiť
Je dobré mať po ruke požičovňu náradia
Veľký výber lisovacích čeľustí
Čeľuste sú z vysoko zaťažiteľnej ocele
Dlhý cyklus a používanie lisovacích prístrojov
Bezpečná prácaBenefity požičania lisovačiek Rothenberger


  • výrobná technológia čeľustí- proces laserového vytvrdzovania
  • technológia CFT-  technológia konštantnej sily
  • čeľuste vhodné pre lisovačky s konštantnou axiálnou silou 32 - 34 kN
  • práca pri teplotách od - 10 stupňov po + 60 stupňov
  • kontinuálna práca- možnosť práce s použitím batérie a bez použitia batérie
  • batérie kumulujú silnú hustotu energie
  • možnosť lisovania aj v tesných priestoroch

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.