Požičovňa náradia

Požičovňa ohrievačov a odvlhčovačov Bratislava, Trenčín, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica, Nitra, Malacky, Nové Zámky, Žilina, Košice

Firma IB Rein sa môže popýšiť požičovňou náradia a čistiacej techniky v Bratislave, Liptovskom Mikuláši, Žilina kde prevádzkujeme aj prenájom profesionálnych čistiacich strojov značky Kärcher, či inštalatérskych a kurenárskych strojov značky Rothenberger. Naša profesionálna požičovňa náradia je rozšírená o sušiče, odvlhčovače a ohrievače. Všetky stroje sú možné použiť pre malé a veľké priestory. Naše prístroje na požičovňu sú vhodné na profesionálne používanie. Požičovňa ohrievačov ponúka ohrievače, ktoré disponujú vysoký výkonom. Pomocou našej techniky vieme ohriať veľké priestory.Veľké profesionálne súšiče, ohrievače a odvlhčovače vieme transportovať na celom území západného, stredného, východného Slovenska priamo k zákazníkovi.Požičovňa ohrievačov

Elektrický ohrievač Master B 30 EPR je vhodný na priemyselné sušenie priestorov ako sú napríklad poľnohospodárske budovy, garáže, obchodné domy, staveniská, pivnice alebo sklady. Pre jeho maximálnu efektivitu je vhodná kombinácia sušičov a odvlhčovačov. Výkonom 30 kW s prietokom vzduchu 3300 metrov kubických za hodinu sa radí tento ohrievač medzi profesionálne stroje. Stroj umožňuje reguláciu s termostatom. Rozsah termostatu 5 – 25 C.

Cena dohodouParametre:
Výkon 15/30 kW
Prietok vzduchu 3300 metrov kubických za 1 hodinu
Napätie 400 V
Elektrická zásuvka 400 V/63 A/5 P
Krytie IPX 4
Hmotnosť 51 kg

 
Elektrický ohrievač Master B 18 EPR
Elektrický profesionálny ohrievač s výkonom 18 kW je vhodný na profesionálne používanie. K tomuto stroju je možné pripojiť hadicu pre rozvod teplého vzduchu. S hmotnosťou 27 kg je veľmi ľahko prenosný. Ohrievač je vhodný na ohrievanie veľkých priestorov ako sú haly, staveniská, garáže alebo hoc aké iné interné priestory. Regulácia termostatom je voliteľná. Rozsah termostatu 5 – 25 C.

Cena dohodouParametre:
Výkon 9/18 kW
Prietok vzduchu 1700 metrov kubických za 1 hodinu
Napätie 400 V
Elektrická zásuvka 400 V/32 A/5 P
Regulácia termostatom: voliteľná
Rozsah termostatu: 5 - 25 C

Elektrický ohrievač Trotec TDS 120 R je profesionálom vo svojej oblasti. Tento ohrievač je vhodný na profesionálne používanie všade tam, kde chcem mať príjemnú teplotu vo väčších miestnostiach. Obsahuje termostat, ktorý je integrovaný. Vzhľadom na jeho malú veľkosť a nízku hmotnosť je veľmi ľahko prenosný. 

Cena dohodouParametre
Výkon 30 kW
Množstvo vzduchu 1900 metrov kubických za 1 hodinu
Odoberateľný prúd 43,3 A
Napájacie napätie 400 V
Prípojka elektrického prúdu CEE 63 A
Hmotnosť 32 kg


Požičovňa priemyselných ohrievačov na Slovensku vsadila do svojho sortimentu výkonný priemyselný ohrievač do hál a väčších miestností Trotec TDS 75 R. Profesionálny ohrievač na prenájom nespotrebuje kyslík a vďaka tejto vlastnosti je použiteľný pre menšie a väčšie haly. Termostat je zabudovaný v stroji a vďaka tomu je možné nastaviť určitú úroveň teploty. Výhodou je viacstupňová regulácia teploty, ochrana proti prehriatiu.

Technické parametre:
Výkon 5/10/15 kW
Napätie 400 V
Zásuvka CEE 32 A, 5-kolík
Hlučnosť 52 dB
Váha 16kg
Prietok vzduchu 1293 m3/h
 
Požičovňa odvlhčovačov
Veľmi dobrým pomocníkom pri sanácii môže byť práve odvlhčovač. Odvlhčovač zaručí vysoké odvlhčovanie už aj pri nízkych teplotách. Súčasťou stroja je praktické počítadlo hodín. Prevádzkový rozsah je v teplotách od 5 až 32°C a čo sa týka vlhkosti, tá sa vďaka výkonnosti môže pohybovať od 32 až 100%. Požičovňa profesionálnych odvlhčovačov ponúka vo svojich radoch kvalitné stroje značky Trotec. Výkon až 150 litrov za 24 hodín pri 80% vlhkosti vzduchu je vhodný na profesionálne používanie. Ponúkame odvlhčovače do rôznych veľkostí. Odvlhčovače nie sú hlučné, tráv zopár hodín, kým sa miestnosť vysuší. Je nutné len vylievať vodu počas odvlhčovania.

Cena dohodouVeľké profesionálne sušiče, ohrievače a odvlhčovače vieme priniesť do nasledovných miest a ich blízkych okolí: Trenčín, Malacky, Trnava, Nové Zámky, Žilina, Liptovský Mikuláš, Nitra, Ružomberok, Banská Bystrica, Poprad, Ružomberok, Košice a mnohé iné na západnom a strednom Slovensku

Ak máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.