Požičovňa náradia

Požičovňa podlahové brúsky na betón

Požičovňa podlahových brúsiek na betón a rôzne povrchy
 
Potrebujete poriadny stroj na brúsenie betónu? Hľadáte kvalitné príslušenstvo pre frézy na betón. V tom prípade ste správne, pretože ste našli modernú požičovňu strojov na brúsenie betónov a povrchov. Pri hľadaní vhodných strojov na brúsenie betónu sme veľmi dlho hľadali dodávateľa. V našej firme nenájdete klasické brúsky na betón, ale vysoko profesionálne automatické stroje na brúsenie podláh z betónu. V požičovni nájdete univerzálnu brúsku, ktorá je vhodná pre širšie uplatnenie pri brúsení betónu a povrchov z kameňa. Brúsne hlavy brúsok sú hermeticky uzatvorené. Brúsky pre väčšie plochy disponujú väčšou nosnosťou, zato ich výkon je adekvátny ich cene. Automatické ovládanie brúsky je veľmi pohodlné, človek sa potrebuje sústrediť a nastaviť poriadne všetky potrebné parametre pri brúsení. Rozhodujú maličkosti. Aj preto sú brúsky na požičovňu vhodné pre pokročilých a profesionálov. Z tých najnovších strojov sme si pre vás pripravili brúsky Duratiq, ktoré sú vhodné pre veľmi náročné a citlivé brúsenie. Tento typ brúsok je špecifický v tom, že brúsky disponujú s približne viac než 100 nastaveniami. Požičovňa brúsky na betón a podlahy je prístupná v Bratislave, Liptovskom Mikuláši. Požičovňu formou profesionálneho kuriéra realizujeme v Malackách, Trenčíne, Trnave, Banskej Bystrici, Poprade, Liptovskom Mikuláši, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici, Košiciach a v ich priľahlých lokalitách. 

Naša firma ponúka širšie portfólio náradiačistiacej techniky

Naše výhody

Brúsky na betón a povrchy ponúkame na požičovňu v novom vybavení. Výsledkom nášho úsilia sú úplne nové stroje značky HTC, DURATIQ. Stroje na požičovňu obsahujú viac než 100 nových funkcií pre prácu v ťažkých podmienkach. U nás nájdete kvalitné vysávače na odsávanie prachu. 

Príslušenstvo
U nás disponujeme flexibilnou požičovňou náradia. Dostanete u nás široký sortiment príslušenstva pre profesionálne brúsky. Potrebné menšie náradie vám pomôže pri brúsení rohov a kútov. Navyše u nás nájdete pomoc a poradenstvo pri zvládnutí ťažších prác. 

Brúsne hlavy našich strojov
Naše brúsky disponujú vysokú spoľahlivosť pri brúsení a zlepšujú výsledky pri brúsení. Kompaktnosť a efektívnosť brúsnych hláv predurčuje naše stroje k veľmi dobrým pomocníkom pri brúsení. 

Chytrosť a intuícia
Niektoré stroje disponujú intuitívnym digitálnym ovládacím panelom. Vďaka tejto výhode môžete v praxi disponovať vyššou kontrolou a presnosťou pre maximálny výkon.

Synergia
Brúsky Duratiq obsahujú veľa inovácií, ktoré vo finále majú dopad na efektívnosť práce. Navyše zlepšujú pracovné prostredie (bezprašné prostredie).

1. Profesionálna brúska HTC 510 
 
Profesionálna brúska HTC 510 je robustný stroj s troma protibežnými brúsnymi hlavami vďaka ktorým môžeme povedať, že sa jedná o viac univerzálnu brúsku. Široké uplatnenie, nižšia váha a precízny výkon radia tento stroj do top kategórie požičovni fréz na brúsenie. Tento typ brúsky odporúčame použiť na rôzne typy povrchov ako je napríklad odstraňovanie tvrdých vrstiev na betóne. Brúska je vhodná aj na kameň alebo drevo.

Brúsna hlava tohto stroja je hermeticky uzatvorená tým pádom je odolná voči prachu. Výhodou je fakt, že motor a podvozok je možné oddeliť. Podvozok je sklopiteľný pre lepšiu manipuláciu. Doplnkovou výhodou brúsky je digitálne počítanie času.Cena dohodou

Parametre
Hmotnosť 130 kg
Otáčky 542/558 ot/min
Šírka záberu 515mm
Motor 2,2 kW/ 4 kW 3x 400 V
Počet diskov 3x230mm
Prítlak 66-80kg


2. Profesionálna brúska HTC 950 RX
 
Profesionálna brúska na prenájom HTC 950 RX je stroj, ktorý disponuje diaľkovým ovládaním. Tento typ brúsky odporúčame na väčšie plochy, ktorá pozostáva zo 4 brúsnych kotúčov. Fréza je moderná, vybavená doplnkovým sortimentom. Sprejovanie zabraňuje prehrievaniu nástrojov z kovu počas brúsenia a tým pádom sa zvyšuje brúsny výkon. Stroj je maximálne utesnený proti šíreniu prachu. Brúsny prítlak je možné nastaviť na maximum vďaka integrovanému systému závažia.Cena dohodou

Parametre
Hmotnosť 600 kg
Otáčky 450-1400 ot/min
Šírka záberu 950mm
Motor 15 kW 400 V


3. Profesionálna brúska HTC Duratiq 5 
Naša požičovňa profesionálnych brúsiek sa rozšírila o najnovšie modely, ktoré spĺňajú veľmi náročné kritériá. Nová rada brúsiek na požičovňu Duratiq sú komplexne prepracované pre náročnú prax. Stroje obsahujú viac než 100 nových funkcií pre riešenie mikro detailov. Nový štandard našej požičovne je obohatený o tieto moderné stroje, ktoré sú výnimočnou súčasťou našej požičovne. Stroje je možné automaticky ovládať. Ďalšou výhodou je systém sprejovania, ktorý ponúka široký vodný lúč optimalizovaný. Nastaviteľné 3 rôzne prietoky vody a tryska je ľahko prístupná. Čerpadlo je automaticky odvzdušnené. Na brúsku si môžete a nemusíte upnúť závažie, ktoré sa veľmi ľahko vsádza. Pre manipuláciu s brúskou je možné podvozok oddeliť od brúsnej hlavy. Káble sú veľmi rýchlo pripojiteľné k motoru. 

 Cena dohodou

Parametre
Hmotnosť 170 kg
Otáčky 360-1200 ot/min
Šírka záberu 515mm
Motor 2,2 kW 240 V/ 4 kW 400 V


4. Profesionálna brúska HTC Duratiq 6
Požičovňa profesionálnych brúsiek na podlahy a betón zaradila do svojho portfólia top stroj, ktorý plní to, čo si vyžaduje skutočne veľmi náročný zákazník. Nová generácia strojov DURATIQ ponúka top sortiment. Tieto stroje máme v 4 kotúčovej automatickej verzii. Stroj je možné diaľkovo ovládať. Brúska na prenájom v tomto prevedení je vhodná na náročné väčšie podlahy. Vzhľadom na jej váhu ju odporúčame veľmi skúseným pracovníkom.Cena dohodou

Technické parametre
Hmotnosť 400kg
Otáčky 450- 1500 ot/min
Šírka záberu 600mm
Motor 6/7,5 kW, 400 V
Počet diskov: 3/4 x 230mm
 
Požičovňa profesionálnych brúsiek Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Banská Bystrica, Ružomberok, Poprad, Liptovský Mikuláš, Žilina, Poprad, Prešov, Košice, Malacky, Senica, Nové Zámky, Komárno, Dunajská Streda, Galanta + celé Slovensko umožňuje vyzdvihnutie strojov na vopred určenom mieste. Profesionálny kuriér brúsku prinesie na vopred dohodnuté miesto. Zaškolenie, vyloženie a naloženie strojov a profesionálna obsluha v prvých hodinách je možná. 

Neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.