Požičovňa náradia

Požičovňa vysávačov na čistenie jazierok

Požičovňa vysávačov na čistenie jazier, jazierok a biobazénov. Kvalitná požičovňa čistiacej techniky
 
Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace služby pre domácnosti, budovy, priemysel a komunálnu sféru. Pre každý segment máme niečo výnimočné, tak isto sme pristupovali k domácnostiam, ktoré majú záhradné biobazény alebo jazierka. Vysávače na čistenie jazierok si je možné požičať v našich predajniach.Našu kompletnú paletu služieb nájdete na www.ibrein.sk 

Profesionálne jazierkové vysávače na prenájom
Obdahnenie jazierok je vcelku náročná práca hlavne keď sa jazierko nečistí dlhšie roky. Na spodnej časti jazierka sa usádza kal, okrasné kvety a lekná svojím koreňovým systémom doslovne zaplnia kompletne celé dno jazierka. Naša firma ponúka profesionálne jazierkové vysávače pre odbahnenie a vyčistenie znečistených a kalových jazierok a biobazénov. Naše vysávače obsahujú rôzne prevedenia a výsuvné teleskopické tyče. Sme pripravení ponúknuť kvalitnú čistiacu techniku na prenájom tak, aby ste efektívne a rýchlo odstránili akékoľvek znečistenie.

Profi vysávač Torpedo Ultra s integrovaným kalovým čerpadlom
V našom sortimente nájdete profesionálny vysávač Torpedo Ultra, ktorý obsahuje integrované kalové čerpadlo pre odpravenie kalovej znečistenej vody. Hlavnou výhodou sú filtre vo vysávači, tj pri odpravovaní vody spätne do jazierka nedochádza k opätovnému znečisteniu. Požičovňa techniky na čistenie záhradných biobazénov a jazierok ponúka rozsiahle príslušenstvo.

Doplnkové príslušenstvo v prípade potreby - horúcovodné tlakové čističe + robustné kalové čerpadlá
Našou snahou je skutočnosť, aby sme vám požičali všetko, čo budete potrebovať pri čistení silne znečistených záhradných jazierok. Pri extrémnych usadeninách na dne jazierka je nutné doslovne vystriekať horúcovodným tlakovým čističom dno jazierka, aby sme ho zbavili kalu. Ten sa následne odsaje preč. Často sa stáva, že drobné kamienky sú tak znečistené, že je nutné ich vystriekať vodou. Pri odpravovaní silne znečistenej vody je nutné používať niekdy aj robustnejšie kalové čerpadlá, aj tie si môžete u nás požičať.


Parametre:
Veľkosť jazierka: od malého až po 250m2
Sací výkon: 20 000l/h
Teleskopická tyč: sklolaminát 2,5m-5m
Odtoková hadica: 12m
Hmotnosť 36kgČistenie jazierok a biobazénov, požičovňa jazierkových vysávačov je orientovaná pre nasledovné lokality: Bratislava, Malacky, Stupava, Senec, Pezinok, Dunajská Streda, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Hlohovec, Galanta, Komárno, Nitra, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad, Žilina, ...Ceny:
  1. Jazierkový vysávač Torpedo Ultra samostatne
Cena 24h: 150 Eur bez dph
Cena víkend: 150 Eur bez dph
*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 300 Eur
 
  1. Komplet set: Jazierkový vysávač Torpedo Ultra, vysokotlakový čistič s ohrevom vody + prípadne kalové čerpadlo:
Cena 24h: 250 Eur bez dph
Cena víkend: 250 Eur bez dph
 ​*požičanie v piatok, vrátanie v pondelok ráno
Záloha 500 Eur

Neváhajte nás kontaktovať

Bratislava: 0903 864 181 alebo ibrein@ibrein.sk
Liptovský Mikuláš 0911 914 299 obchod3@ibrein.sk
Žilina: 0911 914 299 obchod3@ibrein.sk
Dovoz, zaškolenie a odvoz do iných miest možný

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.