Požičovňa náradia

Brúsenie podlahového betónu, betónových podláh a povrchov

  • Profesionálne brúsenie betónu, betónových podláh, cementových, kamenných a iných rôznych povrchov


Potrebujete poriadne vybrúsiť betónovú podlahu alebo povrchy z betónu? Hľadáte kvalitnú firmu, ktorá vám s tým pomôže? V tom prípade ste tu správne! Sme profesionáli s moderným vybavením a inovatívnou metódou brúsenia betónov a povrchov z betónu.

Vybrúsiť betón alebo kameň je veľmi náročná a neľahká úloha, vyžadujúca si v skutku značnú technickú spôsobilosť a zmysel pre precíznosť. Najmä pri prácach je nutné zachovať maximálnu trpezlivosť, v prípade unáhlenia a urýchlenia práce sa všetko odzrkadlí vo výsledku a na kvalite odvedenej práce. Brúsenie nielen betónových plôch ale aj cementových, kamenných a iných tvrdých a pevných plôch je nutné realizovať výlučne profesionálmi, ktorí zaručia dokonalé výsledky. V opačnom prípade môžete podlahy poškodiť, až úplne zničiť. 
 
  • Naša technika brúsenia
Pri hľadaní vhodných strojov na brúsenie betónu sme si dali extrémne záležať, preto vieme zaručiť, že práce vykonáme s naozajstnou kvalitou. V našej firme nenájdete klasické brúsky na betón, ale vysoko profesionálne automatické stroje na brúsenie podláh z betónu, ktoré dopomáhajú k dokonalým výsledkom.

Okrem brúsenia betónov realizujeme brúsenie kameňa a povrchov z kameňa. Zvládneme vybrúsiť i veľké a rozsiahle plochy, napríklad v halách, reprezentatívnych priestoroch, či školské podlahy, podlahy na úradoch a v inštitúciách, alebo staršie kamenné podlahy v obytných domoch, veľké betónov plochy v priemysle, apod.

S brúsením betónu sa stretávame najmä na stavbách, pri budovaní parkovísk, na novostavbách, pri rekonštrukciách, v doprave, priemysle, apod.
 
  • V čom sme špeciálni?
Pri brúsení rozhodujú maličkosti a detail, aj preto vykonávame niekoľkonásobné brúsenie povrchov, dokiaľ nedosiahneme dokonalo hladký povrch, v prípade betónu a cementu alebo absolútny lesk pri kamenných podlahách. Vďaka využívaniu kvalitných nadstavcov, padov a kotúčov tento výsledok zaručene dosiahneme. Pristupujeme k niekoľkonásobnému brúseniu, pričom vystriedame niekoľko stupňov brúsenia. 
 
  • A čo po brúsení?
Keď už dosiahneme požadovaný výsledok a podlaha je krásne hladká, prípadne dokonale lesklá je potreba ju ešte ošetriť špeciálnym náterom, ktorý zabezpečí ochranu a dlhšiu životnosť povrchov. Samotné brúsenie je natoľko kvalitné, že drastické a veľmi agresívne úpravy nie sú potrebné. Doporučujeme však aplikovať jemný vizuálny a protišmykový náter a zaleštiť ho do povrchu a štruktúry materiálu. 
 
  • Čo z betónu odstránime?
Všetky farby, laky, impregnácie, vosky, pôvodne staré nátery, mastnotu, oleje, zažraté znečistenie, zapustené škvrny, hrdzu, koróziu, maltu, apod. A čo v prípade nerovností, puklín, priehlbín a dier? Tie dokážeme bez problémov zarovnať a upraviť tak, že po nich nenájdete ani stopy. Vďaka našim profesionálnym strojom a brúsiacej, či brúsnej technike sa dostaneme až do štruktúry betónu, ktorú bez problémov zarovnáme.
 
  • S akou prašnosťou máme počítať?
So žiadnou! Našou výsadou je absolútne bezprašné brúsenie betónu a kamenných povrchov! Vďaka našej metóde brúsenia betónu pri prácach nevzniká žiaden prach ani iné prebytočné znečistenie. 

Čistenie, brúsenie a špeciálne úpravy betónových a kamenných podláh, podláh a povrchov z betónu, či kameňa vykonávame pre nasledovné mestá a ich okolie: Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.