Krtkovacie centrum

Lisovacia technika

Lisovacia prístroje značky Rothenberger ponúkajú vysokú kvalitu. Lisovačky ponúkame na predaj v našej kamennej predajni v Bratislave, Liptovskom Mikuláši. Profesionálne lisovacie čeľuste máme k dispozícii na lisovanie typu TH, U, SV, M. U nás nájdete aj požičovňu lisovačiek.

Neváhajte si požičať lisovacie čeľuste a lisovačky.
 
Lisovačky
Lisovacie kliešte na trubky s batériovým a sieťovým napájaním pre zalisovanie fitingov. Elektrohydraulické lisovacie prístroje sú ľahké a šikovné. Vďaka svojej konštrukcii sú vhodné pre mobilné používanie a hlavne pre veľmi ťažké sklony a polohy. Lisovačky na trubky sú vhodné pre každého profesionála, ktorí chce mať pri sebe techniku na rýchle a kvalitné spájanie. 
 
Prednosti
Dĺžka lisovania cca 5 sekúnd. Piest sa vráti okamžite po ukončení práce späť automaticky. Precíznosť lisovania je spôsobená tým, že piest po dosiahnutí potrebnej lisovacej sily sa vráti do východzej polohy. Mobilita a ľahkosť čelustí a nástroje je výborná. Nízka váha prístroja a vyvážená hmotnosť prístroja uľahčujú prácu pri náročných podmienkach.
 
Využitie lisovacieho prístroja je približne 20 000 lisovacích cyklov. Práve tento parametre umožňuje dlhodobý cyklus a používanie. Možnosti práce pri vyšších teplotách a v nepriaznivých podmienkach. Zalisovanie je možné medzi -10 stupňov až +60 stupňov Celzia. Výhodou je elektrické a batériové napájanie. 
 
LED kontrolka ukazuje stav nabitia batérie, elektronický merač cyklov. Prístroj obsahuje 2 stupňový vypínač a bezpečnostnú zarážku. Nehrozí preto otvorenie, pretože je treba otočenie o 180 stupňov. Otočné čeluste o 270 stupňov sú vhodné pre prácu v zťažených podmienkach. CFT - Constant Force Technologie znamená trvalý axiálny ťah 32 kN.


Lisovacie prístroje Romax značky Rothenberger v našej predajni


 
Batérie
Batérie do lisovačiek disponujú vysokou hustotou energie. Umožňujú preto viac zalisovaní s 1x nabitím. Batérie sú odolné voči teplote od - 10 stupňov až + 60 stupňov. Batérie môžu byť úplne vybité bez straty svojej kapacity.
 
Čeľuste na lisovanie
Pri zákazníkov ponúkame sady lisovacích čeľustí. Čeľuste na lisovanie sú z kvalitného materiálu vďaka kvalitnej výrobe. Synchronizovaný chod páky čeľusti umožňuje otvorenie čelusti jedným prstom. Čeluste sú z vysoko zaťažiteľnej špeciálnej ocele. Lisovacie čeľuste obsahujú vysokú pružnosť. Technika je vysoko anti- korozívna. Čeľuste na lisovanie sú vyrobené v novom štandarde kvality s maximálnou precíznosťou. Proces laserového vytvrdzovania dodáva čeľustiam na trubky odolnosť a vynikajúcu úroveň. Výsledkom je životnosť a bezpečnosť pri prácach. 
 
Lisovacie čeľuste:
M 15, M 18, M 22, M 28, M 35, M 42, M 54
SV 15, SV 18, SV 22, SV 28, SV 35, 
U 16, U 20, U 25, U 32, 
TH 16, TH 20, TH 26, TH 32, TH T 32

Lisovacie čeľuste v našej predajni