Krtkovacie centrum

Lisovacie čeľuste

Lisovacie čeľuste Rothenberger disponujú perfektnou kvalitou. Precízny systém laserového vytvrdzovania dodáva čeľustiam vysokú úroveň tvrdosti a odolnosti voči poškodeniu. Čeľuste na lisovanie pracujú na princípe súbežnej mechanike 3 čapov, ktorá sa prejavuje vysokou presnosťou pri lisovaní, synchronizovaným chodom páky čeľusti, vysokou stabilitou a pevnosťou. Zalisovaný čap eliminuje poškodenie, obmedzuje nebezpečie zlomenia sa a predurčuje k vysokej bezpečnosti pri práci. Čeľuste na lisovanie sú špeciálne prispôsobené na náročné pracovné úlohy a majú dlhodobú ochranu proti korózii. Optimalizované upínanie vedie k nízkemu opotrebeniu čeľustí na lisovanie. 

Neváhajte si požičať lisovacie čeľuste a lisovačky. 
Lisovacie čeľuste Compact Rothenberger
Lisovacie čeľuste Compact Rothenberger sú vyrobené z kvalitného materiálu. Systémovo komfortné zalisovanie fitingov do priemeru 40mm (plasty, vrstvené trubky) poprípade do 28mm (kovy). 
 
Sady vymeniteľných lisovacích čeľustí Compact Rothenberger
Pre nasadenie vymeniteľných vložiek pre zalisovanie plastových potrubných systémov v priemere 16 - 32mm. Môžete kombinovať rôzne vymeniteľné vložky s jednou lisovacou čeľusťou. 
 
Sada vymeniteľných vložiek RFz
Sada vymeniteľných vložiek U
Sada vymeniteľných vložiek VP
 
Lisovacie čeľuste Standard Rothenberger
Lisovacie čeľuste Standard Rothenberger z kvalitného materiálu k systémovému zalisovaniu fitingov do priemeru 40mm (plastové systémy) poprípade do priemeru 54 mm (kovy). Čeľuste sú vyrobené z kovanej vysoko zaťažiteľnej ocele. Čeľuste sú vhodné na všetky typy lisovacích prístrojov s konštantným axiálnym ťahom 32 - 34 kN. Čeľuste disponujú dlhodobou ochranou proti korózii. 
 
Lisovacie krúžky Standard Rothenberger
Lisovacie krúžky Standard Rothenberger vhodné na lisovačky s konštantným axiálnym ťahom 32 - 34 kN. Krúžky sú vhodné na zalisovanie fitingov od priemeru 42mm do priemeru 54mm (kovy) poprípade od priemeru 40mm do 110 mm (viacvrstvené trubky). Technika lisovacích krúžkov je dvoj- kĺbová a umožňuje ľahšiu prácu pri úzkych pracovných úkonoch. Vysoká pružnosť krúžkov a dilatačná schopnosť je výsledkom špeciálneho procesu vytvrdzovania. Vyrobené z kovanej vysoko- zaťažiteľnej ocele. Súbežná mechanika 3 čapov umožňuje synchronizovaný chod páky čeľuste a tým pádom otvorenie čeľuste jedným prstom. 


 
3 dielne lisovacie čeľuste Standard Rothenberger
3 dielne lisovacie čeľuste Standard Rothenberger ponúkajú zaručenú kvalitu materiálu a zalisovanie fitingov M 42 a M 54 z medi a uhlíkovej ocele. Konštrukcia 3 dielnych čeľustí je vymakaná a umožňuje ľahkú manipuláciu a montáž. 


 
Ponuka lisovacích čeľustí

M 15, M 18, M 22, M 28, M 35, M 42, M 54
SV 15, SV 18, SV 22, SV 28, SV 35, 
U 16, U 20, U 25, U 32, 
TH 16, TH 20, TH 26, TH 32, TH T 32
 
Máte záujem požičať si čeľuste na lisovanie?


Prečo čeľuste na lisovanie Rothenberger?

 
Disponujeme kamennou predajňou 
Dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva
Je lepšie požičať a následne možno kúpiť
Súbežná mechanika 3 čapov
Optimalizovaný vodiaci mostík
Vyrobené z kovanej vysoko- zaťažiteľnej špeciálnej ocele
Zalisovaný čap
Dlhodobá ochrana proti korózii
3 dielne lisovacie čeľusti v ponuke


Benefity lisovacích čeľustí Rothenberger

 
  • kvalitná značka Rothenberger
  • špeciálny proces vytvrdenia dodáva špičkovú kvalitu
  • ľahké, ekonomické s dlhou životnosťou
  • maximálna precíznosť.