Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa komunálnej čistiacej techniky

Požičovňa komunálnej čistiacej techniky
Požičovňa priemyselnej čistiacej techniky, náradia a komunálnej čistiacej techniky ponúka nadštandardné vybavenie umývacích, čistiacich strojov a komunálnych čistiacich áut pre zametanie a odsávanie. Sme spoločnosť IB REIN, ktorá si dala pri výbere záležať tak, aby sme uspokojili požiadavky miest, obcí a priemyselných firiem. Komunálne čistiace stroje, ktoré môžete vidieť na uliciach, cestách alebo v externom prostredí spĺňajú viaceré kritériá:
 
  • Vysokotlakové čistenie horúcou vodou
  • Umývanie a zametanie
  • Odhrabávanie snehu, posýpanie
  • Mulčovanie, kosenie, postrekový a závlahový systém
  • Odstraňovanie buriny horúcou vodou

 
 
Zariadenia prenajímame na krátkodobý a dlhodobý prenájom. Ponúkame pri prenájme aj asistenčný prenájom, kedy náš zamestnanec strávi niekoľko hodín asistenciou a pomocou pri vykonávaní daných služieb. 


 
Komunálne umývacie autá, komunálne zametače a vysokotlaková komunálna technika je vybavená rôznymi strojmi, ktoré môžete používať na rôzne druhy znečistenia. Chceli by sme dať do popredia vysokotlakové tryskacie jednotky, resp. komunálne vysokotlakové čističe s produkciou horúcej vody a pary. Vysokotlakové čističe disponujú veľkou 500l nádržou, tlakom až do 500 barov a pomocou naftového ohrevu vieme čistiť pri teplote až 155 Celzia. Výhodou vysokotlakových čističov so samostatným motorom je skutočnosť, že nepotrebujeme zdroj elektrickej energie.

Komunálne zametacie auto je veľkým pomocníkom pri čistení ulíc, verejných priestranstiev. Už lepšieho pomocníka na údržbu verejných priestranstiev si nevieme ani predstaviť. Zametacie auto je vhodné všade tam, kde sa jedná o veľké plochy a potrebujete pozametať komunikácie od prachu a znečistenia.

Vysokotlakové mobilné prívesy
Vysokotlakové mobilné prívesy sú vhodné pre náročné čistiace a dezinfekčné úlohy. Je našou snahou prinášať do požičovne aj také stroje, ktoré dokážu dezinfikovať parou alebo horúcou vodou. V niektorých krajinách je úplne normálne odstraňovať burinu horúcou vodou a aj z týchto ekologických dôvodov sme vsadili kartu na tieto typy horúcovodných tlakových čističov. Môžeme sa pochváliť, že stroje dokážu pracovať pri teplote 98 Celzia a tlaku 500 barov. Je to unikátna kombinácia horúcej vody a tlaku.


 
Komunálne zametače
Komunálne zametače na požičovňu sú vhodné v prípadoch, kedy potrebujeme veľký areál, ihrisko, parkovisko, ulice a námestia rýchlo vyčistiť a pozametať. Naše komunálne čistiace stroje obsahujú rôzne príslušenstvo, takže vieme odsávať lístie, hrubé znečistenie, prach, dokonca pomocou vysokotlakovej jednotky vieme umývať ulice a námestia. Pre komunálne zametacie stroje máme v ponuke rôzne doplnkové príslušenstvo na kosenie, mulčovanie, frézu na sneh.


Veľké komunálne zametacie stroje s posedom
Veľké komunálne zametacie stroje s posedom sú vhodné práve vtedy, keď potrebujeme rýchlo a efektívne pozametať znečistenie, prach a odpad z podláh, povrchov. Komunálne zametacie stroje s posedom si môžete požičať v prípade, že sa jedná aj o zametanie veľmi jemného prachu. Naše zametacie stroje na požičovňu obsahujú automatický oklep filtrov, takže zametanie je takmer bezprašné. Komunálna čistiaca technika je v zásade závislá od dovozu daných zariadení na miesto. Môžeme zaručiť zákazníkovi školenia a asistenčný prenájom.

Priemyselné zametacie stroje
Priemyselné zametacie stroje sú vhodné všade tam, kde je obrovské množstvo veľkej špiny. Vieme ich použiť pre zametanie parkovísk, hál a v priemyselných areáloch. Naše stroje sú vhodné na zametanie veľkého objemu prachu. Priemyselné stroje pre zametanie sú plne hydraulické s vyklápacou nádržou na špinu.Požičovňa priemyselnej čistiacej techniky, komunálnej čistiacej techniky funguje pre nasledovné mestá a ich blízke okolia:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Kežmarok, Humenné.

Stroje vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto v rámci celej SR.

Neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.