Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa priemyselných čističiek vzduchu. Čistý vzduch a pekne uprataná kancelária.

Požičovňa priemyselných čističiek vzduchu pre veľmi prašné a zdraviu škodlivé prostredie. Upratovanie v priemysle a čistý vzduchu.
 
Firma IB REIN ponúka profesionálne čistiace práce. Zároveň ponúkame požičovňu špecifických strojov pre čistenie, dezinfekciu a čistý vzduchu. Profesionálne čističky vzduchu v rade priemyselné čističky vzduchu sú vhodné všade tam, kde sa jedná o veľmi nekvalitný vzduch, ktorý je zasiahnutý veľkou prašnosťou alebo nebezpečnými časticami. Môže sa jednať o stavenisko, výrobné miestnosti a haly a v neposlednom rade priestory, kde sa nachádza veľký objem kontaminovaného vzduchu. Naše priemyselné čističky vzduchu umožňujú jedinečnú flexibilitu použitia, kedy je reálne možné filtračný reťazec nastaviť pomocou koncového ventilátora alebo HEPA filtrov.Upratovanie v priemysle a upratovanie kancelárií
Firma IB REIN ponúka ako svoju hlavnú náplň upratovanie firiem a upratovanie v priemysle. Naším heslom je čistý vzduch a čisté pracovné prostredie. Upratovacie služby ponúkame pre západné a stredné Slovensko. Našou snahou je zabezpečiť dobré a čisté pracovné alebo výrobné prostredie. Súčasťou poskytovaných upratovacích služieb je logicky aj prenájom profesionálnych čističiek vzduchu do kancelárií a do priemyslu. 


Čistička vzduchu pre administratívu, komerčné a biznis centrá, kancelárie

Veľkoobjemové priestory znečistené prašnosťou
Veľkoobjemové pracovné priestory znečistené prašnosťou a zlým vzduchom vieme plnohodnotne čistiť a odsávať vďaka triede filtrov typu H. Práve tieto typy filtrov takmer v drvivej väčšine zadržia všetky nebezpečné častice. Kombinácia filtračných modulov je možná tak, aby sme nastavil efektívny filtračný reťazec. Filtrácie prebieha od filtra HEPA 13 až po HEPA 14, čo je absolútna špička na trhu.Naše čističky vzduchu- svetový unikát
Posledným reťazcom filtrácie je filter HEPA, pretože práve on eliminuje spätne vypúšťanie nebezpečného prachu do priestoru. Naše čističky vzduchu disponujú obrovským prietokom vzduchu, tj. vieme nasávať vzduch nepretržite aj počas 24 prevádzky.

Funkcia TAC
Priemyselné čističky vzduchu na prenájom sú vybavené pre rýchlu zmenu polohy ventilátora a jednotky filtra HEPA. V praxi to znamená, že môžeme podľa požiadavky usporiadať filtráciu tak ako chceme. Či sa jedná o priestory veľmi znečistené alebo slabo, taktiež či sa jedná o určitý typ prachu s určitou koncentráciou. Všetko vieme nastaviť aj vo filtrácii behom pár minút.


Nemusíte sa starať o pokles výkonu
S podporou snímačov sú naše priemyselné čističky vzduchu maximálne inovatívne. Čističky fungujú v zásade niečo ako tempomat v aute. Senzor zaznamenáva periodicky reálne hodnoty vzduchu a nepretržite prispôsobuje výkon celého systému tak, aby hodnota objemu vzduchu resp. prietoku vzduchu bola vždy rovnaká.

Čistenie prašného vzduchu v stavebníctve a halách
Pri miešaní, búracích prácach, tryskaní, pieskovaní a sekaní prichádza k zvýšenej prašnosti. Spoľahlivá filtrácia aj vo veľmi zaprášených miestnostiach je viac než nutná. Priemyselné čističky vzduchu filtrujú stavebných prach a tiež upozorňujú pre výmenu filtra. Tým pádom je kvalitné čistenie vzduchu v stavebníctve zaručené.

Čistenie vzduchu pri lakovacích prácach a v lakovniach
Použitím špeciálnych filtrov vieme veľmi dobre filtrovať aj chemické častice v lakovniach alebo v priestoroch, ktoré podliehajú nebezpečným časticiam.

Čistenie vzduchu všade tam, kde sa nachádza azbest a plesne
Azbest, celulóza, jemný drevený prach, kremeň a minerálne vlákna sú zvlášť nebezpečné v silnej koncentrácii. Naše čističky vzduch obsahujú triedu prachu H a máme ich schválené aj pre práce s azbestom.

Vírusové a mikrobiálne čistenie vzduchu s čističkami vzduchu
Ako sme už písali vyššie, naše čističky obsahujú voliteľné príslušenstvo a vieme nakonfigurovať špeciálne typy filtrov pre čistenie miestností od vírusov a mikróbov.

V skratke výhody priemyselných čističiek vzduchu
  • Čistenie vzduchu v zamorených miestnostiach a v čistých miestnostiach výmenou filtrov – univerzálnejšie stroje
  • Trieda prachu H aj na odstránenie azbestu
  • Výmeny filtrov na každé prostredie separátne
  • Veľký prietok vzduchu
  • Regulácia pre plynulé nastavenie objemu vzduchu
  • Čističky vzduchu s výkonom až do 6000 m³/h
  • Špeciálne čističky vzduchu len na kancelárske priestory

Požičovňa širokého spektrá prístrojov na čistenie
V našej firmy dostane na prenájom profesionálnu čistiacu techniku pre každú firmu, či už sa jedná o budovu alebo fabriku. Ponúkame profesionálnu požičovňu čistiacej techniky. Vid viac strojov na PROFESIONALNA POZICOVNA CISTIACEJ TECHNIKY.
 
Pôsobíme pre celé Slovensko pre nasledovné mestá a obce: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Kežmarok, Humenné.

Neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.