Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa priemyselných komunálnych krtkovačiek

Požičovňa veľkých robustných krtkovacích strojov pre čistenie kanalizácie, potrubia
Požičovňa veľkých priemyselných čističiek odpadov- krtkovacích strojov ponúka nadštandardné stroje, ktoré pokryjú požiadavky profesionálov. Snažili sme sa vsunúť do špičkovej požičovne čistiacej techniky a náradia profesionálne čističky potrubia, ktoré fungujú na princípe mechanického a vodného čistenia. Krtko- krtkovací prístroj do potrubia v našej požičovni náradia je silný, robustný mechanizmus s vysokým výkonom. Naše čističky potrubia sa vyznačujú silným motorom a ráznym rotačným rádiusom špirál. Pri vodných čističkách potrubia sa radíme medzi špičku z dôvodu, že dokážeme produkovať 500 bar a tlak s 98 Celzia horúcou vodou a tak čistiť odstraňovať usadeniny v kanalizácii a potrubiach. V zásade pri čistení potrubia sa jedná o mechanické a vodné čistenie potrubia. Mechanické čistenie kanalizácie sa vykonáva špirálami a vodné krtkovanie vodným krtkom.

Mechanické čistenie potrubia, kanalizácie
Mechanické resp. čistenie potrubia špirálami je závislé od rotačného rádiusu špirál, výkonu motora a príslušenstva ako sú vrtáky, nadstavce, .... . Robustné čističky odpadov a potrubia sú u nás dostať v elektrickom a benzínovom prevedení. Práve benzínové krtkovacie stroje so silným motorom dokážu efektívne čistiť väčšie priemery potrubných systémov. Niektoré čističky potrubia dokážu čistiť potrubie až do priemeru 600mm. Príslušenstvo mechanických čističiek odpadov je obohatené o rôzne rezacie hlavy, prerážacie nadstavce a vrtáky. Pomocou nástrojov vieme v praxi odstrániť ťažký typy znečistenia v potrubiach (korene, tuky, usadeniny, textílie, hlina, lístie, ....).


Vodné čistenie potrubia, kanalizácie= vodný krtko
Vodný krtko, ako ho všetci poznáme je vodné tlakové zariadenie, na konci ktorého tryská voda buď dopredu, dookola, dozadu alebo všetkými rôznymi smermi. Vodný krtko sa v potrubí pohybuje ako raketa vplyvom spätného vodného lúča. To už všetci vieme. Keďže sme sa snažili vsadiť do našej požičovne náradia špičkové krtkovacie stroje, ponúkame prístroje na vodné krtkovanie s vysokým tlakom (500 bar + horúca voda) alebo stroje, ktoré produkujú veľkú masu vody pri čistení. Tlak a prietok vody sú rozhodujúce pre prerazenie silného znečistenia v potrubí. Vodný krtko na čistenie potrubie je závislý jednoznačné od vysokotlakového čističa. Požičovňa vysokotlakových čističov obsahuje rôzne stroje, ktoré sa rozlišujú v závislosti od tlaku a prietoku vody. V našej požičovni vysokotlakových čističov nájdete dostatočný sortiment tlakových čističov pre každého vodného krtka.


Horúcovodný krtko na čistenie potrubia
Horúcovodný krtko na čistenie zaneseného upchatého potrubia je vhodnou pomôckou pri tukových usadeninách. S našou špičkovou požičovňou vysokotlakových čističov dokážeme produkovať rôzne tlaky pri rôznych prietokových parametroch vody. V zásade naše horúcovodné tlakové čističe produkujú vodu až do 155 Celzia- para. Čistiť potrubie horúcou vodou je veľmi efektívne. Horúca voda v potrubí rázne násobí úspešný výsledok čistenia!

Horúcovodný tlakový čistič na prívese produkuje veľmi silný tlak. Je vhodný pre komunálne čistiace práce v teréne, kde nie je možnosť pripojenia na zdroj elektrickej energie. Aj na tento stroj je možné pripojiť vodného krtka a čistiť tak v externom prostredí. 

Úspechom je vykonať cielený monitoring potrubia predom
Cielená videoinšpekcia alebo monitoring kanalizácie, potrubia, potrubných systémov je vhodný realizovať pred krtkovaním. Ubezpečíme sa, kde sa nachádza znečistenie a môžeme sa pustiť do práce. Videoinšpekcia potrubia je rozumným nápadom všade tam, kde chceme pracovať rozumnejšie a efektívnejšie. Požičovňa kamier do potrubia ponúka špičkové technické vybavenie, ktoré uspokojí domácnosti, firmy a aj tých veľmi skúsených profesionálov. Naše kamery disponujú perfektnou svietivosťou v potrubiach. Pre pokročilé práce umožňujeme prenájom trasovacích zariadení pre presné vystopovanie potrubia alebo poškodení v potrubiach.

Požičovňa priemyselných čističiek odpadov, kanalizácie funguje pre nasledovné mestá a ich blízke okolia:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Kežmarok, Humenné.

Stroje vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto v rámci celej SR.

Neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.