Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa priemyselných parných čističov

Požičovňa priemyselných parných čističov
Požičovňa čistiacej techniky a náradia je veľmi rozsiahla, zameraná na kvalitu. Požičovňa priemyselných parných čističov pre náročné úlohy vsadila do svojej ponuky kvalitné robustné stroje, ktoré sa vyznačujú pomerne rýchlym ohrevom vody, produkciou pary a vysokým tlakom pary. Priemyselné parné čističe ponúkame na prenájom v mobilnej (ručnej) a prívesnej verzii (mobilné zariadenie na príves). Vo verzii prívesnej nájdete vysokotlakové mobilné parné stroje, ktoré sú na prenájom vo verzii príves pripojené k autu. Zvyšok parných čističov tvoria stroje, ktoré si viete prevziať a naložiť do auta. Parné stroje na požičovňu sú vhodné pre domácnosti, firmy, priemysel a komunálnu sféru.


Výkonné parné čističe na elektrickú energiu


Vysokotlakové čističe s produkciou pary a horúcej vody


Mobilné vysokotlakové parné čističe na príves
Mobilné tlakové čističe a parné čističe na príves začínajú od tlaku 8 barov, ktoré vieme používať až do 60 barov. Priemyselný parný stroj s tlakom 60 barov je skutočne obdivuhodný stroj, ktorý dokáže zdolať najťažšie formy znečistenia. Práve extra výkonné parné čističe sú vhodné na tie najťažšie formy znečistenia. Výhodou našich priemyselných parných čističov je nezávislosť na elektrickej energii, pretože disponujú naftovým ohrevom vody až do 155 Celzia.

Industriálne parné čističe sú vhodné aj pre komunálnu sféru pre čistenie a dezinfekciu verejných priestranstiev. Vlastná nádrž, vlastný motor a výkon zaručujú prácu v externom prostredí bez nutnosti pripojenia sa na elektrickú energiu. Mobilné stroje s funkciou vysokotlakového čistenia a parného čistenia sú jedinečnými industriálnymi strojmi, ktorých využitie nájde akákoľvek priemyselná firma, mestá a obce na Slovensku.

Využitie industriálnych parných čističov odporúčame:
 • Dezinfekcia povrchov v exteriéri a interiéri
 • Odstraňovanie mastnoty, oleja, tuhých látok
 • Efektívne čistenie akýchkoľvek znečistených povrchov
 • Rýchle odstránenie buriny, machu a trávy bez chémie

Aj takýto príves dokáže tvoriť horúcu vodu a paru s teplotou 155 Celzia. Vlastná 500 l nádrž, naftový ohrev vody dokážu vytvoriť silný tlak horúcej pary. 


V čom sme jedineční?
 • Jednoznačne sme jedineční v sortimente, ktorý ponúkame na prenájom. Snažili sme sa nastaviť požičovňu parných strojov tak, aby sme zdolali ťažké typy znečistenia za prijateľný čas.
 • Mobilita je našou silnou stránkou. Veľké robustné parné stroje vieme priviezť na požadované miesto v rámci celého Slovenska.
 • Školenia a asistenčný prenájom môžu urýchliť a zjednodušiť parné čistenie v praxi
 • Možno zapožičania viacerých strojov v daný čas
 • Rýchla produkcia ohrevu vody vďaka efektívnym horákom
 • Skúsenosti s parným čistením, nakoľko od roku 1994 ponúkame priemyselné čistiace služby
 • Veľké robustné parné čističe skrývajú v sebe vysokotlakový čistič, ktorý produkuje silný tlak horúcej vody.
 • Naše stroje disponujú parným a vysokotlakovým čistením
 • Možnosť zapožičania rôznych nadštandardných  doplnkov- príslušenstva pri čistení 
Požičovňa priemyselných parných čističov funguje pre nasledovné mestá a ich blízke okolia:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Kežmarok, Humenné.

Stroje vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto v rámci celej SR.

Neváhajte nás kontaktovať.
 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.