Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa strojov pre čistenie suchým ľadom so samostatnou výrobou ľadu

Požičovňa patentovaných strojov na čistenie, otryskávanie suchým ľadom so samostatnou výrobou zmrazených peliet

Firma IB REIN ponúka na prenájom špičkové patentované otryskávacie zariadenia, či už sa jedná o vysokotlakové ultra silné jednotky, vysokotlakové čistenie s abrazívnym médiom, prístroje na suché otryskávanie, laserové čistenie alebo prístroje na čistenie suchým ľadom. Sme profesionálna čistiaca firma, ktorá sa orientuje na priemysel, komunálnu sféru a budovy. 


Možnosti spolupráce:
 • 1. Požičovňa strojov na otryskávanie suchým ľadom
 • 2. Asistenčný prenájom strojov
 • 3. Čistiaca služba
V prípade požičovní vieme na dané miesto priviezť technické, strojové vybavenie, zaškoliť personál. V prípade asistenčného prenájmu sa jedná hlavne o dovoz väčšej techniky, hlavne v prípade dovozu mobilných dieslových kompresorov v spojení s tými najsilnejšími otryskávacími jednotkami. Neváhajte tiež využiť naše profesionálne čistiace služby. 


Verzie strojov, ktoré ponúkame
 • Icelbaster – stroj na čistenie suchým ľadom IB 10/8 Kärcher
 • Iceblaster – stroj na čistenie suchým ľaom IB 10/15 Kärcher
 • Icelbaster – stroj na agresívne čistenie v tých natvrdších priemyselných podmienkach IB 15/120 Kärcher
Metódy otryskávania, ktoré ponúkame:
 • Vysokotlakové čistenie horúcou vodou 500 bar
 • Vysokotlakové otryskávanie s abrazívom
 • Otryskávanie abrazívom 
 • Otryskávanie abrazívom bezprašne
 • Laserové pulzné čistenie
 • Otryskávanie zmrazenými peletami suchého ľadu

Prístroje na čistenie suchým ľadom si vedia vyrobiť zmrazené pelety na otryskávanie sami
Našou výhodou sú stroje, ktoré si dokážu vyrábať zmrazené pelety sami. Vplyvom vsadenia bomby CO2 môžeme kedykoľvek alebo hneď otryskávať suchým ľadom. Našou výhodou je skutočnosť, že poskytujeme viacero strojov pre čistenie suchým ľadom. Naša firma je tiež zameraná na agresívne a tie najtvrdšie abrazívne a neabrazívne otryskávanie povrchov.

Samostatná výroba suchého ľadu pomocou bomby CO2
Stroje na čistenie suchým ľadom so samostatným výrobníkom suchého ľadu sú vhodné pre špecifické čistiace úlohy. V prvom rade je potrebné vedieť, že otryskávať môžeme kedykoľvek, nepretržite a kvalitne. Pre tieto účely dostanete od nás niekoľko CO2 fliaš. Vsadenie fliaš je veľmi jednoduché a ľahké. Stroje so samostatným výrobníkom suchého ľadu vieme pripojiť na zdroje vzduchu v halách alebo klasické kompresory 230 V alebo 380 V. Všetko záleží od prietoku a tlaku vzduchu. 
 
 
Ako sme si mohli všimnúť, pripravili sme niečo pre drobné a veľké firmy. Reštaurátori, drobné autoservisy alebo remeselníci si môžu od nás požičať stroje, či už malé alebo veľké. Ak ste priemyselná firma neváhajte si prenajať najrobustnejšie prístroje pre čistenie suchým ľadom.

V čom je naša výhoda:
 • Asistenčný prenájom. Zabezpečíme všetky dodávky suchého ľadu, transport a fakturáciu. Náš zamestnanec bude počas celej doby čistenia k dispozícii, aby mohol radiť a pomáhať. Takto vieme vyriešiť veľmi rýchlo prípadné technické problémy. Pomôžeme vám s našimi skúsenosťami a otryskávanie bude o to ľahšie.
 • Vieme vám požičať robustné mobilné dieslové kompresory pre tie najzložitejšie čistenia suchým ľadom. Mobilné dieslové kompresory poskytujeme s najvyššími prietokmi a tlakom vzduchu.
 • Variabilita strojov
 • Malé a veľké otryskávacie zariadenia. Naše stroje pre čistenie suchým ľadom sú vhodné pre malé a veľké firmy. Vieme vám poskytnúť aj rôzne iné otryskávacie zariadenia.

Robustnosť, kompaktnosť, tvrdý priemysel
Našou pýchou je robustný Iceblaster IB 15/120 Kärcher, ktorý vieme napojiť na kompresor s tlakom až do 16 barov a prietokom vzduchu 16m3/1min, čo sú stropné parametre. Tento stroj je vhodný na agresívne formy tryskania suchým ľadom. Vieme ho pripojiť na mobilné dieslové kompresory. S parametrami o ktorých píšeme sa radí medzi špičku priemyselnej otryskávacej techniky. V prípade industriálnej čistiacej techniky neváhajte využiť náš asistenčný prenájom, kedy náš personál asistuje pri prácach. 

Neváhajte nás kontaktovať 

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.