Požičovňa priemyselnej čistiacej tech.

Požičovňa veľkých umývacích automatov

Požičovňa veľkých umývacích automatov na čistenie veľkých a silne znečistených podláh
Špičková požičovňa veľkých umývacích automatov vhodných pre veľké plochy a silné znečistené podlahy disponuje kvalitnou priemyselnou čistiacou technikou. V komunálnej sfére vieme ponúknuť komunálne čistiace autá a zametacie stroje s posedom. Pre priemysel, veľké plochy a všade tam, kde potrebujeme efektívne umývať podlahy ponúkame veľké robustné profesionálne umývacie automaty s posedom a bez posedu. Požičovňa čistiacej techniky a náradia vsadila kartu na viacero druhov umývacích strojov na podlahy a plochy. Každý náš stroj pre prenájom je starostlivo vybraný pre určitú cieľovú skupinu.
 

V čom sme fakt dobrí
Naša technika umývacích automatov je zdobená veľkosťou strojov, prítlakom čistiacich kief, diskovým a valcovým prevedením umývacích automatov, efektívnym nasávaním tekutín a v neposlednom rade kompaktným prevedením. Niektoré umývacie automaty disponujú veľmi silným prítlakom kief, čo má rozhodujúci dopad pre finálny výsledok čistenia podlahy. Umývacie automaty obsahujú rôzne veľmi silné tvrdé kefy, ktoré sú vhodné na extra znečistené podlahy. Prenájom strojov na čistenie podláh je mierený na veľké plochy. Tým pádom umožňujeme dovoz strojov do každého kúta Slovenska. Na čistenie podláh sme skutočne špecialisti, pretože sa venujeme čisteniu a umývaniu podláh od roku 1994. 

Naša špička umývacích automatov s funkciou predzametania, nastavenia otáčok až do 1200/1min. Možnosť výberu viacerých valcov, od mäkkých až po veľmi tvrdé. 

Umývanie a zametanie v jednom kroku
Ponúka umývacích automatov na prenájom je rozsiahla. Pre veľké plochy ponúkame nadštandardné umývacie stroje, ktoré sú schopné čiastočne zametať a umývať v jednom kroku. Funkcia predzametania je veľmi dôležitá na podlahách, kde sú roztrúsené malé častice. Pri umývaní podlahy sa drobné nečistoty ako je prach, triesky, papieriky cielene zametajú do prednej záchytnej nádoby. Následne automat hneď podlahu umýva. Zametanie a umývanie podláh jedným umývacím automatom je skutočne veľmi efektívny spôsob, ako rýchlo mať podlahu peknú čistú bez prachu a nečistôt.


Pre aké veľké plochy ponúkame umývacie stroje na čistenie podláh
Umývacie automaty s posedom sú schopné umyť plochu pri priemernom znečistení na 1x nabitie do 8 000 m2. Menšie tlačné umývacie stroje sú vhodné na menšie plochy a všade tam, kde je menej prístupný terén. Požičovňa umývacích strojov na čistenie podláh disponuje rôznymi veľkosťami strojov. Automaty sú vhodné pre firmy, priemysel a domácnosti. Naša požičovňa strojov na umývanie a čistenie podláh je rozšírená o nadštandardné príslušenstvo a chémiu. Zákazníci k nám chodia s rôznymi požiadavkami, snažíme sa im splniť všetko, čo potrebujú. Pady, kefy, chémia a iné možnosti sú u nás samozrejmosťou pri požičovni.

Pre čistenie, zametanie a umývanie veľkých plôch v externom prostredí nájdete u nás požičovňu komunálnej čistiacej techniky.

Dezinfekcia podláh pomocou umývacích automatov
Požičovňa umývacích automatov umožňuje požičať si umývacie stroje, ktoré v jednom kroku dezinfikujú a umývajú. Umývanie a dezinfekcia je vhodná najmä v prevádzka, kde sa dbá na zvýšený dopyt po hygienicky nezávadnom prostredí. Súčasťou požičovne strojov dostanete u nás aj široký výber dezinfekčnej a čistiacej chémie na podlahy.

Požičovňa veľkých umývacích automatov funguje pre nasledovné mestá a ich blízke okolia:
Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno, Kežmarok, Humenné.

Stroje vieme priviezť na vopred dohodnuté miesto v rámci celej SR.

Neváhajte nás kontaktovať.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Už 27 rokov na trhu a stovky spokojných zákazníkov.