Predaj a požičovňa náradia

Požičovňa vysávačov na explozívny prach, azbest, olej a nebezpečný odpad

Požičovňa priemyselných vysávačov Bratislava a okolie na explozívny prach, horľavý prach, nebezpečné zdraviu škodlivé častice, olej a azbest ponúka špičkové vysávače s maximálnou ochranou. Vysávače sú skonštruované pre kompletnú ochranu pred explóziou s antistatickým systémom. Vysávače na prenájom sú vhodné na vysávanie nebezpečných častíc prachovej triedy M a prachovej triedy H. Na požičovňu pre vysávanie nebezpečných kvapalín, vysávanie azbestu a nebezpečného prachu sme pre vás pripravili viaceré verzie. Prvá verzia je malý vysávač vhodný na azbest a tekutiny. Druha väčšia verzia vysávača je vhodná na priemyselnejšie prevádzky, kde je riziko explózie. Tretia verzia je špičkový veľký priemyselný vysávač na tekutiny, olej a nebezpečné kvapalné látky. Všetky naše vysávače sú otestované a spĺňajú všetky kritéria pre nebezpečné prachové triedy M, H. 
 
Klasifikácia prachových tried
 
Trieda prachu L
Prachová trieda L sa vyznačuje ako typ prachu a znečistenia, ktorý nie je veľmi nebezpečný. Ide o menej nebezpečné častice prachu. Pre všetky prachy s HHPM > 1 mg/m3 môže byť maximálna priepustnosť vysávača 1%.

 
Trieda prachu M
Prachová trieda M sa vyznačuje tým, že prachové častice sú stredne nebezpečné. Pre všetky prachy s HHPM > 0,1 mg/m3 a pre drevený prach. Maximálna priepustnosť vysávača môže byť 0,1% ! Pre tieto vysávače sa kladie vysoký dôraz na filtráciu.

 
Trieda prachu H
Prachová trieda H je definovaná ako trieda s najvyšším rizikom nebezpečenstva. Pre tento fakt sa kladú najvyššie požiadavky na bezpečnosť a filtráciu vysávača. Pre všetky prachy s HHPM < 0,1 mg/m3 (vrátane rakovinotvorných prachov, prachy s klíčkami/baktériami) smie byť maximálna priepustnosť vysávača 0,005% !

 
Čo všetko môžeme vysávať?
  1. Vysávanie nebezpečných suchých látok
Strelný prach, horľavé výbušné látky, drevný prach, lak, horľavý prach, sulfenax, flock, azbest, iný škodlivý prach prachovej triedy M a prachovej triedy H, iné podľa požiadavky.
 
  1. Vysávanie nebezpečných tekutín a ropných látok
Olej, ropné látky, kvapaliny do chladiacich systémov, iné výrobné kvapaliny
 
1. Požičovňa priemyselný vysávač IV 60/24 - 1 M B1 pre výbušný prach prachových tried St1, St 2, St 3 v zóne 22

Stroj na vysávanie IV 60/24 – 1 M B1 je robustný priemyselný vysávač, ktorý je skonštruovaný špeciálne pre nebezpečné prachové triedy v zóne 22. Všetky komponenty a príslušenstvo sú schválené pre triedu B 1. Vysoký sací výkon zabezpečuje radiálna výveva. Stroj umožňuje nepretržité vysávanie. Separácia prachu je zabezpečená cyklónovým odlučovačom. Dlhé pracovné intervaly zabezpečuje filter s veľkou filtračnou plochou a efektívnym odlučovacím výkonom. Vysávač odporúčame na požičovňu v prípade, že sa jedná o väčšie a náročnejšie znečistenie. V prípade prenájmu vysávača na nebezpečné častice odporúčame používať ochranný odev a masky na dýchanie. 
 
Cena: 90 eur bez dph/24 hod, cena víkend 135 eur bez dph
Záloha: 300 eur

 
Technické parametre
Príkon v prevádzke 2,7 kW
Prietok vzduchu 65/234 l/s
Vákuum 240/24 Kpa
Objem nádoby 60 l
Prachová trieda filtra M
Hladina akustického tlaku dB (A) 71
Priemer príslušenstva 51mm
Hmotnosť 100kg
Rozmer 920 (d) x 640 (š) x 1820 (v)
 
2. Požičovňa priemyselný vysávač NT 35/1 Tact Te H na vysávanie azbestu
Na prenájom sme prichystali robustný vysávač, ktorý je schopný vysávať kvapaliny a suché znečistenie ako je azbest. Kompletný vysávač na požičovňu je vhodný na vysávanie prachových častíc triedy H a odporúčame aj na vysávanie azbestu. Vysávač obsahuje antistatický systém, ktorý je uzemnený až po hrdlo sacej hadice. Prístroj obsahuje elektrickú zásuvku pre zapojenie elektronáradia. Tento typ vysávača odporúčame pre menšie práce. 
 
Cena: 20 eur bez dph/24 hod; cena víkend 30 eur bez dph
Záloha: 300 eur
Nutnosť zakúpiť špeciálne filtračné vrecká na nebezpečný odpad

Technické parametre
Prietok vzduchu 74 l/s
Vákuum 254/25,4 Kpa
Objem nádoby 35 l
Maximálny príkon 1000 W
Priemer príslušenstva 35mm
Hladina akustického tlaku 67 dB (A)
Frekvencia (Hz) 50 – 60
Napätie 220 – 240 V
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 517 (d) x 375 (š) x 572 (v)

3. Požičovňa priemyselný vysávač na nebezpečné kvapaliny a olej IVR- L 120/24-2 Tc Me Dp
 
Požičovňa priemyselných vysávačov Bratislava zaradila do ponuky aj vysávač na olej. Perfektný kompaktný vysávač s 120 l nádobou na kvapaliny. Odporúčame vysávať rôzne typy nebezpečných kvapalín. Prístroj je maximálne utesnený. Vysávač pri práci umožňuje vyliať kvapalinu pomocou svojho výklopného podvozku. Kvapalinu môžete tak isto vypustiť hadicou, ktorá sa nachádza na spodnej časti stroja. Prístroj umožňuje vysávať aj pevné látky väčšieho priemeru ako sú  piliny a špony. Sudové čerpadlo, ktoré je pripevnené na nádobe odsáva nasaté kvapaliny preč. Požičanie vysávače odporúčame na intenzívne a náročné používanie. 
 
Cena: 90 eur bez dph/24 hod; cena víkend 135 eur bez dph
Záloha 500 eur

 
Dodatočné vybavenie vysávača
Stroj obsahuje zabudované sudové čerpadlo na kontinuálne odvádzanie kvapaliny
 
Technické parametre
Druh prúdu 1/220/240/50/60 Ph/V/Hz
Objem nádoby 120 l
Prietok vzduchu 148/532 l/s
Vákuum 235/23 k/Pa
Priemer príslušenstva 52mm


 
 
 

Ako nakupovať? Aký je náš prístup?

 
Neprevádzkujeme e-shop z dôvodu náročnosti výberu techniky. Náš prístup je zameraný na odborné poradenstvo v kamennej predajni., cez telefón alebo email. Radi Vám poradíme a predáme produkt, z ktorého budete mať profit a radosť. 

Tovar môžete nakupovať
emailom- napíšte Vašu požiadavku na ibrein@mysmeprofici.sk
telefonicky-  kontaktujte nás s presnou požiadavkou 0903 864 181 
osobne- navštívte nás v kamennej predajni v Bratislave

Tovar distribujeme po celom Slovensku.

Tovar si môžete požičať v kamennej predajni v Bratislave.
+421 903 864 181
IB Rein, s.r.o.
Vjazd Stará Ivánska cesta 2
Hala Everest 3, IB Rein821 04 Bratislava 2