Blog

Horúcovodný tlakový čistič Kärcher očami servisného technika

Horúcovodný tlakový čistič Kärcher očami servisného technika
 
Naša firma ponúka špičkový technický servis na Kärcher stroje. Disponujeme kamennou predajňou a naše služby nájdete na území západného Slovenska. Predajňa je situovaná v Bratislave, odkiaľ ponúkame kvalitné služby. V našej predajni nájdete kvalitné horúcovodné tlakové čističe Kärcher a rôzne iné typy Kärcher strojov a príslušenstvaHorúcovodné vysokotlakové stroje HDS od Kärcher sú výkonné a kvalitné stroje. Rozdeľujeme ich na modely:
 1. HDS Kärcher : Horúca voda, naftový ohrev
 2. HDS-E Kärcher : Horúca voda, elektricky ohrev
 3. HG Kärcher : Generátor horúcej vody
 4. HDS Kärcher so spaľovacím motoromĎalšie delenie tlakových čistiočov na horúcu vodu:
 1. Vertikálna trieda : jednoducho sa manévruje a prepravuje.
 2. Kompaktná trieda: vysoký výkon stále jednoduchá preprava.
 3. Stredná trieda: Na každodenne čistenie a zaberá málo miesta.
 4. Trieda super špeciálna trieda: Na permanentné čistine veľkého množstva špiny.
 5. Špeciálna trieda: Je pre užívateľov, ktorí majú zvláštne nároky na výkon stroja, bezpečnosť a hygienu a potrebujú extrémne vysoký tlak na najsilnejšie znečistenia.
Správne zaobchádzanie s HDS vysokotlakových čističov Kärcher vám zaručí dlhodobo funkčný stroj. Po technickej stránke je stroj dokonalý. HDS Kärcher profi majú mosadznú hlavu valca, ktorá je stavaná na silný výkon a dlhodobé používanie. Kvalitné keramické piesty zaručia dlhodobú funkčnosť a nízke opotrebovanie. Elektrický motor v HDS je srdcom stroja. Je to 4-pólový elektromotor s 3-piestovým axiálnym čerpadlom. Axiálne čerpadlá majú dlhú životnosť. Na základe integrovanej tlmiacej hadice, ktorá vyhladzuje kolísanie hydraulického tlaku v systéme. Horúcovodný stroj od značky Kärcher disponuje technológiou horákov „State of The art“.  Horáky v HDS sú efektívne a dodržiavajú normu emisných predpisov. Horáky majú zabudovaný termostat spalín ktorý vypína motor, ak je teplota spalín vyššia ako 300 stupňov.

Technológia horákov zaručuje :
 1. efektívnosť horákov
 2. nízku spotrebu paliva
 3. nízke emisie.
Horúcovodné stroje HDS od Kärcher disponujú aj s nádržami na chémiu. Čerpadlá v HDS sú dimenzované na používanie so silnými čistiacimi prostriedkami. Spolu s horúcou vodou a chémiou dosiahnete ten najlepší výsledok čistenia. Horúcovodné stroje HDS od Kärcher je možné nakonfigurovať podľa používateľa. Kärcher disponuje veľkým príslušenstvom HDS.