Blog

Odstraňovanie buriny horúcou vodou. Profesionálne ekologické čistenie.

ODSTRAŇOVANIE BURINY HORÚCOU VODOU

Priblížime vám, v čom táto služba spočíva, v akých oblastiach si nájde využitie, aké sú jej výhody a čo je pre ňu charakteristické.

Čím je naša služba výnimočná?

Slovenská firma IB REIN špecializovaná už po dobu 25 rokov na oblasť čistiacich prác dáva svoje služby k dispozícii domácnostiam aj priemyselným a výrobným podnikom. Poradí si však aj s administratívnymi, komerčnými a verejnými priestormi, ako dokazuje naše profesionálne odstraňovanie buriny horúcou vodou. Táto služba je obzvlášť atraktívna pre slovenské mestá a obce hľadajúce riešenie v boji proti burine v oblastiach, kde sa nemôžu používať chemické prostriedky.

Podobná požiadavka pre nás nepredstavuje žiadny problém, nakoľko odstraňovanie buriny v našom podaní je príkladom ekologického systému čistenia. Sme hrdí na to, že naše spôsoby čistenia sa pokojne zaobídu bez potreby použitia agresívnej chémie a napriek tomu sú nemenej efektívne. Pracujeme s čistiacou technikou, ktorá je síce robustná, na druhej strane sa však spája s energetickou úspornosťou a nevykonáva hluk, ktorý by niekomu prekážal alebo niekoho mohol vyrušovať. Vďaka tomu si nájde využitie v parkoch, oddychovým zónach, mestskom centre aj v okolí obchodných sídel.

Efektívne odstránenie buriny na dosah
Naše zariadenia využívajú naftový ohrev vody na optimálnu teplotu pre potrebu odstránenia buriny. Horúca voda plynie cez vysokotlakový čistič od popredného výrobcu a pod pôsobením silného tlaku si dokáže poradiť aj s odolnejšou burinou s hlbšími koreňmi. Vzhľadom na dôkladnosť a precíznosť celého procesu burina na tom istom mieste len tak skoro zase nevyrastie a zbavíte sa jej tak ľahko, rýchlo a komfortne.

Pri poskytovaní našich služieb sa zameriavame prednostne na oblasť západného Slovenska, v otázke odstraňovania buriny sme sa však výnimočne rozhodli sprístupniť túto inovatívnu a ekologickú metódu pre celé Slovensko. Pokojne nás teda kontaktujte, či vám už burina prerastá cez hlavu v Bratislave, Trnave, Nitre, Poprade, Žiline, Košiciach, Prešove alebo v iných mestách a priľahlých lokalitách.

Máte záujem o naše služby? Neváhajte nás kontaktovať