Blog

Požičovňa brúsky na betón

Profesionálna čistiaca firma IB Rein na trhu pôsobí už od roku 1994 a v súčasnosti figuruje medzi profesionálmi v oblasti čistenia a renovácie povrchov. Dôraz na zdokonaľovanie svojich služieb a neustále naberanie nových skúseností dnes predurčujú naše výsledky ku garancii vysokokvalitne a profesionálne odvedenej práci pri každej našej zákazke. POŽIČOVŇA BRÚSKY NA BETÓN

Predstavíme vám prvotriedne zariadenia na brúsenie betónu, ktoré si môžete zadovážiť prostredníctvom našej požičovne. Naše kompletné portfólio nájdete na web stránkach www.ibrein.skwww.mysmeprofici.sk
 
Čím sa naše služby vyznačujú
Naša spoločnosť IB Rein je Vám plne k dispozícii ako požičovňa brúsky na betón a podlahy, pričom naše brúsky využijú predovšetkým profesionáli a skúsenejší používatelia. Môžete si ich buď požičať priamo v našej bratislavskej požičovni alebo využiť kuriérske služby pre doručenie do miest, ako napríklad Trenčín, Trnava, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Nitra, Žilina, Nové Zámky, Malacky, Poprad, Banská Bystrica, Ružomberok, Čadca a ďalšie mestá, ako aj ich blízke okolie. Zariadenie Vám vyložíme aj naložíme a zároveň vás zaškolíme do jeho používania. Ponúkame Vám kvalitné, moderné a profesionálne brúsky od popredných výrobcov, ktoré sú schopné odviesť vynikajúcu prácu aj v prostredí s náročnejšími podmienkami a perfektne tak zbrúsiť betónové podlahy.

Brúsky pre všestranné využitie
Ako prvú Vám odporúčame brúsku HTC 510, ktorá je vybavená trojicou brúsnych hláv, ergonomickou rukoväťou a robustným krytom. Jednotlivé brúsne hlavy sú tak chránené pred pôsobením vody a prachu, čím sa zlepšuje ich odolnosť a životnosť. Praktické spojky umožňujú bezproblémové oddelenie motora od podvozku, čo uľahčuje celkovú manipuláciu s prístrojom. Čo sa týka technických parametrov, táto brúska sa vyznačuje trojicou diskov s priemerom 230 milimetrov a šírkou záberu v rozsahu 515 mm. Motor dosahuje výkon od 2,2 do štyroch kW a váha zariadenia sa pohybuje v rozpätí od 120 do 133 kilogramov.

Pokiaľ hľadáte plne automatickú brúsku založenú na inovatívnej technológii a diaľkovom ovládaní, ideálnou voľbou je pre vás model HT 950 RX. Vykonáva bezprašné brúsenie betónu, čo obzvlášť oceníte pri plochách väčších rozmerov. Brúsku tvoria štyri brúsne kotúče umožňujúce od 450 do 1400 otáčok za minútu, váži 600 kilogramov a na jej kvalitne vykonaných výsledkoch má svoj podiel aj motor s výkonom 15,4 kW.

Brúsky pre náročných zákazníkov
Jedným z najnovších prírastkov v portfóliu našej požičovne je brúska HTC Duratiq 5 predstavujúca nový štandard v oblasti brúsenia betónu. Ide o všestranný stroj, ktorého modulárna konštrukcia a ergonomické držadlá uľahčujú jeho prepravu, montáž a ovládateľnosť, vzhľadom k čomu Vám brúska poslúži aj v stiesnenom prostredí. Máte pri nej na výber tri odlišné prietoky vody, ako aj plne nastaviteľné riadidlá. Kvalitný motor zaručuje energeticky efektívnejší a zároveň maximalizovaný brúsny výkon a určite oceníte tiež digitálny ovládací panel stroja s prevádzkovými údajmi, či hmlový chladiaci systém.

Výsledkom je plne spoľahlivá brúska s patentovanou technológiou brúsnej hlavy, ktorá je plne prachotesná a vodeodolná. Tým pádom sa optimalizuje tvorba tepla a zvyšuje životnosť jednotlivých komponentov a príslušenstva. Brúska s hmotnosťou 170 kilogramov disponuje 360 až 1200 otáčkami za minútu, šírkou záberu 515 milimetrov a motorom dosahujúcim výkon od 2,2 do štyroch kW.

V neposlednom rade máte k dispozícii brúsku HTC Duratiq 6, ktorá vyhovie požiadavkám tých najnáročnejších klientov. Ponúka vyše 100 nových funkcií, zvýšenú produktivitu, flexibilitu a efektívnosť. Jej charakteristickými znakmi je úplne nová prachotesná a vodeodolná brúsna hlava, chladiaci systém externého ventilátora, či užitočná možnosť pripojenia externého príslušenstva. Pripojenie formou USB umožňuje stiahnutie prebiehajúcich údajov aj aktualizáciu používaného softvéru.

Nový ovládací panel a diaľkové ovládanie sú intuitívne aj informatívne súčasne a merajú výkon dosiahnutý v reálnom čase, vďaka čomu môžete z prístroja doslova vyťažiť maximum. Riadidlá sú plne nastaviteľné a brúska sa aj napriek svojej váhe 400 kilogramov jednoducho nakláňa a manipulovanie s týmto prístrojom tiež nie je zložité. Zvýšenie produktivity zabezpečuje unikátny hmlový chladiaci systém umožňujúci dôkladné chladenie nástrojov, zatiaľ čo zlepšená technológia prúdenia vzduchu zaručuje prakticky bezprašné pracovné prostredie s nižšou teplotou.