Naše profesionálne služby

Čistenie priemyselných podláh

Priemyselné podlahy. Čistenie priemyselných podláh a povrchov.
 
Firma IB REIN je špecialistom na priemyselné znečistené podlahy, ktoré sú často znečistené od oleja, gumového oteru alebo farby. Hĺbkové čistenie, impregnácia, brúsenie a aplikácia polyuretánových lakov na priemyselné podlahy je našou činnosťou pre firmy. V našom portfóliu, ktoré je mierené na priemyselné podlahy nájdete čistenie strojovou technikou, ktorá dokáže odstrániť lep, farbu, lepiace pásky a gumový oter z priemyselných podláh. Sme zameraní na veľké a menšie plochy. 
Čistenie priemyselných podláh je realizované pieskovaním, vysokotlakovým otryskávaním vodnou technológiou teplou alebo studenou vodou, suchým ľadom, laserom, mechanickým čistením strojovou technikou. V zásade používame profesionálne robustné stroje, ktoré nám umožňujú riadne vyčistiť priemyselné podlahy a povrchy od silného znečistenia. Pracujeme na stavbách, komunálnej sfére a všade tam, kde je riziko znečisteniach povrchov vysoké. 

Čistenie betónových podláh- hydrosanácia a hydrodemolácia
Popri čistení priemyselných podláh a náročne znečistených povrchov sa zameriavame aj na čistenie betónových podláh napríklad na stavbách. Po stavebných činnostiach sú povrchy často znečistené od farby, hrdze, cementu a stavebného odpadu. Našou vysokotlakovou vodnou technológiou vieme riadne otryskať povrch od silného znečistenia. Vďaka našej vodnej technológii, ktorá nám umožňuje čistiť s tlakom 3000 barov sa venujeme tiež hydrosanácii a hydrodemolácii.
 
Čistenie vodivých podláh, elektrostatických vodivých podláh
V sortimente čistenia priemyselných podláh nájdeme aj čistenie ESD podláh, dlažieb resp. vodivých priemyselných podláh. Všetky liate podlahy, priemyselné podlahy, antistatické podlahy vieme vyčistiť, zrenovovať a aplikovať polyuretánové laky. Pracujeme pre rôzne segmenty národného hospodárstva, taktiež pre elektrotechnický priemysel. ESD nátery aplikujeme za cieľom ochrany povrchu. Naše laky sú profesionálne ochranné vrstvy, ktoré maximálne odolávajú mechanickému a chemickému zaťaženiu. Vodivé priemyselné podlahy sa vyznačujú náročnejšou technológiou čistenie a ošetrenia. Podlahy pre antistatické prostredie nie sú klasické podlahy, je nutné rešpektovať ich parametre. ESD čistenie, alebo nazveme to aj ako čistenie vodivých podláh ponechajte skutočným odborníkom.


Čistenie priemyselných podláh, hydrodemoláciu, hydrosanáciu a špecializované úpravy povrchov a podláh v priemysle realizujeme pre nasledovné mestá a ich okolia: Bratislava, Malacky, Senica, Myjava, Pezinok, Senec, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Nitra, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levice, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Čadca, Rimavská Sobota, Hlohovec, Skalica, Zlaté Moravce, Banská Štiavnica, Piešťany, Brezno.

Neváhajte nás kontaktovať.