Blog

Čistenie, zametanie a údržba verejných priestranstiev

Firma IB Rein vďaka kvalitnému a širokému portfóliu špecializovanej čistiacej techniky etablovala na trhu ako jednotka v oblasti čistenia a údržby verejných priestranstiev v komunálnej sfére.Čisteniu a údržbe verejných priestranstiev sme sa začali venovať na základe vysokého dopytu po týchto službách. Preto sme v našej firme IB Rein zabezpečili širokú ponuku komunálnej techniky, určenej pre tento segment. Disponujeme vyškolenými zamestnancami, odborníkmi na všetky druhy čistiacich prác.

V rámci letnej údržby zabezpečíme čistenie parkovísk, prístupových ciest, kanalizácií, čistenie chodníkov a námestí, kosenie trávy, orezávanie kríkovstarostlivosť o zeleň.

Používame rôzne metódy čistenia, či už strojové zametanie alebo našu najnovšiu posilu - zametacie auto, ktoré využívame najmä na čistenie a údržbu komunikácií, ulíc námestí v mestách a obciach. Taktiež pre nás nie je problém vyčistiť podzemné garáže v bytových a administratívnych budovách, či obchodných a nákupných centrách.  

Novinkou v našej ponuke pre štátnu správu a samosprávu je čistenie kanalizácii a ich monitoring, ku ktorému používame kvalitnú vysokotlakovú čistiacu a monitorovaciu techniku.

Zaoberáme sa aj čistením historických pamiatok, sôch fontán od špiny, machu, vodných usadenín, buď použitím ekologických metód - vysokotlakovým čistením horúcou vodou a tryskaním suchým ľadom, alebo pieskovaním.

Na chvíľku sa vrátime k zametaciemu autu, absolútnej novinke v našej komunálnej technike. Vyniká vysokou variabilitou a vysokokvalitným čistením chodníkov, cestných komunikácií, ulíc a námestí. Je natoľko variabilné, že pre neho ani obrubníky nepredstavujú žiaden problém. Navyše má širokú škálu využitia, či už v letnej alebo zimnej údržbe komunálnej sféry.

Našu širokú ponuku dopĺňajú vysokotlakové čističe až do tlaku 3000 bar, pomocou ktorých vieme na verejných priestranstvách obcí a miest odstrániť z chodníkov a námestí rôzne nečistoty a burinu, vrátane odstránenia žuvačiek.

Na základe Vašich požiadaviek Vám pripravíme kompletnú cenovú ponuku s vyšpecifikovaním všetkých služieb. Základom našich služieb je kvalita s dôrazom na detail a Vaša spokojnosť.

Čistenie, zametanie a údržbu v komunálnej sfére a na verejných priestranstvách, spolu s čistením a monitoringom kanalizácii zabezpečujeme pre široké okolie miest: Bratislava, Malacky, Holíč, Senica, Skalica, Myjava, Pezinok, Modra, Senec, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda, Trnava, Veľký Meder, Sereď, Šaľa, Nitra, Komárno, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Bytča, Považská Bystrica, Žilina, Poprad, Košice, Michalovce, Prešov, Banská Bystrica, Martin, Prievidza, Zvolen, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Levoča, Levice, Zlaté Moravce, Veľký Krtíš, Lučenec, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Topoľčany, Handlová, Čadca, Detva, Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Brezno, Dolný Kubín, Trebišov, Kysucké Nové Mesto, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Humenné, Bardejov, Vranov nad Topľou, Snina.