Blog

Blog

Rezanie závitov

15.01.2018 Vyrežte si presné závity na trubky, vďaka profesionálnej závitoreznej techniky v požičovni IB Rein.

Ekologické čistenie nádrží, zásobníkov, zásobárni, kontajnerov a veľkorozmerných nádob

15.01.2018 Bezchemické odstránenie usadenín, nánosov, špiny a iného znečistenia v nádržiach, zásobníkoch, kontajneroch, nádobách, zásobárňach, jazierkach, bazénoch, hrádzach, či vodných dielach? Zavolajte si na pomoc profesionálov v svojom obore!

Čistenie odpadu krtkom? Volaj krtkovačov.

15.01.2018 Máte problémy s upchatým odpadom, kanalizáciou alebo odtokom? Vieme vám pomôcť! Problémy riešime profesionálne krtkom!

Čistenie odpadového potrubia a monitoring kanalizácie

15.01.2018 Potrebujete riešiť upchatú kanalizáciu, odpad alebo potrubia, či rúry ako také? Profesionálne ich spriechodníme, vyčistíme a prepláchneme!

Upchatý odtok? Volajte firmu na čistenie kanalizácie.

15.01.2018 Urgentne potrebujete pomôcť s upchatým odtokom alebo kanalizáciou? Zasahujeme expresne! Spriechodníme, prepláchneme a vyčistíme potrubné systémy a rúry.

Čistenie odpadových a kanalizačných rúr, odpadov

15.01.2018 Problém v podobe upchatého kanalizačného systému, odpadových rúr a iných nedostupných a úzkych priestorov? Realizujeme krtkovanie a monitoring expresne a profesionálne!

Trasovanie potrubia. Vieme vytrasovať potrubie, ktoré je pod zemou.

15.01.2018 Predchádzame výkopovým a stavebným prácam, či úpravám! Trasujeme potrubné systémy, rúry a iné objekty nachádzajúce sa pod zemou, rýchlo a ľahko za pomoci trasovača!

Krtkovanie Orava. Čistenie a monitoring potrubia

15.01.2018 Poskytujeme kvalitné krtkovacie a monitorovacie práce v oblasti Oravy a jej blízkeho okolia. Vyčistíme, prepláchneme a spriechodníme každé potrubie, odpad, kanalizáciu, rúry a podobné úzke a ťažko dostupné priestory.

Ako na likvidáciu buriny? Ekologické čistiace práce

15.01.2018 Neviete ako najefektívnejšie a najšetrnejšie odstrániť burinu z poľnohospodárskeho a komunálneho prostredia, či záhradiek? Vyskúšajte ekologické odstraňovanie horúcou vodou a parou!

Ekologické odstraňovanie buriny

15.01.2018 Dať ekológii prednosť pred chémiou? U nás rozhodne áno! Poskytujeme ekologické odstraňovanie buriny horúcou vodou a parou, pri ktorom nie je potrebné využiť ani kvapku chémie.