Blog

Blog

Tepovanie na sucho. Profesionálna impregnácia kobercov

15.01.2018 Popri upratovaní firiem sa venujeme aj hĺbkovému tepovaniu na sucho a impregnácii kobercov. Naša technológia impregnácie kobercov a hĺbkového tepovania je špičková, ponúka výborné výsledky.

Požičovňa ohrievačov, sušičov, odlučovačov vlhkosti

15.01.2018 Profesionálne vysúšanie zatopených alebo zaplavených priestorov? Máme k dispozícii profesionálne stroje aj techniku na sušenie, vysušovanie, odvlhčovanie a odlučovanie stien, muriva, podláh, či základov.

Sušenie zatopených priestorov po záplavách

15.01.2018 Prekvapili vás záplavy, výdatné dažde alebo vyliatie koryta rieky, či potoka? Zatopené priestory treba urgentne riešiť, preto si zavolajte na pomoc profesionálov, ktorí vám z priestorov vodu dokonale odsajú, zbavia vás vlhkosti a predídu tvorbe plesní, či iných škodlivých mikroorganizmov.

Sušenie stavieb po záplavách vodou

15.01.2018 Zaplavené stavby plné vody? Potrebujete sušiť alebo odvlhčiť navlhnuté múry alebo betónové steny, či podlahy?

Sušenie, odlučovanie vlhkosti a vykurovanie stavieb a domov

15.01.2018 Sušenie po záplavách? Vysúšanie priestorov, miestnosti a budov po zatopení? Alebo odvlhčovanie muriva, stien a podláh od vlhkosti? Zavolajte si na práce profesionálov s kvalitnou technikou a predídete tak plesniam, či tvorbe iných škodlivých látok, baktérii a mikroorganizmov.

Sušenie stien, podláh a odlučovanie vlhkosti vo vašom dome, stavbe

15.01.2018 Vlhké až mokré steny, podlahy, miestnosti alebo stavby? Vysušíme ich, odvlhčíme i vykúrime našou vlastnou profesionálnou technikou.

Profesionálne sušenie miestností, mokrých stien po dažďoch a záplavách

15.01.2018 Zastihli vás záplavy, výdatné dažde alebo vás vytopilo? Urgentne potrebujete dostať vodu z príbytkov skôr, než narobí ešte väčšiu škodu? Sme tu pre vás!

Rezanie závitov

15.01.2018 Vyrežte si presné závity na trubky, vďaka profesionálnej závitoreznej techniky v požičovni IB Rein.

Ekologické čistenie nádrží, zásobníkov, zásobárni, kontajnerov a veľkorozmerných nádob

15.01.2018 Bezchemické odstránenie usadenín, nánosov, špiny a iného znečistenia v nádržiach, zásobníkoch, kontajneroch, nádobách, zásobárňach, jazierkach, bazénoch, hrádzach, či vodných dielach? Zavolajte si na pomoc profesionálov v svojom obore!

Čistenie odpadu krtkom? Volaj krtkovačov.

15.01.2018 Máte problémy s upchatým odpadom, kanalizáciou alebo odtokom? Vieme vám pomôcť! Problémy riešime profesionálne krtkom!