Blog

Blog

Čo by ste mali vedieť o lisovacích kliešťach? Kde nájdete požičovňu kvalitných lisovacích čeľustí?

15.01.2018 Na základe akých parametrov si požičať lisovacie čeľuste a lisovacie kliešte? Neváhajte kontaktovať požičovňu náradia Bratislava.

Ako čistiť podlahové kúrenie a trubky pitnej vody? Ktorý materiál je najvhodnejší pre rozvod vody?

15.01.2018 Ako čistiť trubky pitnej vody a trubky podlahového kúrenia? Ponúkame užitočné informácie pre každého, kto si trúfa sám vyčistiť podlahové kúrenie. Viac nájdete v požičovni náradia Bratislava.

Požičovňa pieskovacích kotlov na profesionálne otryskávanie- pieskovanie

15.01.2018 Tryskacie zariadenia vhodné na náročné otryskávacie úlohy v priemysle. Vhodné pre firmy a živnostníkov. Ponúkame veľké tryskacie jednotky s nádobou až 400l. Disponujeme kvalitným príslušenstvom na pieskovanie. Neváhajte kontaktovať požičovňu pieskovacích kotlov Bratislava.

Profesionálne drážkovanie Rothenberger

15.01.2018 Hľadáte kvalitný prístroj na drážkovanie obvodových rúr? Ste správne, ponúkame prenájom profesionálnych prístrojov na drážkovanie značky Rothenberger.

Čo vám ponúkajú drážkované spoje?

15.01.2018 Potrebujete požičať prístroj na valcovanie obvodových drážok? Neváhajte osloviť požičovňu náradia Bratislava, ktorá ponúka kvalitné stroje na spájanie rúr.

Aký význam má pre podlahové kúrenie preplachovanie a čistenie?

15.01.2018 Preplachovanie a čistenie podlahového kúrenia má za význam efektívnejšie nakladanie s teplom. Pokiaľ si želáte prečistiť a prepláchnuť podlahové kúrenie neváhajte osloviť požičovňu náradia Bratislava.

Ako účinne čistiť vykurovacie systémy

15.01.2018 Chcete účinne chrániť vykurovací systém? Neváhajte osloviť požičovňu náradia Bratislava, ktorá ponúka široké spektrum strojov na čistenie a údržbu vykurovacích systémov.

V ktorých prípadoch možno využiť preplachovací kompresor na čistenie podlahového kúrenia?

15.01.2018 Neváhajte si požičať preplachovací kompresor na čistenie trubiek podlahového kúrenia a trubiek pitnej vody. Požičovňa náradia Bratislava disponuje širokou paletou náradia na čistenie vykurovacích systémov.

Inšpekčné monitorovacie kamery do potrubia, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť

15.01.2018 Profesionálne detekovanie trubiek kanalizácie sa vykonáva inšpekčnou kamerou, ktorá nahráva audio aj video. Ponúkame kvalitu značky Rothenberger, ktorá ponúka veľmi kvalitné monitorovacie kamery a termovízne moduly.

Predaj abrazívneho média (piesku) na piesovanie/otryskávanie. Predaj kvalitných abrazív.

15.01.2018 Predaj abrazív Bratislava a okolie. Ponúkame kvalitné abrazívne média na pieskovanie- otryskávanie povrchov. Kvalitné abrazíva na pieskovanie ponúkame pre profesionálov a ľudí, ktorí si potrebujú očistiť rôzne povrchy aj v rodinných domoch. Na výber ponúkame drsné a jemné pieskovacie prostriedky.