Blog

Blog

Požičovňa otryskávacích zariadení. Záruka kvalitných výsledkov.

15.01.2018 V našej predajni nájdete mobilné kvalitné otryskávacie zariadenia vhodné pre každého profesionála.

Prenájom mobilných pieskovačiek. Čo nám ponúkajú kvalitné pieskovacie zariadenia?

15.01.2018 Požičovňa náradia Rothenberger v Bratislave ponúka prenájom kvalitných pieskovacích zariadení na otryskávanie- pieskovanie.

Ako na odvápňovanie podlahového kúrenia a čistenie slnečných kolektorov?

15.01.2018 Ponúkame na predaj a požičovňu profesionálne prístroje na odvápnenie podlahového kúrenia a čistenie slnečných kolektorov. Viac nájdete v našej kamennej predajni Rothenberger Bratislava.

Prečo je čistenie slnečných kolektorov a solárnych panelov dôležité?

15.01.2018 Čistenie solárnych panelov v teréne vykonávame na území Slovenska. Venujeme sa profesionálnym čistiacim prácam, ktoré smerujeme do priemyslu.

Vyberte si tie najlepšie závitorezy Rothenberger

15.01.2018 Profesionálna závitorezná technika ponúka široký výber náradia na rezanie závitov. Neváhajte kontaktovať kamennú predajňu Rothenberger v Bratislave.

Ktoré závitorezy sú ideálne pre praktické použitie?

15.01.2018 Profesionálna závitorezná technika Rothenberger ponúka kvalitné rezanie závitov. Viac sa dozviete v našej kamennej predajni Rothenberger v Bratislave.

Prečo používať elektrické zmrazovačky Rothenberger?

15.01.2018 Kamenná predajňa Rothenberger Bratislava ponúka náradie pre každého profesionála. V našej ponuke nájdete kvalitnú zmrazovaciu techniku. Neváhajte nás navštíviť.

Akú zmrazovaciu techniku máte k dispozícii?

15.01.2018 Zmrazovacia technika Rothenberger je vhodnou pomôckou pre každého inštalatéra. K dispozícii máte kvalitnú predajňu Rothenberger, kde nájdete kvalitné zmrazovačky.

Požičovňa priemyselných vysávačov Kärcher na nebezpečný explozívny prach a azbest

15.01.2018 Špičkové portfólio Kärcher techniky nájdete u predajcu v Bratislave, ktorý ponúka kvalitný sortiment čistiacej techniky Kärcher. V našich radoch nájdete aj vysávače na nebezpečný výbušný prach a azbest.

Čo potrebujete k rezaniu rúr? Ponúkame kvalitné mechanické a elektrické rezačky rúr Rothenberger.

15.01.2018 V kamennej predajni Rothenberger nájdete kvalitné prístroje na rezanie rúr. Elektrické a mechanické rezanie trubiek vám v praxi uľahčí prácu s pomocou našej techniky.