Blog

Blog

Servisné stredisko Kärcher Bratislava

15.01.2018 Servisné stredisko Kärcher Bratislava je pripravené riešiť záručný a pozáručný servis Kärcher produktov v rade profesionál. Disponujeme kvalitným vybavením a naši technici sú riadne zaškolení. Neváhajte navštíviť perfektné Kärcher stredisko v Bratislave.

Ktorý zametací stroj Kärcher je skutočne profesionálny?

15.01.2018 Odporúčame zametacie stroj Kärcher ako vhodné prístroje na vysávanie a zametanie prachu a hrubej špiny. Oslovte profesionálnu kamennú predajňu Kärcher v Bratislave.

Originálne príslušenstvo Kärcher. Prečo si ho kúpiť v predajni Kärcher Bratislava?

15.01.2018 Ak si chcete kúpiť originálne kvalitné príslušenstvo a náhradné diely Kärcher oslovte špičkovú firmu, ktorá ponúka kvalitné Kärcher produkty.

Predaj a požičovňa zmrazovačiek potrubia Bratislava

15.01.2018 Profesionálne zmrazovačky potrubia sú vhodné pre domácnosti a firmy vtedy, keď uvažujeme o prečistení komplet trubiek podlahového kúrenia. Neváhajte kontaktovať predaj a požičovňu zmrazovačiek potrubia Bratislava.

Požičovňa čerpadiel – hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studne.

15.01.2018 Hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studne sú vhodné všade tam, kde je potrebné riadne prečistiť studňu. Naša firma ponúka na prenájom požičovňu hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studní.

Požičovňa čerpadiel – kalové čerpadlá s minimálnou výškou hladiny

15.01.2018 Požičovňa čerpadiel Bratislava ponúka špičkový sortiment kalových čerpadiel s minimálnou výškou hladiny. Neváhajte navštíviť našu kamennú predajňu Bratislava.

Ekologické čistenie a umývanie fasád teplou vodou Bratislava- okolie

15.01.2018 Výškové čistenie a umývanie fasád Bratislava + západné Slovensko poskytuje kvalitné čistiaca služby. Umývame a čistíme fasády ekologicky teplou vodou.

Odstraňovanie buriny horúcou vodou. Profesionálne ekologické čistenie.

15.01.2018 Odstraňovanie buriny horúcou vodou poskytujeme na území západného Slovenska. Neváhajte nás osloviť v prípadoch, kedy potrebujete odstrániť burinu ekologicky- horúcou vodou.

Ako si správne vybrať profesionálny vysávač?

15.01.2018 Ako správne vybrať profesionálny vysávač Kärcher? Navštívte kamennú predajňu Kärcher Bratislava a nájdete u nás všetko potrebné.

Horúcovodný tlakový čistič Kärcher očami servisného technika

15.01.2018 Kärcher ponúka kvalitné horúcovodné tlakové čističe s naftovým a elektrickým ohrevom vody. Všetko nájdete v kamennej predajni Kärcher Bratislava.