Blog

Blog

Požičovňa čerpadiel – hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studne.

15.01.2018 Hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studne sú vhodné všade tam, kde je potrebné riadne prečistiť studňu. Naša firma ponúka na prenájom požičovňu hlbinné čerpadlá na odpieskovanie studní.

Požičovňa čerpadiel – kalové čerpadlá s minimálnou výškou hladiny

15.01.2018 Požičovňa čerpadiel Bratislava ponúka špičkový sortiment kalových čerpadiel s minimálnou výškou hladiny. Neváhajte navštíviť našu kamennú predajňu Bratislava.

Ekologické čistenie a umývanie fasád teplou vodou Bratislava- okolie

15.01.2018 Výškové čistenie a umývanie fasád Bratislava + západné Slovensko poskytuje kvalitné čistiaca služby. Umývame a čistíme fasády ekologicky teplou vodou.

Odstraňovanie buriny horúcou vodou. Profesionálne ekologické čistenie.

15.01.2018 Odstraňovanie buriny horúcou vodou poskytujeme na území západného Slovenska. Neváhajte nás osloviť v prípadoch, kedy potrebujete odstrániť burinu ekologicky- horúcou vodou.

Ako si správne vybrať profesionálny vysávač?

15.01.2018 Ako správne vybrať profesionálny vysávač Kärcher? Navštívte kamennú predajňu Kärcher Bratislava a nájdete u nás všetko potrebné.

Horúcovodný tlakový čistič Kärcher očami servisného technika

15.01.2018 Kärcher ponúka kvalitné horúcovodné tlakové čističe s naftovým a elektrickým ohrevom vody. Všetko nájdete v kamennej predajni Kärcher Bratislava.

Technický stavebný vysávač Kärcher

15.01.2018 Kvalitný technický a stavebný vysávač Kärcher nájdete v kamennej predajni Kärcher servis Bratislava.

Kärcher je špičkou na trhu. Tvrdí kamenná predajňa Kärcher v Bratislave.

15.01.2018 Kärcher je špičkou v oblasti čistiacich technológií. Výborne vybavenú kamennú predajňu Kärcher servis nájdete v Bratislave, ktorá ponúka kvalitné služby na západnom Slovensku.

Kärcher vysávače a prachové vrecká? Používať alebo nepoužívať vrecká na vysávanie?

15.01.2018 Predaj a požičovňa vysávačov na prach odporúča používať pri vysávaní prachové vrecká. Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok vysávačov.

Čistička podlahového kúrenia Rothenberger

15.01.2018 V predajni s náradím si môžete prenajať alebo kúpiť čističku podlahového kúrenia a trubiek pitnej vody. Čistenie a dezinfekcia v jednom kroku vám prinesú hospodárnejšie narábanie s teplom.